Reklama
Klubowa Wystawa Sznaucerów w Poznaniu - 5.04.1998r.
Sznaucer miniaturowy biały
sędzia: Andrzej Stępiński [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
szczeniąt
1 EFECTTRIYI JUBILAT Samantino Polonica - - -
championów
2 ARIEL z Atutowej - III -
3 SEIKO z Gniazda Brodaczy - II -
4 TRIUMPH OLINO Samantino Polonica doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
SUKI
otwarta
5 ARABELLA Sznaucuś doskonała IV -
6 CIOTKA Germanika doskonała II -
7 ETNA Złota Agrafka doskonała - -
8 IMAGE NGB Bianco Olgas CS doskonała/td> III -
9 INFANTKA RU POL Samantino Polonica doskonała I CWC, Zw.Kl.
10 IRYDA RU POL Samantino Polonica doskonała - -
11 NATALLY D Samantino Polonica bardzo dobra - -
championów
12 PANDA z Atutowej bardzo dobra - -


Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
sędzia: Ulf Brathen [DK] - psy, Elżbieta Chwalibóg [PL] - suki
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
szczeniąt
13 OMAR Puszczykówko - - -
młodzieży
14 DIUCK doskonała I Mł.Zw.Kl.
15 GREY z Ulicy Koziej - - -
16 IGOR Cerber - - -
otwarta
17 ABAD z Pogorzeliska - - -
18 ALF v.d.Brueler Moorweisen doskonała III -
19 ANDRE AGASI Maly Kavalir - - -
20 ANDY Eben CS - - -
21 AXSEL Bieliozo - - -
22 Blythewood THE MAGIC BEGINS doskonała I CWC
23 BOBY Pigmej - - -
24 CASSIUS Brodaty Wagabunda - - -
25 Chinon's DANISH DYNAMITE doskonała II -
26 Sasquehanna CORNISZ - - -
27 Sasquehanna CORRADO - - -
28 COSMIC KISS Vis a Vis - - -
29 DOMANI Brodaty Wagabunda - - -
30 EDI z Wilczej Skarpy - - -
31 ELVIS z Lubuskich Jezior - - -
32 ERIS Emi Pat - - -
33 FRED z Ulicy Koziej - - -
34 HERO Brodaczowy Czar - - -
35 IDRYS Bilet do Raju - - -
36 INGO Bohemia Vulkan - - -
37 JAKO Fragramon - - -
38 LARY Mandragora - - -
39 LORD od Siwego Kota doskonała - -
40 PARYS Brodaty Karzełek - - -
41 PERSY Mi Rosz - - -
42 Rheingau EDOUARD OF MOLDAU - - -
43 TOFFI OZONID - - -
championów
44 ASKO MIDJA - - -
45 CHARLIE Bohemia Vulkan - III -
46 EDY Vulkan - IV -
47 EGO Szalona - - -
48 HARDY HOOD Bohemia Vulkan - - -
49 HARRY Pigmej nieobecny - -
50 Sasquehanna WILD THING nieobecny - -
51 Scedir BUFFALO BILL doskonała II -
52 US KINKAID del Guidante doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
53 ZEFIR Dyas doskonała - -
honorowa
54 ALDO Pigmej nieobecny - -
55 Klondaikes FREDDY FREAK doskonała I -
406 FREN Pigmej doskonała II -
SUKI
szczeniąt
56 BONI Pol Rot - - -
57 OKA Puszczykowo - - -
58 RAPIA Szymkul - - -
59 Sasquehanna RUTKA - - -
młodzieży
60 AIDA BAZYLIADA - - -
61 ALMA Cerber - - -
62 Alma Mi Rosz - - -
63 BUCHARA Rom Jan - - -
64 CZARANDA Dzikie Pola doskonała III -
65 DAMI DIA od Felsztyna - - -
66 FIRST LADY Grasant doskonała I Mł.Zw.Kl, BOB Junior, BIS Junior
67 FUNNY GIRL Grasant doskonała II -
68 GOLD VIVI Tafika doskonała IV -
69 Sasquehanna KO HO bardzo dobra - -
70 ŁEZKA od Siwego Kota - - -
otwarta
71 AGRAFKA Majowe Gniazdo - - -
72 ALBA LONGA od Felsztyna - - -
73 ANIKA Wszystkie Cuda Świata doskonała III -
74 ANTJE z Pogorzeliska - - -
75 ARNIKA Silver Maly Kavalir - - -
76 Art Deco UNISEXY doskonała II -
77 BUŁAWA BULINA Dzikie Pola - - -
78 CYGA Szlachetka - - -
79 DEISY Bandziorek - - -
80 DEJA VU Grasant - - -
81 DINA Tach Mak - - -
82 DUNIA z Wyspy Rzecznej - - -
83 ERA Cerber - - -
84 ETA z Lubuskich Jezior - - -
85 FRYGA z Ulicy Koziej - - -
86 GAMA Srebrna Struga - - -
87 HESIA Czar Powiśla - - -
88 KLEA Bohemia Vulkan - - -
89 LEDA od Siwego Kota doskonała IV -
90 LENA Mandragora - - -
91 SALI Sławko - - -
92 SENDA Sławko - - -
93 ZAZULKA Pigmej doskonała I CWC
94 ZITA Pigmej - - -
championów
95 CHANCE Bohemia Vulkan - - -
96 Ruedesheim's MAKIN'A SPLASH doskonała I CWC, Zw.Kl.
97 VEGA Mandragora - - -
honorowa
98 GILKA Canis Barbatus - - -


