Reklama
Kalendarz Wystaw 2011
Data Miejsce Ranga Sędzia Informacje
STYCZEŃ
16.01 Gdańsk (o/Gdynia) krajowa Viva Maria Soleckyj-Szpunar [PL] WYNIKI >>>
28-30.01 Głogów (o/Legnica) międzynarodowa Jean Lenning [GB]
miniaturowy, średni

Jan Gajewski [PL]
olbrzym
WYNIKI >>>
LUTY
12-13.02 Bydgoszcz krajowa Andrzej Mania [PL] WYNIKI >>>
12.02 Bydgoszcz krajowa nocna Zbigniew Ostrowski [PL] WYNIKI >>>
19-20.02 Rzeszów międzynarodowa Javier Sanchez Fernandez [ES] WYNIKI >>>
27.02 Leszno championów Andrzej Kaźmierski [PL] WYNIKI >>>
MARZEC
5-6.03 Jarosław (o/Przemyśl) krajowa Andrzej Szutkiewicz [PL] WYNIKI >>>
5-6.03 Drzonków (o/Zielona Góra) krajowa Maciej Kozber [PL] WYNIKI >>>
18-20.03 Katowice międzynarodowa Kay Eldred [AU]
miniaturowy czarno-srebrny, czarny, pieprz i sól, olbrzym

Andrzej Mania [PL]
średni, olbrzym pieprz i sól, miniaturowy biały
WYNIKI >>>
KWIECIEŃ
9-10.04 Legionowo krajowa Bożena Kowalska-Malitka [PL] WYNIKI >>>
10.04 Zabrze krajowa Adam Ostrowski [PL]
WYNIKI >>>
16.04 Grudziądz krajowa Andrzej Kaźmierski [PL]
WYNIKI >>>
17.04 Częstochowa krajowa Jolanta Jabłońska [PL]
WYNIKI >>>
17.04 Inowrocław krajowa Piotr Król [PL]
WYNIKI >>>
17.04 Lublin krajowa Urszula Tarasiewicz [PL] WYNIKI >>>
30.04-1.05 Opole międzynarodowa Soile Bister [FI]
miniaturowy biały, czarno-srebrny, pieprz i sól

Aleksander Skrzyński [PL]
miniaturowy czarny, olbrzym, średni
WYNIKI >>>
MAJ
1.05 Dobre Miasto (o/Olsztyn) krajowa Urszula Tarasiewicz [PL] WYNIKI >>>
3.05 Bydgoszcz krajowa Adam Ostrowski [PL] WYNIKI >>>
7-8.05 Łódź międzynarodowa Jan Gajewski [PL]
miniaturowy biały, pieprz i sól, średni

Andrzej Stępiński [PL]
miniatorowy czarno-srebrny

Aleksy Belkin [RU]
miniaturowy czarny

Istvan Csepai [HU]
olbrzym
WYNIKI >>>
15.05 Krosno krajowa Jadwiga Niciewicz [PL] WYNIKI >>>
15.05 Jelenia Góra krajowa Jolanta Jabłońska [PL] WYNIKI >>>
22.05 Bytom krajowa Monika Kuriata-Okarmus [PL] WYNIKI >>>
22.05 Radom krajowa Jolanta Jabłońska [PL] WYNIKI >>>
29.05 Ustka (o/Słupsk) krajowa Jerzy Mrugasiewicz [PL] WYNIKI >>>
29.05 Płock krajowa Viva Maria Soleckyj-Szpunar [PL] WYNIKI >>>
29.05 Nowa Ruda (o/Wałbrzych) krajowa Adam Ostrowski [PL] WYNIKI >>>
CZERWIEC
4-5.06 Leszno międzynarodowa Eva Liljekvist-Borg [SE] WYNIKI >>>
12.06 Lublin krajowa Galyna Kalinichenko [UA] WYNIKI >>>
12.06 Kalisz krajowa Zbigniew Ostrowski [PL] WYNIKI >>>
12.06 Racibórz krajowa Ewa Dolińska [PL] WYNIKI >>>
18-19.06 Szczecin międzynarodowa Jaroslav Matyas [SK]
miniaturowy

Bojan Matakovic [HR]
olbrzym, średni
18.06 Lubieszyn (o/Szczecin) krajowa sznaucerów, pinczerów i czarnych terierów Małgorzata Zakrzewska [PL]
miniaturowy, średni

Jaroslav Matyas [SK]
olbrzym
25-26.06 Kraków międzynarodowa Tibor Havelka [SK]
miniaturowy

Gabriela Ridarcikova [SK]
olbrzym, średni
WYNIKI >>>
LIPIEC
3.07 Olsztyn krajowa Aleksander Waszkowski [PL] WYNIKI >>>
3.07 Ustroń (o/Bielsko-Biała) krajowa Jolanta Jabłońska [PL] WYNIKI >>>
3.07 Gorzów Wlkp. krajowa Adam Ostrowski [PL] WYNIKI >>>
7-10.07 Paryż (Francja) ŚWIATOWA Barbara Zanieri Corsini [IT]
miniaturowy biały (psy)
Jolanda Vandoni-Furiosi [IT]
miniaturowy biały (suki)

Hassi Assenmacher-Feyel [DE]
miniaturowy czarno-srebrny (psy)

Hélene Moreau de Vincens [FR]
miniaturowy czarno-srebrny (suki)

Hans Bierwolf [AT]
miniaturowy czarny (psy)

