Reklama
Kalendarz Wystaw 2014
Data Miejsce Ranga Sędzia Informacje
STYCZEŃ
6.01 Mielno (O/Koszalin) krajowa Magdalena Kozłowska [PL] WYNIKI >>>
12.01 Gdańsk (O/Gdynia) krajowa Aleksandra Tarczyńska-Mizak [PL] WYNIKI >>>
19.01 Sosnowiec (O/Będzin) krajowa Anna Pakulska [PL] WYNIKI >>>
24-26.01 Głogów (O/Legnica) międzynarodowa Michael Leonard [IE] WYNIKI >>>
LUTY
8-9.02 Bydgoszcz krajowa Aleksander Skrzyński [PL] WYNIKI >>>
8.02 Bydgoszcz krajowa nocna Karolina Wójcik [PL] WYNIKI >>>
15-16.02 Rzeszów międzynarodowa Johan Juslin [FI]
miniaturowy

Andrzej Mania
olbrzym, średni
WYNIKI >>>
23.02 Leszno championów Aleksander Skrzyński [PL] WYNIKI >>>
MARZEC
1-2.03 Drzonków (O/Zielona Góra) międzynarodowa Aleksander Skrzyński [PL] WYNIKI >>>
8-9.03 Włocławek krajowa Waldemar Mrowiec [PL] WYNIKI >>>
21-23.03 Katowice międzynarodowa Gonzalbo Lorenzo [ES] WYNIKI >>>
29-30.03 Jarosław (O/Przemyśl) krajowa
KWIECIEŃ
5.04 Legionowo klubowa Vitaliy Belskyy [UA]
olbrzym
średni

Żelijka Fon Zidar [SI]
miniaturowy biały
miniaturowy czarny
pieprz i sól

Galina Zhuk [BY]
miniaturowy czarno-srebrny
6.04 Legionowo krajowa Bogusława Szydłowicz-Polańczyk [PL]
6.04 Zabrze krajowa Andrzej Mania [PL]
12.04 Grudziądz krajowa Lilianna Bachurzewska [PL]
miniaturowy, średni

Maciej Kozber [PL]
olbrzym
13.04 Częstochowa krajowa Maciej Lipiec [PL] WYNIKI >>>
13.04 Inowrocław krajowa Joanna Szczepańska-Korpetta [PL]
13.04 Lublin krajowa Marek Wardach [PL] WYNIKI >>>
26-27.04 Opole międzynarodowa Jan Gajewski [PL]
miniaturowy, średni

Janusz Opara [PL]
olbrzym
WYNIKI >>>
MAJ
1.05 Dobre Miasto (O/Olsztyn) krajowa Marek Wardach [PL] STAWKA >>>
4.05 Rybnik krajowa Ryszard Broll [PL] STAWKA >>>
10-11.05 Łódź międzynarodowa Aleksander Skrzyński [PL]
miniaturowy, olbrzym

Gunter Ehrenreich [AT]
średni
WYNIKI >>>
18.05 Bytom krajowa Ryszard Broll [PL]
18.05 Radom krajowa Aleksandra Sękowska Miro [PL]
18.05 Ustka (O/Słupsk) krajowa Jadwiga Niciewicz [PL]
24.05 Krosno krajowa II grupy FCI Monika Kuriata-Okarmus [PL]
25.05 Krosno krajowa
25.05 Świebodzice (O/Wałbrzych) krajowa Jadwiga Niciewicz [PL] STAWKA >>>
25.05 Płock krajowa Joanna Adamowska [PL]
CZERWIEC
31.05-1.06 Leszno międzynarodowa Vladimir Piskay [SK]
8.06 Lublin krajowa Jolanta Jabłońska [PL]
8.06 Kalisz krajowa
8.06 Racibórz krajowa Ewa-Urszula Dolińska [PL]
14-15.06 Kraków międzynarodowa Viva Maria Soleckyj-Szpunar [PL]
22.06 Jelenia Góra krajowa Jolanta Jabłońska [PL]
22.06 Gdynia krajowa Maria Bruska [PL]
28-29.06 Szczecin międzynarodowa Bojan Matakovic [HR]
miniaturowy

