Reklama
Kalendarz Wystaw 2012
Data Miejsce Ranga Sędzia Informacje
STYCZEŃ
6.01 Mielno (o/Koszalin) krajowa Viva Maria Soleckyj Szpunar [PL] WYNIKI >>>
15.01 Gdańsk krajowa Zbigniew Gilarski [PL] WYNIKI >>>
22.01 Sosnowiec (o/Będzin) krajowa Elisabeth Feuz [CH] WYNIKI >>>
28-29.01 Głogów (o/Legnica) międzynarodowa Joanna Szczepańska-Korpetta [PL]
olbrzym, średni

Colette Muldoon[IE]
miniaturowy
WYNIKI >>>
LUTY
11-12.02 Rzeszów międzynarodowa Cristian Stefanescu [RU] WYNIKI >>>
11-12.02 Bydgoszcz krajowa Jens Utke Ramsing [DK]
11.02 Bydgoszcz krajowa nocna Lisbet Utke Ramsing [DK]
26.02 Leszno championów
MARZEC
3-4.03 Jarosław (o/Przemyśl) krajowa Pettko Csaba [HU]
3-4.03 Drzonków (o/Zielona Góra) krajowa Marek Lewandowski [PL]
17-18.03 Katowice międzynarodowa Zafra Sirik [IL]
miniaturowy

Jorgen Hindse [DK]
olbrzym

Anne Klaas [EE]
średni
KWIECIEŃ
31.03-1.04 Nowy Dwór Maz. (o/Legionowo) krajowa Bogusław Chmiel [PL]
miniaturowy

Barbara Szczepkowska [PL]
olbrzym, średni
14.04 Grudziądz krajowa Lilianna Bachurzewska [PL]
15.04 Inowrocław krajowa Jan Gajewski [PL]
15.04 Zabrze krajowa Wanda Kowalska [PL]
22.04 Częstochowa krajowa Andrzej Mania [PL]
22.04 Lublin krajowa Richard Kinsey [GB]
28-29.04 Opole międzynarodowa Joanna Szczepańska Korpetta [PL]
miniaturowy, średni

Viva Maria Soleckyj Szpunar [PL]
olbrzym
MAJ
1.05 Dobre Miasto (o/Olsztyn) krajowa Anna Bogucka [PL]
5-6.05 Łódź międzynarodowa Thord Bystrom [SE]
olbrzym, średni

Jolanta Jabłońska [PL]
miniaturowy
13.05 Krosno krajowa
13.05 Jelenia Góra krajowa
18-20.05 Salzburg [AT] ŚWIATOWA Günther Ehrenreich [AT]
miniaturowy biały

Sanchez Alberto Velasco [ES]
miniaturowy czarno-srebrny (dorosłe + BOB)

Zane Smith [US]
miniaturowy czarno-srebrny (młodzież + weterany)

Miroslav Zidar [SK]
miniaturowy czarny (dorosłe + BOB)

Zane Smith [US]
miniaturowy czarny (młodzież + weterany)

Zeljka Zidar-Fon [SK]
miniaturowy pieprz i sól (dorosłe + BOB)

Zane Smith [US]
miniaturowy pieprz i sól (młodzież + weterany)

Zlatko Kraljic [HR]
olbrzym czarny (psy)

Dr. Orietta Zilli [IT]
olbrzym czarny (suki)

Günther Ehrenreich [AT]
olbrzym pieprz i sól

Josef Fertig [DE]
średni czarny

Igor Selimovic [HR]
średni pieprz i sól (dorosłe + BOB)

Stefan Sinko [SK]
średni pieprz i sól (młodzież + weterany)
20.05 Bytom krajowa Ewa Dolińska [PL]
20.05 Radom krajowa Marek Wardach [PL]
27.05 Ustka (o/Słupsk) krajowa Zbigniew Gilarski [PL]
27.05 Płock krajowa INFO >>>
CZERWIEC
2-3.06 Leszno międzynarodowa Chris Hancock [IE] INFO >>>
10.06 Lublin krajowa Adrianna Buks-Ziółkowska [PL] INFO >>>
10.06 Kalisz krajowa Marek Lewandowski [PL] INFO >>>
10.06 Racibórz krajowa Bogusław Chmiel [PL] INFO >>>
16-17.06 Kraków międzynarodowa Monika Kuriata-Okarmus [PL]
miniaturowy

Jolanta Jabłońska [PL]
olbrzym, średni
WYNIKI >>>
23-24.06 Szczecin międzynarodowa Denis Kuzelj [SI]
miniaturowy

Magdalena Kozłowska [PL]
olbrzym, średni
WYNIKI >>>
23.06 Lubieszyn (o/Szczecin) krajowa II FCI Goran Gladic [SRB] WYNIKI >>>
LIPIEC
1.07 Olsztyn krajowa Bożena Kowalska-Malitka [PL] WYNIKI >>>
1.07 Ustroń (o/Bielsko-Biała) krajowa Ewa Dolińska [PL] WYNIKI >>>
1.07 Gorzów Wlkp. krajowa Jarosław Guba [PL] WYNIKI >>>
7-8.07 Warszawa międzynarodowa Danilo Giorgio [IT] WYNIKI >>>
14.07 Nowy Targ krajowa II FCI Krystyna Opara [PL]
15.07 Gdynia krajowa Jadwiga Niciewicz [PL]
15.07 Nowy Targ krajowa Małgorzata Zakrzewska [PL]
21.07 Koszalin krajowa II FCI Renata Petkeviciene [LT] WYNIKI >>>
22.07 Koszalin krajowa Maria Bruska [PL] WYNIKI >>>
29.07 Będzin krajowa Bogusław Chmiel [PL] WYNIKI >>>
29.07 Wałbrzych krajowa Otokar Vondrous [CZ] WYNIKI >>>
SIERPIEŃ
5.08 Chojnice krajowa Zbigniew Gilarski [PL] WYNIKI >>>
5.08 Zakopane krajowa Joanna Szczepańska-Korpetta [PL] WYNIKI >>>
11-12.08 Sopot międzynarodowa Renata Petkeviciene [LT]
miniaturowy, średni

