Reklama
Kalendarz Wystaw 2010
Data Miejsce Ranga Sędzia Informacje
STYCZEŃ
22-24.01 Głogów (o/Legnica) krajowa Rita Reyniers [BE] WYNIKI >>>
LUTY
13-14.02 Rzeszów międzynarodowa Inese Pablaka [LV] WYNIKI >>>
13-14.02 Bydgoszcz krajowa Joanna Szczepańska-Korpetta [PL] WYNIKI >>>
13/14.02 Bydgoszcz krajowa Aleksandra Sękowska-Miros [PL] WYNIKI >>>
28.02 Leszno championów Kamen Litov [BG] WYNIKI >>>
MARZEC
6-7.03 Drzonków (o/Zielona Góra) krajowa Zbigniew Ostrowski [PL] WYNIKI >>>
13-14.03 Jarosław (o/Przemyśl) krajowa Anna Rogowska [PL] WYNIKI >>>
26-28.03 Katowice międzynarodowa Ana Mesto Martin [ES]
miniaturowy, średni

Carlos Salas Melero [ES]
olbrzym czarny

Rui Oliveira [PT]
olbrzym pieprz i sól
WYNIKI >>>
KWIECIEŃ
10-11.04 Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo) krajowa Magdalena Kozłowska [PL] WYNIKI >>>
18.04 Częstochowa krajowa Bożena Kowalska-Malitka [PL]
miniaturowy, średni

Aleksander Skrzyński [PL]
olbrzym
24-25.04 Opole międzynarodowa Jolanta Jabłońska [PL]
olbrzym, średni

Lyudmila Nikitina [RU]
miniaturowy biały, czarno-srebrny, czarny, pieprz i sól
WYNIKI >>>
MAJ
1-2.05 Łódź międzynarodowa Jaromir Dostal [CZ]
miniaturowy czarny

Zygmunt Jakubowski [PL]
miniaturowy pieprz i sól

George Schogol [GE]
olbrzym

Andrzej Szutkiewicz [PL]
miniaturowy biały, czarno-srebrny, średni
WYNIKI >>>
3.05 Bydgoszcz krajowa Barbara Brandys [PL] WYNIKI >>>
9.05 Dobre Miasto (o/Olsztyn) krajowa Adam Ostrowski [PL] WYNIKI >>>
9.05 Krosno krajowa Vlado Piskay [SK] WYNIKI >>>
16.05 Inowrocław krajowa Aleksander Waszkowski [PL] WYNIKI >>>
16.05 Jelenia Góra krajowa Jolanta Jabłońska [PL] WYNIKI >>>
22.05 Grudziądz krajowa Jerzy Mrugasiewicz [PL] WYNIKI >>>
23.05 Bytom krajowa Dorota Pawlikowska-Rosół [PL] WYNIKI >>>
23.05 Radom krajowa Jadwiga Niciewicz [PL] WYNIKI >>>
30.05 Płock krajowa Jadwiga Niciewicz [PL] WYNIKI >>>
30.05 Słupsk krajowa Barbara Brandys [PL] WYNIKI >>>
CZERWIEC
5-6.06 Leszno międzynarodowa Aleksander Skrzyński [PL] WYNIKI >>>
13.06 Kalisz krajowa Małgorzata Supronowicz [PL] WYNIKI >>>
13.06 Lublin krajowa Adam Ostrowski [PL] WYNIKI >>>
13.06 Racibórz krajowa WYNIKI >>>
19.06 Lubieszyn (o/Szczecin) krajowa sznaucerów, pinczerów i czarnych terierów Marek Wardach [PL]
miniaturowy

Aleksander Skrzyński [PL]
olbrzym, średni
WYNIKI >>>
19-20.06 Szczecin międzynarodowa
Aleksander Skrzyński [PL]
miniaturowy

Hassi Assenmacher-Feyel [DE]
olbrzym

Piotr Król [PL]
średni
WYNIKI >>>
27.06 Herning [DK] ŚWIATOWA Birgitte Schjoth [DK]
miniaturowy biały, pieprz i sól (szczeniąt i młodzieży), czarno-srebrny (szczeniąt i młodzieży)

Cristian Stefanescu [RO]
miniaturowy pieprz i sól (dorosłe klasy)

Britta Roos-Börjeson [SE]
miniaturowy czarny

Claudio de Giuliani [IT]
miniaturowy czarno-srebrny (dorosłe klasy)

Bo Skalin [SE]
olbrzym pieprz i sól, średni czarny

Carla Molinari [PT]
olbrzym czarny (psy + BOB)

Ulf Brathen [DK]
olbrzym czarny (suki)

Rainer Vuorinen [FI]
średni pieprz i sól
27.06 Nowa Ruda (o/Wałbrzych) krajowa Otokar Vondrous [CZ] WYNIKI >>>
27.06 Przemyśl krajowa Ryszard Broll [PL] WYNIKI >>>
LIPIEC
4.07 Ustroń (o/Bielsko-Biała) krajowa Lilianna Bachurzewska [PL] WYNIKI >>>
4.07 Gorzów Wielkopolski krajowa Dorota Kuczyńska-Standełło [PL] WYNIKI >>>
4.07 Olsztyn krajowa Marek Wardach [PL] WYNIKI >>>
9-11.07 Warszawa międzynarodowa Bożena Kowalska-Malitka [PL]
miniaturowy biały, czarno-srebrny