Javier Sanchez Fernandez [ES]
miniaturowy czarny (suki)

Hans Bierwolf [AT]<
miniaturowy pieprz i sól (psy)

Javier Sanchez Fernandez [ES]
miniaturowy pieprz i sól (suki)

Goran Bodegard [SE]
olbrzym czarny (psy)

Juan Naveda Carrero [ES]
olbrzym czarny (suki)

Victor van Raamsdonk [BE]
olbrzym pieprz i sól

Andrzej Mania [PL]
średni (psy)

Dan Ericsson [PL]
średni (suki)
WYNIKI >>>
10.07 Gdynia krajowa Iwona Giczela [PL] WYNIKI >>>
10.07 Nowy Targ krajowa Bogusława Szydłowicz Polańczyk [PL] WYNIKI >>>
16-17.07 Warszawa międzynarodowa Robert Paust [US]
miniaturowy

Anna Rogowska [PL]
olbrzym, średni
WYNIKI >>>
23.07 Koszalin krajowa II grupy FCI Adam Ostrowski [PL] WYNIKI >>>
24.07 Koszalin krajowa Andrzej Mania [PL] WYNIKI >>>
24.07 Będzin krajowa Monika Kuriata-Okarmus [PL] WYNIKI >>>
SIERPIEŃ
7.08 Chojnice krajowa Jolanta Jabłońska [PL] WYNIKI >>>
7.08 Kościelisko-Kiry (o/Zakopane) krajowa Jan Gajewski [PL] WYNIKI >>>
13-14.08 Sopot międzynarodowa Viktor Avtusko [LT]
miniaturowy, olbrzym

Aleksander Skrzyński [PL]
średni pieprz i sól

Magdalena Kozłowska [PL]
średni czarny
WYNIKI >>>
21.08 Nowy Sącz krajowa Marek Lewandowski [PL] WYNIKI >>>
21.08 Toruń krajowa Maria Bruska [PL] WYNIKI >>>
27-28.08 Białystok międzynarodowa Astrid Lundava [EE]
miniaturowy

Andrzej Mania [PL]
olbrzym, średni
28.08 Białystok krajowa II grupy FCI Andrzej Mania [PL]
miniaturowy

Tamara Sarmont [BY]
olbrzym, średni
WRZESIEŃ
1-4.09 Leeuwarden (Holandia) EUROPEJSKA Nadja Timmermans-Kadenko [NL]
miniaturowy biały

Alexey Belkin [RU]
miniaturowy czarno-srebrny

Anne Klaas [EE]
miniaturowy czarny

Evert Wieldraaijer [NL]
miniaturowy pieprz i sól

Bo Skalin [SE]
olbrzym czarny

Dick Baars [NL]
olbrzym pieprz i sól

Jo Schepers [NL]
średni czarny

Ligita Zake [LV]
średni pieprz i sól
4.09 Włocławek krajowa Aleksandra Sękowska-Miros [PL] WYNIKI >>>
4.09 Przemyśl krajowa
4.09 Radom krajowa
10.09 Warszawa krajowa
11.09 Chorzów krajowa Marek Wardach [PL]
18.09 Zielona Góra krajowa Jarosław Guba [PL]
24-25.09 Wrocław międzynarodowa Miroslav Vaclavik [CZ]
olbrzym pieprz i sól, średni czarny

Marianne Holm-Hansen [DK]
minaturowy

Gabriela Ridarcikova [SK]
średni pieprz i sól

Danilo Giorgio [IT]
olbrzym
PAŹDZIERNIK
1.10 Nowy Dwór Maz. (o/Legionowo) klubowa Evgeny Lepekha [RU]
miniaturowy biały, pieprz i sól, średni

Staf van den Bosch [BE]
miniaturowy czarny, czarno-srebrny

Hans Karl Schneider [DE]
olbrzym
2.10 Legionowo krajowa
2.10 Rybnik krajowa
2.10 Miastko (o/Słupsk) krajowa
9.10 Zabrze krajowa
16.10 Częstochowa krajowa Anna Rogowska [PL]
22.10 Poznań międzynarodowa Hans Wiblishauser [DE]
olbrzym

Dorota Kuczyńska-Standełło [PL]
miniaturowy czarno-srebrny, pieprz i sól, średni

Małgorzata Zakrzewska [PL]
miniaturowy biały, czarny
23.10 Poznań międzynarodowa Nina Kharatishvili [RU]
olbrzym

Hans Wiblishauser [DE]
miniaturowy czarno-srebrny, pieprz i sól, średni

Dorota Kuczyńska-Standełło [PL]
miniaturowy biały, czarny
LISTOPAD
19-20.11 Kielce międzynarodowa
GRUDZIEŃ
3-4.12 Świebodzice (o/Wałbrzych) krajowa Ewa Dolińska [PL], Miroslav Vaclavik [CZ]
Wyjaśnienie skrótów:
[AT] - Austria
[AU] - Australia
[BE] - Belgia
[BY] - Białoruś
[CZ] - Czechy
[DE] - Niemcy
[EE] - Estonia
[DK] - Dania
[ES] - Hiszpania
[FI] - Finlandia
[GB] - Wielka Brytania
[HR] - Chorwacja
[IT] - Włochy
[PL] - Polska
[PT] - Portugalia
[RU] - Rosja
[SK] - Słowacja
[UA] - Ukraina
Pink Design Group
Copyright © 2007-2015 E-sznaucery. All Rights Reserved.
Webdesign by Pink Design