Reklama
Klubowa Wystawa Sznaucerów i Pinczerów w Łodzi - 25.10.1992r.
Sznaucer miniaturowy biały
sędzia: Aleksander Waszkowski [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
69 RESTES Halloween - - -
otwarta
70 ARNOLD Halloween - - -
71 FIDO od Alfredy - - -
72 MAURYCY Siepacz z Pretorii - - -
championów
73 BASTER od Alfredy - - -
74 BILLY GMM Samantino Polonica - - -
SUKI
otwarta
75 BEZA z Gniazda Brodaczy - - -
76 GRACJA CLA-RIPP Samantino Polonica - - -
77 MONA PRIMA Samantino Polonica - - -


Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
sędzia: Barbara Szczepańska [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
102 LARRY Pigmej - - -
otwarta
103 BOB z Lubuskich Jezior - - -
104 FARAON DONCIS Samantino Polonica - - -
105 FREN Pigmej - - -
106 GASPAR od Alfredy - - -
107 GOFI Gromadka Centurii doskonała III -
108 REGENT - - -
366 CZAKIS Kimberlit - - -
championów
109 HARRY Pigmej doskonała I CWC, Zw.Kl.
110 PEPI z Wilczej Skarpy - - -
111 SCEDIR Ares - - -
SUKI
szczeni±t
112 SANDRA Domowy Skrzat - - -
młodzieży
113 LENA Pigmej - - -
114 MALYA Silver Crystal Blossom - - -
115 VIS-A-VIS Mafioso doskonała I Mł.Zw.Kl.
otwarta
116 CANDIDA POLONICA z Ekstra Sfory - - -
117 CYTRA Brodaty Karzełek - - -
118 DOXANA Kimberlit - - -
119 DZIMI Geza Pedro - - -
120 ERSA Tszigane - - -
121 FIFI Amicus Domi - - -
122 FINA Pigmej - - -
123 IGA Pigmej doskonała I CWC
124 JENNY Pigmej - - -
125 KOXA Pigmej - - -
126 LIZA Bilet do Raju - - -
127 MELI Halloween - - -
128 ORLA Klan Bajki - - -
129 RULETKA Bilet do Raju - - -
130 SNOW QUEEN Mafioso - - -
367 CASSANDRA Kimberlit - - -
championów
131 DANA Pigmej doskonała II CWC, Zw.Kl.
132 HEIDI Pigmej - - -


Sznaucer miniaturowy czarny
sędzia: Aleksander Waszkowski [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
78 APOLLO Amigo Negri - - -
79 DIX ze Smugi Leśnej - - -
80 RAMZES Krakowski Łobuziak - - -
otwarta
81 ATIK Annunaki - - -
82 BONZO COMI Jolitta - - -
83 ELF CLER V Samantino Polonica doskonała IV -
84 FALKON - - -
85 GWINT z Doliny Łostowickiej - - -
86 HALON A CALI Samantino Polonica doskonała I CWC, Zw.Kl.
87 PIK Pinto doskonała II -
88 PIKIS z Lassevilli doskonała III -
championów
89 NILS-AGSZARM nieobecny - -
90 OPAL Annopolis doskonała I CWC
SUKI
młodzieży
91 CYKADA ze Złotej Działki bardzo dobra - -
otwarta
92 ASTRA Kasyteryt bardzo dobra - -
93 BELLA Absit Omen doskonała IV -
94 BETTINA Absit Omen nieobecna - -
95 BIEŁKA Ibis bardzo dobra - -
96 DELIA DATI Samantino Polonica doskonała I CWC, Zw.Kl.
97 HANA BLEX Samantino Polonica doskonała II -
98 LIWIA z Cisowego Zagajnika bardzo dobra - -
99 RASTA Barba Sapiens doskonała - -
100 RITA doskonała III -
101 RHAPSODIE de Bacara nieobecna - -


Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
sędzia: Attilla Arnoti [HU]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
133 ARIS z Daru Dana doskonała I Mł.Zw.Kl.
134 HERO Morska Rapsodia doskonała II -
otwarta
135 ASTOR z Rodu Żarłoków - - -
136 DUKE DINO Morska Rapsodia nieobecny - -
137 HEKTOR Anibe nieobecny - -
138 JAR od Pędzla i Dłuta doskonała II -
139 KASTOR Ada Alladiner doskonała I CWC
140 SZCZEK Ada Alladiner - - -
championów
141 BLONDY Sladouch doskonała II -
142 FIL Morska Rapsodia - - -
143 HERMES Anibe doskonała I Zw.Kl.
144 MINI-MAX v.d.Havenstad - - -
SUKI
młodzieży
145 MEIDI Morska Rapsodia doskonała I Mł.Zw.Kl.
otwarta
146 BILA Hikora - - -
147 DIZZY MISS LIZZY Klondaikes - - -
148 GRACJA Saska Dąbrowa - - -
149 GRIMA-PEPI z Gorzowskiego Młyna - - -
150 HANDRA z Szarej Hordy - - -
151 HORKA Błękitna Tęcza - - -
152 IMPULSYWNA ISKIERKA - - -
153 KAMA Anibe - - -
154 KASANDRA Anibe - - -
155 MAXI z Radziejowic - - -
156 TAYRA Gojan - - -
157 TOP SECRET Mafioso doskonała I CWC
158 TIMKA - - -
championów
159 GLORIA Morska Rapsodia doskonała II -
160 Starling's HOT AND SWEET doskonała I CWC, Zw.Kl.


