Reklama
Klubowa Wystawa Dobermanów, Pinczerów, Sznaucerów w Kielcach - 30.04.1995r.
Sznaucer miniaturowy biały
sędzia: Halina Sergot [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
otwarta
180 ROCKY z Gniazda Brodaczy doskonała I CWC
championów
181 SALTO ARMO Samantino Polonica doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
182 DEX z Gniazda Brodaczy doskonała II -
183 BISMARCK RESTES Helloween nieobecny - -
SUKI
szczeniąt
184 RUMBA-ROMA Pelikan bardzo dobra - -
młodzieży
185 PANDA z Atutowej doskonała III -
186 NATALY "D" Samantino Polonica nieobecna - -
187 BEA z Modrzewiny doskonała II -
188 PIXI z Gniazda Brodaczy doskonała I Mł.Zw.Kl.
otwarta
189 DIXI z Gniazda Brodaczy doskonała I CWC
190 JASMIN DONNACIS Samantino Polonica doskonała II -
191 ROSA z Gniazda Brodaczy doskonała III -
championów
192 RUMBA AJOLBI Samantino Polonica doskonała I CWC, Zw.Kl.


Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
sędzia: Zbigniew Gilarski [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
98 FABIO Josefinsky Katastr doskonała II -
99 ELAN Josefinsky Katastr nieobecny - -
100 HARDY HOOD Vulkan nieobecny - -
101 BIG BOSS Mandragora doskonała I Mł.Zw.Kl.
otwarta
102 UTI z Wilczej Skarpy nieobecny - -
103 Scedir CUSTER FOR SAMANTINO POLONICA doskonała III -
104 AMOS Czar Powiśla doskonała - -
105 YUXI Geza Pedro bardzo dobra - -
106 CYTRUS z Gniazda Brodaczy doskonała IV -
107 Scedir BUFFALO BILL doskonała II -
108 DEMPI z Bartków doskonała I CWC
championów
109 Stena Stamm's LOVIE THE MAFIOSO doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
110 AFUNIQUE GRECO doskonała III -
111 HARRY Pigmej doskonała II -
SUKI
młodzieży
112 ALBA LONGA od Felsztyna bardzo dobra - -
113 FREYA Josefinsky Katastr Cs doskonała - -
114 FINELLA Josefinsky Katastr Cs bardzo dobra - -
115 TORA-LOV Geza Pedro - - -
116 Afunique HULDA ON HONEY doskonała - -
117 BUSINESS WOMAN Vis a Vis doskonała II -
118 FINA Josefinsky Katastr doskonała IV -
119 GAJA Legatio bardzo dobra - -
120 SANTA Jon-Airin bardzo dobra - -
121 BAJADERA Brodaty Wagabunda doskonała I Mł.Zw.Kl.
122 PERSHYA Helloween doskonała III -
123 WIKKI Pigmej bardzo dobra - -
otwarta
124 Kamrat ŻU-ŻUKA bardzo dobra - -
125 UP TO DATE Vindex nieobecna - -
126 HITTI Geza Pedro bardzo dobra - -
127 SOJA Pigmej doskonała II -
128 CZA-CZA Czar Powiśla nieobecna - -
129 CATHY Vulkan bardzo dobra - -
130 UMMA Pigmej doskonała IV -
131 YUKA Mandragora doskonała III -
132 OTO MERCEDES Helloween doskonała I CWC, Zw.Kl.
133 CARMEN z Porajowej Budy bardzo dobra - -
134 NANCY Pigmej bardzo dobra - -
championów
135 OTO ORISTA Pigmej nieobecna - -
136 Bartżaga's TIRLITTAN doskonała I CWC
137 ASKA Vis-a-Vis doskonała II -


Sznaucer miniaturowy czarny
sędzia: Piotr Król [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
161 TANGO Forte doskonała I Mł.Zw.Kl.
otwarta
162 KIDO z Kabackich Ścieżek doskonała II -
163 ARI CONTI Contiland doskonała I CWC
164 BLACKY Geza Pedro doskonała III -
championów
165 Malya QUICK STEP doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
166 TAYGER z Wólki doskonała II -
167 RASPUTIN Mafioso nieobecny - -
168 JEMEN Anunnaki doskonała III -
SUKI
młodzieży
169 DITA-UNO z Makdani doskonała I Mł.Zw.Kl.
otwarta
170 PRERIA Liguria doskonała - -
171 CYGA Bio-Cio doskonała - -
172 CORINA HALCAD Samantino Polonica doskonała I CWC, Zw.Kl.
173 NORNA doskonała - -
174 MONA Perła Rakowca nieobecna - -
175 KAMA z Grodu nad Mleczną doskonała III -
176 BEXA Amigo Negri bardzo dobra - -
177 KOBRA za Palisadą bardzo dobra - -
178 CZANDRA Bio-Cio doskonała - -
179 FRYGA Qupa Szczęścia doskonała - -


Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
sędzia: Halina Sergot [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
138 VERDI Anibe doskonała I Mł.Zw.Kl.
otwarta
139 ASMODEUSZ od Kawy doskonała I CWC, Zw.Kl.
140 CHESTER Kosmate Łapy doskonała - -
141 DYNAMIT Mafioso doskonała III -
142 GENT Mulfon doskonała - -
143 GASPAR AGIŻA Christiana nieobecna - -
144 ABEL Szary Cymes doskonała IV -
145 CAPRICCIO Mafioso doskonała II -
championów
146 BLONDY Sladoch z Duchny - - -
147 UTI Gojan - - -
148 WESTHLEY Mafioso doskonała I CWC
149 DOX Dictum-Factum - - -
SUKI
młodzieży
150 BETTI od Kawy doskonała I Mł.Zw.Kl.
151 ZNANA PANNA Kamrat bardzo dobra - -
152 DYMKA Kosmaty Skrzat bardzo dobra - -
otwarta
153 D'ARGENTA Mafioso doskonała III -
154 CARRA MIA Mafioso doskonała IV -
155 DINA doskonała - -
156 COFFEINE Mafioso doskonała - -
157 DOLCE VITA Mafioso doskonała I CWC, Zw.Kl.
158 KOLETA od Florki doskonała - -
159 BYSTRA NACJA Alwis doskonała II -
championów
160 Bartżaga's KINUSKI doskonała I CWC


Sznaucer olbrzym czarny
sędzia: Barbara Szczepkowska [PL]
Barbara Szczerbicka [PL] - młodzieży
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
193 BRUTUS Kitling doskonała IV -
194 IZAR Szakra doskonała III -
195 HERO z Ponidzia doskonała - -
196 INDO Szakra doskonała I Mł.Zw.Kl.
197 ŁAN Amudaria doskonała II -
198 ERO z Aberwillów nieobecny - -
otwarta
199 CWANIAK Tio-Fio bardzo dobra - -
200 UNIS Centusiowe Gniazdo doskonała IV -
201 CYRUS Ti-Fio doskonała III -
202 Klanen's FIGHTLESS FELLOW doskonała I CWC, Zw.Kl.
203 Stemma's MR. MILTON doskonała II -
204 TOBI Ekspans bardzo dobra - -
205 MAGNUS Bilet do Raju bardzo dobra - -
206 ZEUS Taps doskonała - -
207 HAPPI Amudaria nieobecny - -
użytkowa
208 GEJZER Szakra doskonała - -
209 AIWEN z Tartaku doskonała I CWC
210 ATOS z Zamku Trybunalskiego doskonała III -
211 AJAX Piekielne Moce doskonała - -
212 WAFEL Nanda Devi doskonała II -
213 KOT Amudaria doskonała - -
championów
214 ULISSES Nanda Devi doskonała II -
215 EROS Samantino Polonica doskonała I CWC
SUKI
młodzieży
216 KORA Kum-Kum doskonała IV -
217 ALASKA Aprobata doskonała I Mł.Zw.Kl.
218 ORIANA Pigmej doskonała II -
296 REDA z Zemborzyckiego Dworku doskonała III -
otwarta
219 MARINA Bilet do Raju doskonała IV -
220 DOXA Donna Cara dobra - -
221 ASHA z Tartaku dobra - -
222 BENITA Haks nieobecna - -
223 FANTASJA TIM Samantino Polonica bardzo dobra - -
224 WIZA Nanda Devi doskonała II -
225 MELISSA Bilet do Raju doskonała I CWC
226 FUMA Szakra bez oceny - -
227 ROXA Pigmej doskonała - -
228 POLA z Łańcuchowa doskonała - -
229 ZARKA Taps doskonała III -
230 WEŁA Smakosz Kotletów doskonała - -
użytkowa
231 ELITA Samantino Polonica nieobecna - -
232 YAKIMA Nanda Devi doskonała I CWC
233 JENNIFER Brodaty Wagabunda doskonała II -
championów
234 BASMA LUXI Samantino Polonica doskonała III -
235 VISA z Tartaku nieobecna - -
236 URSA Nanda Devi doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
237 ARMA Raplan doskonała II -
honorowa
238 RIMA Nanda Devi doskonała I -


