Reklama
Kalendarz Wystaw 2015
Data Miejsce Ranga Sędzia Informacje
STYCZEŃ
11.01 Gdańsk (O/Gdynia) krajowa Iwona Giczela [PL] WYNIKI >>>
17-18.01 Brodnica (O/Toruń) krajowa Vladimir Piskay [SK] WYNIKI >>>
18.01 Sosnowiec (O/Będzin) krajowa Małgorzata Hałas [PL] WYNIKI >>>
24-25.01 Głogów (O/Legnica) krajowa Viktor Lobakin [AZ] WYNIKI >>>
LUTY
14-15.02 Bydgoszcz krajowa Anna Winiarska [PL] WYNIKI >>>
14.02 Bydgoszcz krajowa nocna Anna Pakulska [PL] WYNIKI >>>
MARZEC
1.03 Leszno championów Iuza Beradze [GE] WYNIKI >>>
7-8.03 Drzonków (O/Zielona Góra) międzynarodowa Anna Kochan [PL] WYNIKI >>>
14-15.03 Jarosław (O/Przemyśl) krajowa Bogusław Chmiel [PL] WYNIKI >>>
14-15.03 Włocławek krajowa Joanna Adamowska [PL] WYNIKI >>>
20-22.03 Katowice międzynarodowa Lisbeth Mach [CH]
miniaturowy czarno-srebrny, czarny, pieprz i sól, średni czarny, olbrzym czarny

Janusz Opara [PL]
sznaucer miniaturowy biały, sznaucer olbrzym pieprz i sól

Dusan Paunovic [YU]
średni pieprz i sól
WYNIKI >>>
KWIECIEŃ
11.04 Legionowo klubowa Brenda Banbury [GB]
miniaturowy biały
miniaturowy czarny
pieprz i sól

Attila Czegledi [HU]
miniaturowy czarno-srebrny

Erodotos Neofytou [CY]
olbrzym
średni
WYNIKI >>>
12.04 Legionowo krajowa Jadwiga Niciewicz [PL] WYNIKI >>>
12.04 Zabrze krajowa Jan Gajewski [PL] WYNIKI >>>
18.04 Grudziądz krajowa Maciej Kozber [PL]
miniaturowy, średni

Tomasz Borkowski [PL]
olbrzym
STAWKI >>>
19.04 Inowrocław krajowa Małgorzata Supronowicz [PL] WYNIKI >>>
19.04 Lublin krajowa Maciej Lipiec [PL] WYNIKI >>>
25-26.04 Opole międzynarodowa Pietro Marino [IT] WYNIKI >>>
MAJ
1.05 Dobre Miasto (O/Olsztyn) krajowa Piotr Król [PL] INFO >>>
2-3.05 Łódź międzynarodowa Joao Vasco Poças [PT]
miniaturowy, olbrzym

Sergio Pizzorno [UY]
średni
WYNIKI >>>
10.05 Rybnik krajowa Andrzej Mania [PL] INFO >>>
16.05 Świebodzice (O/Wałbrzych) krajowa Paul Scanlon [IE] INFO >>>
17.05 Bytom krajowa Piotr Król [PL] INFO >>>
17.05 Radom krajowa Małgorzata Hałas [PL] INFO >>>
17.05 Ustka (O/Słupsk) krajowa Maria Bruska [PL] INFO >>>
23-24.05 Rzeszów międzynarodowa Zoran Ćurčić [YU] INFO >>>
24.05 Gostynin (O/Płock) krajowa Karolina Wójcik [PL] INFO >>>
30-31.05 Leszno międzynarodowa Nicola Imbimbo [IT] INFO >>>
CZERWIEC
7.06 Kalisz krajowa INFO >>>
7.06 Racibórz krajowa Waldemar Mrowiec [PL] INFO >>>
14.06 Jelenia Góra krajowa INFO >>>
14.06 Lublin krajowa II grupy INFO >>>
20-21.06 Kraków międzynarodowa Alfonso Thovar del Solar [ES]
miniaturowy, średni

Carmen Gil Polo [ES]
olbrzym
INFO >>>
21.06 Gdynia krajowa INFO >>>
21.06 Kraków krajowa II grupy Małgorzata Hałas [PL]
miniaturowy, średni

Bogusław Chmiel [PL]
olbrzym
INFO >>>
27.06 Lubieszyn (O/Szczecin) krajowa II grupy Adam Ostrowski [PL]
olbrzym, średni

Aleksander Skrzyński [PL]
miniaturowy
INFO >>>
27-28.06 Szczecin międzynarodowa Aleksander Skrzyński [PL]
olbrzym, średni

Igor Vyguzov [RU]
miniaturowy
INFO >>>
LIPIEC
4.07 Bielsko-Biała krajowa II grupy INFO >>>
5.07 Bielsko-Biała krajowa INFO >>>
5.07 Gorzów Wlkp. krajowa INFO >>>
5.07 Olsztyn krajowa INFO >>>
11-12.07 Warszawa międzynarodowa INFO >>>
18.07 Koszalin krajowa II grupy INFO >>>
18.07 Nowy Targ krajowa II grupy INFO >>>
19.07 Koszalin krajowa INFO >>>
19.07 Legnickie Pole (O/Legnica) krajowa INFO >>>
19.07 Nowy Targ krajowa INFO >>>
25-26.07 Konopiska (O/Częstochowa) międzynarodowa INFO >>>
SIERPIEŃ
1.08 Chojnice krajowa II grupy INFO >>>
1-2.08 Zakopane międzynarodowa INFO >>>
2.08 Chojnice krajowa INFO >>>
9.08 Będzin krajowa INFO >>>
9.08 Toruń krajowa INFO >>>
16.08 Nowy Sącz krajowa INFO >>>
22-23.08 Sopot międzynarodowa INFO >>>
29-30.08 Białystok międzynarodowa INFO >>>
30.08 Białystok krajowa II grupy INFO >>>
WRZESIEŃ
5.09 Słupsk krajowa INFO >>>
6.09 Przemyśl krajowa INFO >>>
6.09 Radom krajowa INFO >>>
6.09 Włocławek krajowa INFO >>>
12.09 Chorzów krajowa INFO >>>
12.09 Warszawa krajowa INFO >>>
19.09 Zielona Góra krajowa II grupy INFO >>>
20.09 Gorzów Wlkp. krajowa INFO >>>
20.09 Łódź krajowa II grupy INFO >>>
26-27.09 Wrocław międzynarodowa INFO >>>
PAŹDZIERNIK
4.10 Rybnik krajowa INFO >>>
11.10 Zabrze krajowa INFO >>>
9.05 Krosno krajowa II grupy INFO >>>
10.05 Krosno krajowa INFO >>>
LISTOPAD
7.11 Poznań międzynarodowa INFO >>>
8.11 Poznań międzynarodowa INFO >>>
14.11 Koszalin krajowa INFO >>>
21-22.11 Kielce międzynarodowa INFO >>>
GRUDZIEŃ
4-6.12 Wałbrzych krajowa INFO >>>
12-13.12 Legionowo krajowa INFO >>>
Wyjaśnienie skrótów:
[PL] - Polska
[AZ] - Azerbejdżan
[CH] - Szwajcaria
[CY] - Cypr
[ES] - Hiszpania
[GB] - Wielka Brytania
[GE] - Gruzja
[HU] - Węgry
[IE] - Irlandia
[IT] - Włochy
[PT] - Portugalia
[RU] - Rosja
[SK] - Słowacja
[YU] - Serbia
Pink Design Group
Copyright © 2007-2015 E-sznaucery. All Rights Reserved.
Webdesign by Pink Design