Sznaucer olbrzym czarny
sędzia: József Zeidl [HU] - psy - klasa otwarta, użytkowa, championów
Beata Olkiewicz [PL] - psy - klasa młodzieży, suki - klasa szczeni±t, młodzieży, użytkowa, honorowa
Anna Zwolińska [PL] - suki - klasa otwarta, championów
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
256 AJAX Piekielne Moce - - -
257 AJRON Ari-Mirana - - -
258 DORME Gro-Bez - - -
259 EROS Samantino Polonica - - -
260 KISS-BISS Mahanadi - - -
261 SPIT Zamperl - - -
262 WEZYR Buram - - -
374 HULTAJ Amudaria - - -
otwarta
263 ADIS z Ludowego Parku - - -
264 AGAT Amudaria - - -
265 AKCENT Asiaczek - - -
266 ALWAR z Aberwilów - - -
267 ARGO Abagar - - -
268 BOSS Atrybut - - -
269 ELF Fil-Fil - - -
270 GASTON z Kulikowa CS - - -
271 JERMAK Łuri-il - - -
272 LUX-BIS Samantino Polonica - - -
273 REGGAE Nauticus - - -
274 SUBAN Gro-Bez - - -
275 SUŁTAN Pigmej - - -
276 TALAR Cerber - - -
277 TINO Nanda Devi - - -
278 ULISSES Nanda Devi - - -
279 UZI z Tartaku - - -
280 WOY Alwis - - -
281 YORK z Tartaku - - -
282 ZATOR Szakra - - -
użytkowa
283 FERRI Canis Prima Sort - - -
284 FUNT Bogmar Traper - - -
285 LORD MAJOR Slavia - - -
championów
286 APIS z Dużego Wjazdu - - -
287 KASTOR Jastaga - - -
288 KERMIT Ramita - - -
289 PARYS Cerber - - -
290 RIFF Nauticus - - -
291 SAMAR Nanda Devi - - -
292 TAURUS Szakra - - -
SUKI
szczeni±t
293 BEZA Asiaczek - - -
młodzieży
294 ARISA Piekielne Moce - - -
295 ANDRA Lirata - - -
296 BARBA Radosny Kłopot - - -
297 ELITA Samantino Polopnica - - -
298 HEPI Amudaria - - -
299 HEKSA Slavia - - -
300 JENNIFER Brodaty Wagabunda - - -
301 ZARKA z Tartaku - - -
302 ZILA z Tartaku - - -
303 ZOJA z Tartaku - - -
otwarta
304 AFERA Asiaczek - - -
305 AGORA Aigen - - -
306 AMIZA Agaborg - - -
307 ANDA Beg-Beg - - -
308 ASENA Pa-Mi - - -
309 BARBIE Atrybut - - -
310 BERTA Wotan - - -
311 DELLA Bengodi - - -
312 FAONA FRAYDA Helloween - - -
313 FIGA Fata Morgana - - -
314 FRYNA Amudaria - - -
315 FUDŻI Amudaria - - -
316 GRACJA Dyas - - -
317 ISKRA z Gniazda Kolonga - - -
318 KAMA z Gniazda Kolonga - - -
319 KAREN Brodaty Wagabunda - - -
320 OJDA-DIANA - - -
321 PANDA Bea-Tar - - -
322 PELA Jastaga - - -
323 RITA Markarowi - - -
324 QUINTA Pigmej - - -
325 SANDA spod Krzaku Heikonii - - -
326 SENDI Pigmej - - -
327 SONIA Pigmej - - -
328 TARA Nanda Devi - - -
329 TESSA Alwis - - -
330 UMA Nanda Devi - - -
331 UMA Tarabanda - - -
332 URSA Nanda Devi - - -
333 UTA Nanda Devi - - -
334 WIKA Szakra - - -
335 YAGA Etam - - -
336 YOKO z Tartaku - - -
375 SEYZA spod Krzaku Helikonii - - -
użytkowa
337 a-CYGA ze Skolimowa - - -
338 DORA-BIIA Samantino Polonica - - -
339 DONNA BELLA Samantino Polonica - - -
340 EL-KARRAMBA Gagat - - -
341 IGA z M-7 - - -
342 PASJA Gagat - - -
343 PONTI-PASJA Gravissa - - -
344 RIMA Nanda Devi - - -
championów
345 ALMA Asper - - -
346 FUDŻI Fil-Fil - - -
347 SZATMA Nanda Devi - - -
348 VISA z Tartaku - - -
376 SARA Nanda Devi - - -
honorowa
349 RIEKE v.d.Hohen Vard - - -