Sznaucer miniaturowy czarny
sędzia: Andrzej Stępiński [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
szczeniąt
99 Kelly's JESSIE JAMES - I BIS Puppy II
młodzieży
100 Matraszepe WHISKY - - -
101 MINIHAWK Magic Merlin doskonała II -
148 QUANDARY Androis doskonała I Mł.Zw.Kl.
otwarta
102 BIS Huculska Czata doskonała IV -
103 BRIX Huculska Czata - - -
104 JANIK Votan Pazzari - - -
105 OWER Androis nieobecny - -
106 PIT Wal Sun - - -
107 PRINCE CAROL OF Samantino Polonica doskonała III -
108 SUPER SHERIFF OF Samantino Polonica doskonała I CWC
109 UNIEK v.d.Spikke doskonała II -
championów
110 BOSMAN Wybraniec doskonała - -
111 DEMON BLACK z Baklałarza doskonała IV -
112 GOODBEY AGAIN v.d.Spikke doskonała III -
113 MONTANA QUI Samantino Polonica doskonała II -
114 SUPER STAR Moldau North doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
honorowa
115 MATEUSZ z Rogu Obfitości - - -
SUKI
młodzieży
116 FIRST LADY BLACK z Bakałarza nieobecna - -
117 GAPCIA Ti Fio - III -
118 INEZ Mafioso - II -
119 QUELLEY CANTA Androis nieobecna - -
120 TIP TOP OFELIA z Hojfaru doskonała I Mł.Zw.Kl.
otwarta
121 CORNELIA BARA Rezlark doskonała II -
122 DAISY BLACK z Bakałarza nieobecna - -
123 DENETA Vektus nieobecna - -
124 EROTICA BLACK z Bakałarza nieobecna - -
125 GRETA Hermes doskonała - -
126 JOKO Vatan Pazzari doskonała - -
127 OLIVIA Androis doskonała - -
128 ORIANA Androis doskonała I CWC
129 RHANDAL LEEAR Samantino Polonica doskonała IV -
130 SARAH STAR OF Samantino Polonica doskonała - -
131 VENDETTA Barba Sapiens doskonała III -
championów
132 BETTINA Ariba - IV -
133 Chinon's BABYDOLL doskonała I CWC, Zw.Kl.
134 KIRA HERO Samantino Polonica - II -
135 OPIUM v.d.Spikke - III -


Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
sędzia: Anna Bofucka [PL] - psy, Andrzej Kaźmierski - suki
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
szczeniąt
136 ERIF AZIR CEKINO D'ORO - - -
młodzieży
137 ARIK Pogorzanka bardzo dobra - -
138 BAGGIO Essentia doskonała - -
139 BAZZARO Essentia doskonała - -
140 BONAPARTE Essentia bardzo dobra - -
141 Sasquehanna BRANDO doskonała I Mł.Zw.Kl.
142 BRAVO Essentia doskonała - -
143 EZUST Granit Unicum doskonała IV -
144 JOEL Szary Cymes bardzo dobra - -
145 Sasquehanna NORELCO doskonała III -
146 INAB Bożena -SZ bardzo dobra - -
147 Prima MAGIC MERZYK doskonała II -
149 RAP Dogmar bardzo dobra - -
150 TAPS Ada - - -
otwarta
151 ALWIN Radesz bardzo dobra - -
152 ARGO Tumza bardzo dobra - -
153 ARGUS Kozia Bródka nieobecny - -
154 ASTON Czart - - -
155 BAKS Czart nieobecny - -
156 BARUCH Szary Cymes bardzo dobra - -
157 BEJ Anwista - - -
158 BESTO BASKO Gdański Deptak - - -
159 BOLS Anwista doskonała doskonała -
160 BOSS Anwista - - -
161 BUFOR Fer Nor - - -
162 Kamrat FOTOGENICZNY FACET - - -
163 FUDŻI FIDO Alwis - - -
164 GERO Brodaczowy Czar - - -
165 Sasquehanna HARVEY - - -
166 ITAKAR FAMAL Samantino Polonica - - -
167 Klondaikes ZANZIBAR - - -
168 TENOR Srebrna Radość - - -
169 ULI Moldau North - - -
170 VICTORY FLASH Essentia - - -
championów
171 AARON II Szary Cymes - - -
172 ASMODEUSZ od Kawy - - -
173 BENJAMIN Szary Cymes - - -
174 Blythewood RANGER doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
175 CAPRICCIO Mafioso - - -
176 Klondaikes HAVE MERCY - - -
177 LARY z Miasta Piastów - - -
178 RING LEADER Moldau North - - -
honorowa
179 Bandsman's WILD CARD - - -
180 Blythewood PRIMA - - -
181 JOHNY Amet - - -
SUKI
szczeniąt
182 GIZA od Kawy - - -
183 RITA Góreczki - - -
184 ROMA Góreczki - - -
młodzieży
185 Sasquehanna BARBARA - - -
186 BARCHETTA Essentia - - -
187 Sasquehanna BARDOT doskonała I Mł.Zw.Kl., BOB Junior, BIS Junior II
188 BATUTA Leksykon - - -
189 BLONDIE Czart - - -
190 Sasquehanna BRAVA doskonała III -
191 EMMI Szlachetka doskonała IV -
192 ETANA Kosmate Łapy - - -
193 FATIMA Judy od Kawy - - -
194 GABI GAGA Alwis - - -
195 GRACJA GALA Alwis - - -
196 GROZA GAMA Alwis - - -
197 JUDYTA Szary Cymes - - -
198 Sasquehanna NEGRITTA - - -
199 Sasquehanna NORITA doskonała II -
200 PRIMA Macierzanka - - -
201 RADA Dagmar - - -
202 TESSY Silvana - - -
otwarta
203 ARIKA Tumza - - -
204 Klondaikes ASJA - - -
205 BAJKA Alwis doskonała - -
206 BAJKA ze Słonecznych Hanic - - -
207 Sasquehanna BARBERA doskonała I CWC, Zw.Kl.
208 BUNIA Fer Nor - - -
209 CORI z Wilczej Skarpy - - -
210 DARIA Fer Nor - - -
211 DOLLY z Wilczej Skarpy - - -
212 DONA z Wilczej Skarpy - - -
213 DORIS DAY od Kawy - - -
214 DANNY FLO Alwis - - -
215 KILIA Nefer Tari - - -
216 KISSA Nefer Tari - - -
217 LUKA Wojownicze Stado - - -
218 SINDY z Sosnowca - - -
219 SISI Lud Rosz - - -
220 TOP DOLLY Moldau North - - -
221 TYCIA TURBO Winnica - - -
222 ULTRA Moldau North - - -
223 XARA Srebrne Cisy - - -
championów
224 BRENDA z Marzemu - - -
225 BYSTRA NACJA Alwis - - -
226 CHERIE od Kawy - - -
227 COFFEINE Mafioso - - -
228 DAGA DUMA Alwis - - -
229 DOLCE VITA Mafioso - - -
230 Sasquehanna HENRIETA - - -
231 ? - - -
honorowa
232 Blythewood GIFT TO PRZEMEK doskonała I BOB Wet