Wiesław Boryczko [PL]
miniaturowy czarny, pieprz i sól, olbrzym pieprz i sól, średni czarny, pieprz i sól

Beata Petkevica [LV]
olbrzym czarny
WYNIKI >>>
18.07 Gdynia krajowa Jolanta Jabłońska [PL] WYNIKI >>>
18.07 Nowy Sącz krajowa Dorota Pawlikowska-Rosół [PL] WYNIKI >>>
24.07 Koszalin krajowa II FCI WYNIKI >>>
25.07 Koszalin krajowa Jolanta Jabłońska [PL] WYNIKI >>>
25.07 Będzin krajowa Marek Lewandowski [PL[ WYNIKI >>>
SIERPIEŃ
1.08 Chojnice krajowa Zbigniew Gilarski [PL] WYNIKI >>>
1.08 Zakopane krajowa Joanna Szczepańska-Korpetta [PL] WYNIKI >>>
8.08 Legnica krajowa Ryszard Broll [PL] WYNIKI >>>
14-15.08 Sopot międzynarodowa Piotr Król [PL]
miniaturowy, średni

Elżbieta Chwalibóg [PL]
olbrzym
WYNIKI >>>
22.08 Nowy Targ krajowa Andrzej Szutkiewicz [PL]
22.08 Toruń krajowa Anna Winiarska
22.08 Radom krajowa Monika Kuriata-Okarmus [PL]
28-29.08 Białystok międzynarodowa Magdalena Kozłowska [PL]
miniaturowy, średni

Jan Gajewski [PL]
olbrzym
WRZESIEŃ
4-5.09 Kraków międzynarodowa Piotr Król [PL]
miniaturowy czarny, pieprz i sól, średni

Andrzej Kaźmierski [PL]
olbrzym, miniaturowy biały, czarno-srebrny
5.09 Włocławek krajowa
11.09 Warszawa krajowa Aleksandra Sękowska-Miros [PL]
12.09 Chorzów krajowa Adam Ostrowski [PL] WYNIKI >>>
12.09 Zielona Góra krajowa Wanda Kowalska [PL] WYNIKI >>>
25-26.09 Wrocław międzynarodowa Bojan Matakovic [HR]
miniaturowy czarny, olbrzym

Vlado Piskay [SK]
miniaturowy biały, czarno-srebrny, pieprz i sól, średni
WYNIKI >>>
PAŹDZIERNIK
3.10 Rybnik krajowa
9.10 Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo) klubowa Willian Gardner [GB]
miniaturowy biały, pieprz i sól

Gunther Ehrenreich [AT]
olbrzym

Viktor Pilikin [RU]
miniaturowy czarny, średni

Petko Csaba [HU]
miniaturowy czarno-srebrny
WYNIKI >>>
9.10 Częstochowa krajowa
9-10.10 Miastko (o/Słupsk) krajowa WYNIKI >>>
10.10 Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo) krajowa WYNIKI >>>
17.10 Zabrze krajowa
LISTOPAD
6.11 Poznań międzynarodowa Małgorzata Supronowicz [PL]
olbrzym, średni czarny

Magdalena Kozłowska [PL]
miniaturowy biały, pieprz i sól

Piotr Król [PL]
miniaturowy czarny, czarno-srebrny

Marek Lewandowski [PL]
średni pieprz i sól
7.11 Poznań międzynarodowa Andrzej Szutkiewicz [PL]
olbrzym, średni czarny

Piotr Król [PL]
miniaturowy biały, pieprz i sól

Magdalena Kozłowska [PL]
miniaturowy czarny, czarno-srebrny

Andrzej Kaźmierski [PL]
średni pieprz i sól
13-14.11 Kielce międzynarodowa Kateryna Pereguda [UA]
miniaturowy

Tibor Gellen [HU]
olbrzym, średni
GRUDZIEŃ
4-5.12 Nowa Ruda (o/Wałbrzych) krajowa Aleksander Skrzyński [PL] WYNIKI >>>
11-12.12 Legionowo krajowa Anna Bogucka [PL] WYNIKI >>>
Wyjaśnienie skrótów:
[AT] - Austria
[BG] - Bułgaria
[CZ] - Czechy
[DE] - Niemcy
[DK] - Dania
[ES] - Hiszpania
[FI] - Finlandia
[GE] - Gruzja
[GB] - Wielka Brytania
[HU] - Węgry
[IT] - Włochy
[LV] - Litwa
[PL] - Polska
[PT] - Portugalia
[RO] - Rumunia
[RU] - Rosja
[SE] - Szwecja
[UA] - Ukraina
Pink Design Group
Copyright © 2007-2015 E-sznaucery. All Rights Reserved.
Webdesign by Pink Design