Sznaucer olbrzym pieprz i sól
sędzia: Barbara Szczerbicka [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
350 CEZAR Jan-Mar - - -
otwarta
351 LORD - - -
użytkowa
352 BORYS pod Kłobukiem - - -
championów
353 ASSAN Jan-Mar - - -
354 HASSAN v.d.Thesings Allee - - -
355 KAROLY z Grodu Książąt Pomorskich - - -
SUKI
młodzieży
356 CARINA Jan-Mar - - -
357 CZATA-JAGA Staszel - - -
358 GREEN FOR EVER du Relais des Hibos - - -
otwarta
359 BALBINA Atrybut - - -
360 GAJA z Kaktusowego Pola - - -
361 GILLI z Grodu Książąt Pomorskich - - -
362 LAWA Figaro - - -
363 LEDA Figaro - - -


Sznaucer ¶redni czarny
sędzia: Barbara Szczerbicka [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
178 FERO z Puszczy Barżlubskiej - - -
otwarta
179 AVI Ranczo z Podlasia - - -
180 JANA Salinas - - -
181 MAX Canis Barbatus - - -
182 RINO Ba-Wi-Ga - - -
183 YEN CHENDO Ma-La-Wa - - -
372 MATT - - -
użytkowa
184 JAGO Canis Barbatus - - -
championów
185 HEMAN Canis Barbatus - - -
SUKI
młodzieży
186 NORA Złoty Deszcz - - -
otwarta
187 ENNY od Splavu - - -
188 HIGHWAY STAR Vindex - - -
189 MELANIA Canis Barbatus - - -
190 YAGA VILLAROVA Ma-La-Wa - - -
championów
191 DIXA z Puszczy Darżlubskiej - - -
192 HAGA Canis Barbatus - - -
193 HERA Canis Barbatus - - -
194 KINGA Canis Barbatus - - -


Sznaucer ¶redni pieprz i sól
sędzia: Jolanta Jabłońska-Krawczyk - psy
Antoni Tomanek [PL] - suki
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
otwarta
195 AJAKS Blenda - - -
196 BARON Babi Raj - - -
197 BARY Crategus - - -
198 BASKO Dor-Hal - - -
199 BONZO Maszczet - - -
200 BOY Timka - - -
201 BUGI Maszczet - - -
202 CENT Blenda - - -
203 CIDO Alex-Kuj - - -
204 CZAKO Alex-Kuj - - -
205 DIK Lemat - - -
206 DINAR z Bractwa Tesy - - -
207 DIUK Asesor - - -
208 FAGOT z Bractwa Tesy - - -
209 Gloris FAVORIT - - -
210 JEN Szara Banda - - -
211 KARON E-Wal - - -
212 LIDER Rodeo - - -
213 SZTAG Szczebeka - - -
214 URSON z Piotrkowa Trybunalskiego - - -
użytkowa
215 MISONI Feudrum - - -
373 APIS z Gałkowskiego Lasu - - -
championów
216 AKI Dor-Hal - - -
217 ALF Dor-Hal - - -
218 AMANT Frajerki - - -
219 DAR Asesor - - -
220 GRAD Gawiedź z Powiśla - - -
221 LISSER de Ludolphi - - -
222 NEMO Jesienny Szron - - -
223 WIWAT Hazard - - -
SUKI
otwarta
224 AJSZA Vectra - - -
225 AXA Vectra - - -
226 AXI Bastino - - -
227 BAJA Psi Butik - - -
228 BEKSA Tarantula - - -
229 BELLA Babi Raj - - -
230 BESTIA Ligor - - -
231 BRYTA Maszczet - - -
232 BONZA Chluba Beaty - - -
233 CEZA Alex-Kuj - - -
234 DAGA z Bractwa Tesy - - -
235 DONNA Ag-Raf - - -
236 FAMA z Bractwa Tesy - - -
237 FIGA Defender - - -
238 FRYGA Defender - - -
239 INEZ Wiew Bałtyku - - -
240 JESIENIA Taldi - - -
241 JUKKA Saburica - - -
242 KARIA E-Wal - - -
243 KLARYSA z Kojca Hagi - - -
244 LINDA Rodeo - - -
245 LIZA Canis Unicus - - -
246 LUCY Dajmio - - -
247 SABA Zamkowisko - - -
248 ULENA z Piotrkowa Trybunalskiego - - -
249 ULIA z Piotrkowa Trybunalskiego - - -
250 WEEROOKA Olze - - -
championów
251 ALGA Dor-Hal - - -
252 DOXA Asesor - - -
253 INKA Rodeo - - -
254 UDRA Hazard - - -
255 WALUTA Hazard - - -
Pink Design Group
Copyright © 2007-2015 E-sznaucery. All Rights Reserved.
Webdesign by Pink Design