Sznaucer olbrzym pieprz i sól
sędzia: Zbigniew Gilarski [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
SUKI
młodzieży
239 RULETKA REDA Staszel doskonała I Mł.Zw.Kl.
otwarta
240 BELLA ze Skarpy Kruszyńskiej nieobecna - -


Sznaucer średni czarny
sędzia: Janusz Rurarz [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
241 Rabjerg's MAC ARTUR doskonała I Mł.Zw.Kl.
242 JON z Puszczy Darżlubskiej bardzo dobra II -
otwarta
243 BRUTUS Ba-Wi-Ga doskonała I CWC
244 TOP-TULIP Tapsaga bardzo dobra III -
245 SARON Ba-Wi-Ga doskonała II -
championów
246 AMANT RIVALE Samantino Polonica bardzo dobra IV -
247 SZAMAN Ba-Wi-Ga doskonała II -
248 MAX Canis Barbatus doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
249 MASTER Olinek doskonała III -
SUKI
młodzieży
250 PAMELA v.Indiana bardzo dobra I -
otwarta
251 ATHENA II Samantino Polonica bardzo dobra I -
252 TA-MELA Tapsaga bardzo dobra III -
253 BALLADA JAGREY Samantino Polonica nieobecna - -
254 ETNA z Puszczy Darżlubskiej bardzo dobra IV -
255 SHERY Ba-Wi-Ga nieobecna - -
256 DORA Ba-Wi-Ga bardzo dobra II -
championów
257 ROMA Ba-Wi-Ga doskonała II -
258 MELANIA Canis Barbatus doskonała I CWC, Zw.Kl.


Sznaucer średni pieprz i sól
sędzia: Barbara Szczerbicka [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
259 MAX z Włbrzyskiej Doliny doskonała I Mł.Zw.Kl.
260 DINO Brodate Szczęście nieobecny - -
261 POKER Bastino nieobecny - -
otwarta
262 FARYS Dor-Hal doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
263 MARKO Srebrna Łapa doskonała - -
264 RAPTUS Utrapienie Darii doskonała IV -
265 LORD Mała Gapa doskonała II -
266 NATTY Subava bardzo dobra - -
267 ESEN Dymny Szlak doskonała - -
268 PARYS Rodeo doskonała III -
269 MAT Dwor-Mag nieobecny - -
270 TAJGER Beliazar bardzo dobra - -
292 GRAF Dor-Hal doskonała - -
293 AGROS ABAKUS Agrikola bardzo dobra - -
użytkowa
271 SNOOPY z Fińskich Domków doskonała I CWC
championów
272 AKI Dor-Hal doskonała II -
273 PRESS Rodeo nieobecny - -
274 BASKO Dor-Hal doskonała I CWC
294 LARS Wisant doskonała III -
SUKI
młodzieży
275 DARINA Timka nieobecna - -
276 KIWI Monilla bardzo dobra I -
277 FANTA Asesor dobra - -
otwarta
278 DELTA ESCADA doskonała IV -
279 DALMA Black Schnau doskonała - -
280 ESSA Asesor doskonała - -
281 PIGWA Bordoni bardzo dobra - -
282 DAMA Dor-Hal doskonała - -
283 DINA Dor-Hal doskonała I CWC
284 KLARA Pik-Pari bardzo dobra - -
285 MONA Gellius doskonała - -
286 ANDA Karena doskonała II -
287 RAPSODIA Rodeo doskonała III -
288 SZANTA Szebeka bardzo dobra - -
użytkowa
289 EDRA Xerxes doskonała I CWC
championów
290 ALGA Dor-Hal doskonała II -
291 PRETTY-WALA Rodeo doskonała I CWC, Zw.Kl.
295 JESENIA Taldi doskonała III -
Pink Design Group
Copyright © 2007-2015 E-sznaucery. All Rights Reserved.
Webdesign by Pink Design