Sznaucer olbrzym czarny
sędzia: Evart Wieldraaijer [NL] - psy, Hanna Okorowska [PL] - suki
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
szczeniąt
233 KENT z Aberwillów - - -
młodzieży
234 BOY - - -
235 DIES IRAE Nergal doskonała I Mł.Zw.Kl.
236 DRAKKAR NOIRE Nergal - - -
237 INO z Lubuskich Jezior - - -
238 IVOR z Lubuskich Jezior - - -
239 JER Debora - - -
240 JOKAS Debora - - -
241 OBELIX Bilet do Raju - - -
242 RANGER BAROD Samantino Polonica - - -
243 YAKIM Brodaty Wagabunda - - -
otwarta
244 ARGO Kamieniarze - - -
245 ARON Mał Mon - - -
246 ASKO Cerber - - -
247 ASPEN Mał Mon - - -
248 ATLAS Pogromca Gryzoni - - -
249 BAJKAŁ Ti Fio - - -
250 BETHOWEN Hamada - - -
251 BEZAN Koropiec - - -
252 CHARLI Lundi - - -
253 CYNGIEL Czar Magii - - -
254 DIAUAR DARLY Certus Tom - - -
255 DRACULA Ti Fio - - -
256 KOL Cerber - - -
257 Matraszepe PACEMAKER - - -
258 MATROS Amudaria - - -
259 OLAF Para Avis - - -
260 TENOR Kudłaty Diabeł - - -
261 TRAPER Kudłaty Diabeł - - -
262 URCHIN v.d.Koekshove - - -
263 VALIANT Invicta - - -
264 ZOTTICO Dzierzgród - - -
użytkowa
265 ARES Teraz Polska - - -
266 AZYZ Cerber - - -
267 BLEK Ksyslandia - - -
268 CYRUS Ti Fio - - -
269 EYCK Herbu Bies - - -
270 HORBIT Debora - - -
271 KETMIR SHAURI Szakra - - -
272 PORTO z Jerzpaku - - -
273 WAFEL Nanda Devi - - -
championów
274 AIWEN z Tartaku - III -
275 ARAL Aprobata - - -
276 BEST FRIEND Radinie doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB, BIS
277 BRILLANT Radinie - - -
278 DINO z Bojarskiej Posesji - - -
279 GUNDO z Aberwillów - II -
280 JERMAK Łuri Il - - -
281 KAKUS - - -
282 ULISSES Nanda Devi - - -
283 ZULUZ z Mini Chatki - - -
honorowa
284 PAKO z M-7 - - -
SUKI
szczeniąt
285 EPONA Nergal - I BIS Puppy
286 MY LADY vom Hella Hof - - -
młodzieży
287 BEAUTY GREATTE Cerber doskonała III -
288 BRENDA FUNNY GIRL Cerber doskonała II -
289 JAWA Debora - - -
290 JODA Debora - - -
291 MITA Wierny Pies - - -
292 YSMENA Brodaty Wagabnda doskonała I Mł.Zw.Kl., BOB Junior, BIS Junior III
293 ZOLLA Dzierzgród - - -
otwarta
294 AGORA Dyas doskonała III -
295 BELLONA Neral - - -
296 BRANWEN Nergal doskonała IV -
297 CARINA Warczydełko - - -
298 CHANEL Hamada doskonała II -
299 DŹINA Ti Fio - - -
300 GENI Algeti - - -
301 HEIDI Ol An doskonała I CWC
302 HITMAKER Syndykat - - -
303 IRA z Aberwillów - - -
304 IRMA z Aberwillów - - -
305 IVA z Aberwillów - - -
306 JUNONA Bilet do Raju - - -
