Reklama
Kalendarz Wystaw 2008
.
Data Miejsce Ranga Sędzia Informacje
STYCZEŃ
25-27.01 Głogów (o/Legnica) krajowa Magdalena Kozłowska [PL]
LUTY
9-10.02 Rzeszów międzynarodowa Andrzej Stępiński [PL]
16-17.02 Bydgoszcz krajowa Vlado Piskay [SK]
24.02 Leszno championów Viva Maria Soleckyj Szpunar [PL]
MARZEC
9.03 Jarosław (o/Przemyśl) krajowa I, II, III, V, VI, VIII FCI Ewa Bukład [PL]
28-30.03 Katowice międzynarodowa Rafael de Santiago [PRI]
miniaturowy czarno-srebrny, olbrzym czarny

Patricia Nemirovsky-Alsina [ARG]
miniaturowy czarny, biały

Małgorzata Supronowicz [PL]
miniaturowy pieprz i sól, średni, olbrzym pieprz i sól
KWIECIEŃ
5-6.04 Legionowo krajowa William Gardner [UK]
miniaturowy

Elżbieta Chwalibóg [PL]
olbrzym, średni
19.04 Grudziądz krajowa Zbigniew Ostrowski [PL]
20.04 Częstochowa krajowa Andrzej Szutkiewicz [PL]
20.04 Inowrocław krajowa Andrzej Mania [PL]
20.04 Lublin krajowa I, II, V FCI Joanna Szczepańska-Korpetta [PL]
26-27.04 Opole międzynarodowa Jaroslav Matyas [SK]
średni, olbrzym

Krystyna Opara [PL]
miniaturowy biały, czarny, pieprz i sól

Piotr Śliwka [PL]
miniaturowy czarno-srebrny
MAJ
1.05 Dobre Miasto (o/Olsztyn) krajowa Jarosław Guba [PL]
2.05 Bydgoszcz krajowa Janusz Rurarz [PL]
3-4.05 Łódź międzynarodowa Ramune Kazlauskaite [LT]
miniaturowy czarny, miniaturowy pieprz i sól, olbrzym

Jaroslav Matyas [SK]
miniaturowy biały, miniaturowy czarno-srebrny, średni
11.05 Krosno krajowa Vladimir Piskay [SK]
11.05 Płock krajowa Frank Kane [GB]
18.05 Bytom krajowa Ryszard Broll [PL]
18.05 Jelenia Góra krajowa Jolanta Jabłońska [PL]
25.05 Radom krajowa Anna Rogowska [PL]
31.05-1.06 Leszno międzynarodowa Andrzej Kaźmierski [PL]
miniaturowy

Otakar Vondrous [CZ]
olbrzym

Jaroslav Matyas [SK]
średni
CZERWIEC
8.06 Gorzów Wielkopolski krajowa Lilianna Bachurzewska [PL]
8.06 Lublin krajowa Viva Maria Soleckyj-Szpunar [PL]
8.06 Wałbrzych krajowa Magdalena Kozłowska [PL]
15.06 Kalisz krajowa Tomasz Borkowski [PL]
15.06 Racibórz krajowa Adrianna Buks-Ziółkowska [PL]
21.06 Lubieszyn (o/Szczecin) krajowa sznaucerów, pinczerów i czarnego teriera Anna Bogucka [PL]
miniaturowy

Małgorzata Zakrzewska [PL]
olbrzym, średni
21-22.06 Szczecin międzynarodowa Piotr Król PL]
miniaturowy

Viva Maria Soleckyj-Szpunar [PL]
olbrzym, średni
28-29.06 Kraków międzynarodowa Andrzej Mania [PL]
miniaturowy biały, czarny, pieprz i sól

Svetlana Radjuk [BY]
miniaturowy czarno-srebrny

Tibor Gellen [H]
olbrzym, średni
LIPIEC
6.07 Ustroń (o/Bielsko-Biała) krajowa Małgorzata Jabłońska [PL]
6.07 Koszalin krajowa Paweł Szemraj [PL]
miniaturowy

Małgorzata Supronowicz [PL]
olbrzym, średni
6.07 Lidzbark Warmiński (o/Olsztyn) krajowa Adrianna Buks-Ziółkowska [PL]
11-13.07 Warszawa międzynarodowa Barbara Szczepkowska [PL]
miniaturowy biały, czarny, pieprz i sól

Bożena Ovesna [CZ]
miniaturowy czarno-srebrny, olbrzym, średni
20.07 Gdynia krajowa Magdalena Kozłowska [PL]
20.07 Nowy Sącz krajowa Dorota Pawlikowska-Rosół [PL]
27.07 Będzin krajowa Tomasz Borkowski
27.07 Chojnice krajowa Jarosław Guba [PL]
27.07 Włocławek krajowa Aleksander Waszkowski [PL]
SIERPIEŃ
3.08 Legnica krajowa Petr Rehanek [CZ]
3.08 Zakopane krajowa Andrzej Kot [PL]
9-10.08 Sopot międzynarodowa Maria Zembljak [SK]
średni, olbrzym

Jaroslav Zembljak [SK]
miniaturowy
17.08 Nowy Targ krajowa Małgorzata Jabłońska [PL]
17.08 Toruń krajowa Zygmunt Jakubowski [PL]
24.08 Radom krajowa Bogusława Szydłowicz-Polańczyk [PL]
30-31.08 Białystok międzynarodowa Andon Todorov [BG]
miniaturowy

Leif Herman Wilberg [NOR]
olbrzym

Ligita Zake [LV]
średni
WRZESIEŃ
7.09 Przemyśl krajowa Anna Rogowska [PL]
7.09 Słupsk krajowa Aleksander Waszkowski [PL]
12-13.09 Warszawa krajowa Alberto Velasco Sanchez [E]
14.09 Chorzów krajowa Jolanta Jabłońska [PL]
21.09 Zielona Góra krajowa Jarosław Guba [PL]
27-28.09 Wrocław międzynarodowa Ryszard Broll [PL]
olbrzym

Andrzej Mania [PL]
miniaturowy czarny, czarno-srebrny

Vlado Piskay [SK]
miniaturowy biały, pieprz i sól, średni
PAŹDZIERNIK
5.10Rybnik krajowa Małgorzata Jabłońska [PL]
11.10 Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo) klubowa sznaucerów Luis Pinto Teixeira [PT]
miniaturowy pieprz i sól

Georg Schogal [GE]
miniaturowy czarno-srebrny

Avi Marshak [IL]
miniaturowy czarny, biały

Barbara Szczepkowska [PL]
średni

Bojan Matakowic [HR]
olbrzym
12.10 Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo) krajowa Luis Pinto Teixeira [PT]
średni

Piotr Król [PL]
miniaturowy

Georg Schogol [GE]
olbrzym
12.10 Zabrze krajowa Ryszard Broll [PL]
LISTOPAD
8-9.11 Poznań międzynarodowa Bojan Matakovič [HR]
miniaturowy czarny, czarno srebrny

Jadwiga Niciewicz [PL]
miniaturowy pieprz i sól

Hans Bierwolf [AT]
olbrzym, średni, miniaturowy biały
17.11 Kielce krajowa Joanna Sońta [PL]
GRUDZIEŃ
6-7.12 Nowa Ruda (o/Wałbrzych) krajowa Jarosław Guba [PL]
Pink Design Group
Copyright © 2007-2015 E-sznaucery. All Rights Reserved.
Webdesign by Pink Design