Anna Rogowska [PL]
olbrzym
WYNIKI >>>
19.08 Nowy Sącz krajowa Anna Rogowska [PL] INFO >>>
19.08 Toruń krajowa Joanna Adamowska [PL] Termin zgłoszeń:
3.08.2012

INFO >>>
25.08 Białystok krajowa II FCI Miroslav Vaclavik [CZ] Termin zgłoszeń:
10.08.2012

INFO >>>
25-26.08 Białystok międzynarodowa Lilianna Bachurzewska [PL]
miniaturowy

Shamil Abrakimov [RU]
olbrzym, średni
Termin zgłoszeń:
10.08.2012

INFO >>>
WRZESIEŃ
2.09 Włocławek krajowa Karolina Wójcik [PL] Termin zgłoszeń:
13.08.2012

INFO >>>
2.09 Radom krajowa Ewa Dolińska [PL] Termin zgłoszeń:
23.08.2012

INFO >>>
8.09 Warszawa krajowa Aleksandra Sękowska-Miros [PL] Termin zgłoszeń:
24.08.2012

INFO >>>
15.09 Chorzów krajowa Małgorzata Jabłońska [PL] Termin zgłoszeń:
29.08.2012

INFO >>>
23.09 Przemyśl krajowa Anna Rogowska [PL] Termin zgłoszeń:
9.09.2012

INFO >>>
23.09 Zielona Góra krajowa Termin zgłoszeń:
2.09.2012

INFO >>>
29-30.09 Wrocław międzynarodowa Marek Lewandowski [PL]
miniaturowy i średni

Andrzej Mania [PL]
olbrzym
Termin zgłoszeń:
4.09.2012

INFO >>>
PAŹDZIERNIK
5-7.10 Bukareszt [RU] EUROPEJSKA Kitty Sjong [DK]
miniaturowy biały

Espen Engh [NO]
miniaturow czarno-srebrny

Rony Doedijns [NL]
miniaturowy czarny (psy + BOB)

Kari Järvinen [I]
miniaturowy czarny (suki)

Călin Mărgineanu [RO]
miniaturowy pieprz i sól

Damir Skok [HR]
olbrzym czarny (psy + BOB)
olbrzym pieprz i sól (psy)

Svend Lovenkjaer [DK]
olbrzym czarny (suki)
olbrzym pieprz i sól (suki + BOB)

Carlos Fdez. Renau [ES]
średni czarny

Monique v. Brempt [BG]
średni pieprz i sól
INFO >>>
7.10 Rybnik krajowa Wiesław Boryczko [PL] Termin zgłoszeń:
25.09.2012

INFO >>>
6-7.10 Miastko (o/Słupsk) krajowa INFO >>>
13.10 Legionowo klubowa Sonia Philippou-Kelveri [CY]
miniaturowy czarny, pieprz i sól

Piet Roosenboom [BE]
miniaturowy biały, czarno-srebrny

Ulf Brathen [DK]
olbrzym, średni
Termin zgłoszeń:
1.10.2012 (elektronicznie)

INFO >>>
14.10 Legionowo krajowa Ulf Brathen [DK] I Termin zgłoszeń:
3.09.2012

II Termin zgłoszeń:
24.09.2012 (elektronicznie)

INFO >>>
14.10 Zabrze krajowa Jolanta Jabłońska [PL] Termin zgłoszeń:
23.09.2012

INFO >>>
20.10 Poznań międzynarodowa Małgorzata Supronowicz [PL]
miniaturowy, średni

Marek Lewandowski [PL]
olbrzym
Termin zgłoszeń:
2.09.2012

INFO >>>
21.10 Poznań międzynarodowa Andrzej Szutkiewicz [PL]
miniaturowy, średni

Andrzej Kaźmierski [PL]
olbrzym
Termin zgłoszeń:
2.09.2012

INFO >>>
28.10 Częstochowa krajowa INFO >>>
LISTOPAD
10-11.11 Kielce międzynarodowa Kateryna Pereguda [UA]
miniaturowy

Jadwiga Niciewicz [PL]
olbrzym, średni
Termin zgłoszeń:
22.10.2012

INFO >>>
18.11 Koszalin krajowa Termin zgłoszeń:
4.11.2012

INFO >>>
24-25.11 Bydgoszcz krajowa Termin zgłoszeń:
9.11.2012

INFO >>>
GRUDZIEŃ
30.11-2.12 Wałbrzych krajowa INFO >>>
8-9.12 Legionowo krajowa I Termin zgłoszeń:
31.10.2012

II Termin zgłoszeń:
19.11.2012 (elektronicznie)

INFO >>>
Wyjaśnienie skrótów:
[AT] - Austria
[BE] - Belgia
[BG] - Bułgaria
[CH] - Szwajcaria
[CY] - Cypr
[CZ] - Czechy
[DE] - Niemcy
[DK] - Dania
[EE] - Estonia
[ES] - Hiszpania
[HR] - Chorwacja
[IE] - Irlandia
[IL] - Izrael
[HU] - Węgry
[IT] - Włochy
[NL] - Holandia
[NO] - Norwegia
[PL] - Polska
[RU] - Rumunia
[SE] - Szwecja
[SI] - Serbia
[SI] - Słowenia
[SK] - Słowacja
[US] - USA
Pink Design Group
Copyright © 2007-2015 E-sznaucery. All Rights Reserved.
Webdesign by Pink Design