307 Kamrat DEYZY - - -
308 MAGNOLIA Cyrkonia - - -
309 ONA Sfora Spod Platanów - - -
310 SAMMY Jo Glentana - - -
311 YUKA Alwis - - -
użytkowa
312 BRYNHILD Nergal doskonała I CWC, Zw.Kl.
championów
313 ABRA Mał Mon - - -
314 HELLA vom Hella Hof - - -
315 KASJA Szakra - - -
316 NEFRA Nanda Devi doskonała I CWC
honorowa
317 SARA Nanda Devi - - -
318 TINA Alwis - - -
319 UNITA Stolem - - -


Sznaucer olbrzym pieprz i sól
sędzia: Hanna Okorowska [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
szczeniąt
320 NATAN z Grodu Książąt Pomorskich - - -
młodzieży
321 ASSANBIG z Turkusowych Szuwarów doskonała I Mł.Zw.Kl.
322 BOSS z Turkusowych Szuwarów - - -
323 LARESTES Staszel - - -
otwarta
324 AGENT z Turkusowych Szuwarów doskonała I CWC, Zw.Kl.
325 BRYAN Staszel - - -
championów
326 INKO du Relais Des Hiboux - - -
327 RAMZES RUFFO Staszel - - -
328 SULTAN v.d.Havenstad - - -
SUKI
szczeniąt
329 NOELA z Grodu Książąt Pomorskich - - -
młodzieży
330 ALASKA z Marchewkowego Pola - - -
331 LUKRECJA Staszel doskonała I Mł.Zw.Kl.
otwarta
332 ARIS z Turkusowych Szuwarów - - -
333 BAGIETKA Staszel doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
334 FARIDA FURKA Gdyński Deptak - - -
335 FARSA FLAVIA Gdyński Deptak - - -
336 HAPPY HEJDI Staszel - - -
337 HAPY HAWANA Staszel - - -
użytkowa
338 ANTHEA ASARI Gdyński Deptak - - -
championów
339 RAMONA ROMA Staszel - - -


Sznaucer średni czarny
sędzia: Eugene Yerusalimsky [RU] - psy, Zbigniew Gilarski - suki
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
otwarta
340 ALCAPONE Ben Arkas bardzo dobra - -
341 ARIES z Liptowskiej - - -
342 CARLO JARL Fortibus doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
343 DEMON DUSZEK Agencja - - -
344 DUDI Agencja - II -
345 JON z Puszczy Darżlubskiej - - -
346 LIDER z Puszczy Darżlubskiej - IV -
347 NESS Replika - - -
348 SCOFFER SPRZECINEK Tapsaga - - -
349 SHADOK BLACK Grand Calvera - III -
350 ZEUS Winnica - - -
championów
351 BELLAMIE AMGREY Samantino Polonica doskonała II -
352 LOBO Replika doskonała I -
honorowa
353 ADAM Aprilla doskonała I -
354 CONN Nitrogenium nieobecna - -
SUKI
szczeniąt
355 ALMA Bohemia Cardinal - - -
otwarta
356 AVRA Hebanowe Maskotki doskonała I CWC
357 DONNA Czarna Kadra doskonała II -
358 LENA Replika - - -
359 LIMA z Puszczy Darżlubskiej - - -
championów
360 CARMEN Ba-Wi-Ga doskonała I CWC, Zw.Kl.
361 FAMIR z Melmiru - - -


