Reklama
Kalendarz Wystaw 2013
Data Miejsce Ranga Sędzia Informacje
STYCZEŃ
6.01 Koszalin krajowa
13.01 Gdańsk (o/Gdynia) krajowa
20.01 Będzin krajowa
25-27.01 Głogów (o/Legnica) międzynarodowa
LUTY
2-3.02 Rzeszów międzynarodowa
9-10.02 Bydgoszcz krajowa
9.02 Bydgoszcz krajowa nocna
24.02 Leszno championów Claudio de Giuliani [IT] WYNIKI >>>
MARZEC
2-3.03 Drzonków (o/Zielona Góra) międzynarodowa Małgorzata Supronowicz [PL] WYNIKI >>>
9-10.03 Jarosław (o/Przemyśl) krajowa Jan Gajewski [PL] STAWKA >>>
9-10.03 Włocławek krajowa Maria Bruska [PL] STAWKA >>>
15-17.03 Katowice międzynarodowa Antonio Rojo Fajardo [ES]
23-24.03 Nowy Dwór Maz. (o/Legionowo) krajowa Bożena Kowalska-Malitka [PL]
KWIECIEŃ
7.04 Zabrze krajowa Bogusław Chmiel [PL] WYNIKI >>>
14.04 Częstochowa krajowa Dorota Pawlikowska-Rosół [PL] WYNIKI >>>
20.04 Grudziądz krajowa Aleksandra Tarczyńska-Mizak [PL] WYNIKI >>>
21.04 Inowrocław krajowa Karolina Wójcik [PL]
21.04 Lublin krajowa Korna Dina [EE]
27-28.04 Opole międzynarodowa Jolanda Furiosi Vandoni [IT]
miniaturowy, średni

Marek Lewandowski [PL]
olbrzym
MAJ
1.05 Dobre Miasto (o/Olsztyn) krajowa Aleksandra Tarczyńska-Mizak [PL]
3.05 Bydgoszcz krajowa Magdalena Kozłowska [PL]
4-5.05 Łódź międzynarodowa Andrzej Szutkiewicz [PL]
miniaturowy

Ilona Ostenk-Schenk [NL]
olbrzym, średni
19.05 Bytom krajowa
19.05 Radom krajowa
26.05 Wałbrzych krajowa
26.05 Ustka (o/Słupsk) krajowa
26.05 Płock krajowa
CZERWIEC
1-2.06 Leszno międzynarodowa Aleksander Skrzyński [PL]
2.06 Krosno krajowa
9.06 Lublin krajowa
9.06 Kalisz krajowa
9.06 Racibórz krajowa
15-16.06 Kraków międzynarodowa Adam Ostrowski [PL]
23.06 Jelenia Góra krajowa Aleksander Skrzyński [PL]
23.06 Gdynia krajowa
23.06 Nowy Targ krajowa
29-30.06 Szczecin międzynarodowa Hans v.d. Berg [NL]
miniaturowy

Boris Chapiro [FR]
olbrzym, średni
29.06 Lubieszyn (o/Szczecin) krajowa II FCI Victor Lobakin [RU]
30.06 Bielsko-Biała krajowa Małgorzata Supronowicz [PL]
LIPIEC
7.07 Olsztyn krajowa
7.07 Gorzów Wlkp. krajowa
13-14.07 Warszawa międzynarodowa Krystyna Opara [PL]
miniaturowy, olbrzym

Sergiei Slukin [UA]
średni
20.07 Koszalin krajowa II FCI
21.07 Koszalin krajowa
28.07 Będzin krajowa
28.07 Chojnice krajowa
28.07 Wałbrzych krajowa
SIERPIEŃ
3-4.08 Kościelistko-Kiry (o/Zakopane) międzynarodowa
10-11.08 Sopot międzynarodowa Vladimir Piskay [SK]
miniaturowy

John Muldoon [IE]
olbrzym, średni
18.08 Nowy Sącz krajowa
24-25.08 Białystok międzynarodowa
25.08 Białystok krajowa II FCI
31.08 Chorzów krajowa
WRZESIEŃ
1.09 Włocławek krajowa
1.09 Przemyśl krajowa
14.09 Warszawa krajowa
21.09 Zielona Góra krajowa II FCI
22.09 Radom krajowa
22.09 Bytom krajowa
28-29.09 Wrocław międzynarodowa Andras Polgar [CZ]
miniaturowy, olbrzym

Gabriela Ridarcikova [SK]
średni
PAŹDZIERNIK
5.10 Nowy Dwór Maz. (o/Legionowo) klubowa
5.10 Miastko (o/Słupsk) krajowa
5.10 Rybnik krajowa
6.10 Nowy Dwór Maz. (o/Legionowo) krajowa
13.10 Zabrze krajowa
13.10 Gorzów Wlkp. krajowa
20.10 Częstochowa krajowa
26.10 Poznań międzynarodowa
27.10 Poznań międzynarodowa
LISTOPAD
9-10.11 Kielce międzynarodowa
11.11 Koszalin krajowa
GRUDZIEŃ
30.11-1.12 Wałbrzych krajowa
7-8.12 Nowy Dwór Maz. (o/Legionowo) krajowa
Wyjaśnienie skrótów:
[PL] - Polska
[CZ] - Czechy
[EE] - Estonia
[ES] - Hiszpania
[FR] - Francja
[EI] - Irlandia
[IT] - Włochy
[NL] - Holandia
[RU] - Rosja
[SK] - Słowacja
[UA] - Ukraina
Pink Design Group
Copyright © 2007-2014 E-sznaucery. All Rights Reserved.
Webdesign by Pink Design