Andrzej Szutkiewicz [PL]
olbrzym, średni
LIPIEC
6.07 Olsztyn krajowa
6.07 Bielsko-Biała krajowa Jolanta Jabłońska [PL]
6.07 Gorzów Wlkp. krajowa
12-13.07 Warszawa międzynarodowa Ety Goor [IL]
miniaturowy, olbrzym

Aleksander Skrzyński [PL]
średni
19.07 Nowy Targ krajowa II grupy FCI
19.07 Koszalin krajowa II grupy FCI
20.07 Nowy Targ krajowa
20.07 Koszalin krajowa
26.07 Chojnice krajowa II grupy FCI
27.07 Będzin krajowa
27.07 Chojnice krajowa Jadwiga Niciewicz [PL]
SIERPIEŃ
2-3.08 Zakopane międzynarodowa Anna Bogucka [PL]
10.08 Przemyśl krajowa Krasimir Todorov [BG]
16.08 Częstochowa krajowa
17.08 Nowy Sącz krajowa
17.08 Toruń krajowa Aleksandra Tarczyńska-Mizak [PL]
23-24.08 Sopot międzynarodowa
30-31.08 Białystok międzynarodowa Massimo Inzoli [IT]
miniaturowy biały, czarny

Vladimir Piskay [SK]
miniaturowy czarno-srebrny, pieprz i sól

Rafael Malo Alcrudo [ES]
olbrzym

Elena Borisova [BY]
średni
WYNIKI >>>
30.08 Białystok krajowa II grupy FCI Rafael Malo Alcrudo [ES]
miniaturowy

George Schogol [GE]
olbrzym, średni
WRZESIEŃ
7.09 Włocławek krajowa Karolina Wójcik [PL] WYNIKI >>>
7.09 Radom krajowa Hogan Jimmy [IE] WYNIKI >>>
13.09 Warszawa krajowa Aleksandra Sękowska-Miros [PL]
13.09 Chorzów krajowa Anna Pakulska [PL] STAWKA >>>
20.09 Zielona Góra krajowa II grupy FCI Jolanta Jabłońska [PL]
21.09 Bytom krajowa Viktoria Pogodina [UA]
21.09 Gorzów Wlkp. krajowa Magdalena Kozłowska [PL]
27-28.09 Wrocław międzynarodowa Zbigniew Ostrowski [PL] WYNIKI >>>
PAŹDZIERNIK
4.10 Darłowo (O/Słupsk) krajowa
5.10 Rybnik krajowa Janusz Opara [PL] WYNIKI >>>
12.10 Zabrze krajowa Zbigniew Ostrowski [PL]
18.10 Poznań międzynarodowa Zbigniew Ostrowski [PL]
miniaturowy czarno-srebrny

Bogusław Chmiel [PL]
miniaturowy biały, olbrzym

Viva Maria Soleckyj-Szpunar [PL]
miniaturowy pieprz i sól,
miniaturowy czarny,
średni
WYNIKI >>>
19.10 Poznań międzynarodowa Anna Bogucka [PL]
miniaturowy czarno-srebrny

Viva Maria Soleckyj-Szpunar [PL]
miniaturowy biały, olbrzym

Bogusław Chmiel [PL]
miniaturowy pieprz i sól,
miniaturowy czarny,
średni
WYNIKI >>>
LISTOPAD
8-9.11 Kielce międzynarodowa Vantu Cristian [RO]
miniaturowy, średni

Olga Kisliakova [BY]
olbrzym
WYNIKI >>>
22-23.11 Bydgoszcz krajowa Andrzej Szutkiewicz [PL] WYNIKI >>>
29-30.11 Legionowo krajowa Piotr Król [PL] WYNIKI >>>
GRUDZIEŃ
5-7.12 Świebodzice (O/Wałbrzych) krajowa Savvas Shiapanis [CY] INFO >>>
Wyjaśnienie skrótów:
[PL] - Polska
[AT] - Austria
[BG] - Bułgaria
[BY] - Białoruś
[ES] - Hiszpania
[FI] - Finlandia
[HR] - Chorwacja
[IE] - Irlandia
[IL] - Izrael
[SI] - Słowenia
[SK] - Słowacja
[UA] - Ukraina
Pink Design Group
Copyright © 2007-2015 E-sznaucery. All Rights Reserved.
Webdesign by Pink Design