Sznaucer średni pieprz i sól
sędzia: Eugene Yerusalimsky [RU] - psy, Zbigniew Gilarski [PL] - suki
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
szczeniąt
362 ARES Skra Ormuzdowa - - -
363 SAJDER Wigonia - - -
364 SAJMON Wigonia - - -
młodzieży
365 DRAGON Jaksa - - -
366 HASS Asesor - - -
367 HEROS Asesor - - -
368 SHAKER Endurio doskonała I Mł.Zw.Kl.
369 SOLO Samo Szczęście - - -
otwarta
370 AGIS z Piastowskiej Alei - - -
371 ALF Prezydent - - -
372 ALI Bej Tramp - - -
373 ALL z Ohnivych Luk - - -
374 BURAN Stratus - - -
375 DANTE Punta Arenas - - -
376 DOKER Jaxa - - -
377 FOX Asesor - - -
378 GACEK Kobranocka - - -
379 GRAF Asesor - - -
380 GRAY Engreta - - -
381 GRIM Dymny Szlak - - -
382 GRIZLI od Klopsiany - - -
383 JAMBO JET Jagiellonia - - -
384 JORGUŚ Imir - - -
385 KALIF Pago Pago - - -
386 KINGO Alwis - - -
387 MAJSTER z Jamna - - -
388 PROX z Lelków - - -
389 SONET Grzesiomiś - - -
użytkowa
390 ATAMAN PALMER z Eliaszówki - - -
championów
391 ALI Kamad - - -
392 BASKO Dor-Hal doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
393 BENN z Hokaru - - -
394 CARO Legionista - - -
395 Gloris FAVORIT - - -
396 FLIK Asesor - - -
397 FUX Asesor - - -
398 Hosszubereki Csaszar Gamma - - -
399 KORAL z Bielnego Stawu - - -
400 LARS Wisant - - -
401 MATISS Zbójecka Saga - - -
402 POKER Bastino - - -
403 SAADI DONG Rodeo - - -
404 TEXAS Rodeo doskonała III -
405 UFO z Jamna - - -
honorowa
407 TROTYL Hazard - - -
408 WIWAT Hazard - - -
SUKI
szczeniąt
409 RONA Alwis - - -
młodzieży
410 VEDETTE de Ludolphi - - -
411 BEKSA z Piastowskiej Alei - - -
412 BESSA Wesoły Wędkarz - - -
413 BLENDA Wesoły Wędkarz - - -
414 FABIOLA Prestiż doskonała I Mł.Zw.Kl.
415 FANTA Osobowość - - -
416 LORNA Zbójecka Saga - - -
417 NESCA z Jamna - - -
418 NORMA 300 z Jamna - - -
otwarta
419 ABRA Ja Fa - - -
420 ALBA Spartacus - - -
421 ALMA z Piastowskiej Alei - - -
422 ARISA Fliper - - -
423 ARISA z Piastowskiej Alei - - -
424 DELMA Punta Arenas - - -
425 DONA Honost Virtus - - -
426 FRYGA z Lubuskich Jezior - - -
427 GRACJA VICTORIA Asesor - - -
428 JAPA Imir - - -
429 JUKA Imir - - -
430 KEJA Pago Pago - - -
431 MERDA Pik Pari - - -
432 MINA z Jamna - - -
433 NADYA Pik Pari - - -
434 NIVE Horn Torques - - -
435 NOVA Horn Torques - - -
436 PANDA Sławko - - -
437 PANDA Wigonia - - -
438 PETRA Tamerlan - - -
439 SASKIA Apsodiar doskonała IV -
440 SISSI Apsodiar - - -
441 SKY OF BLUE Apsodiar doskonała I CWC, Zw.Kl.
użytkowa
442 BAJADERKA z Kujawskiego Zagonu - - -
443 ZI ZI Siko - - -
championów
444 ALIBABA MAMONA z Jamna - - -
445 DIANA Timka - - -
446 DINA Dor-Hal - - -
447 ESSA Asesor - - -
448 RAPSODIA Rodeo - - -
honorowa
449 CZIKA Platynowy Skarb - - -
450 JESENIA Taldi - - -
451 UDRA Hazard - - -
452 WIEROOKKA Olże - - -
Pink Design Group
Copyright © 2007-2015 E-sznaucery. All Rights Reserved.
Webdesign by Pink Design