Reklama
Klubowa Wystawa Sznaucerów w Poznaniu - 11.04.1999r.
Sznaucer miniaturowy biały
sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
otwarta
3 EFECT TRM JUBILAT Samantino Polonica doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
championów
4 TRIUMPH OLINO Samantino Polonica - - -
SUKI
otwarta
5 EURECA TRM JUBILATKA Samantino Polonica - - -
6 GAJA Od Bastera - - -
championów
7 CIOTKA Germanika - - -
8 FAVORITA POLON Samantino Polonica - - -


Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
sędzia: Anna Zwolińska [PL] - psy, Barbara Szczepkowska - suki
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
szczeniąt
318 A LOVER'S RAMPAGE Vis a Vis - I -
319 MUSTI Pol Rot - II -
młodzieży
9 ERGO Pigmej - - -
10 GARYS Z Wilczej Skarpy - - -
11 HARNAŚ Z Ulicy Koziej - - -
12 HASIM Tafika doskonała I Mł.Zw.Kl.
13 HUGO Crista Mini - - -
otwarta
14 ABAD Z Pogorzeliska - - -
15 AXEL z Lawidy - - -
16 BARTEK z Pogorzeliska - - -
17 BAXEL Ozonid - - -
18 BOBY Pigmej - - -
19 BORYS z Pogorzeliska - - -
20 CHAMP v.d.Brunnengarten - - -
21 DABO Szlachetka - - -
22 DENIS Złotokap - - -
23 DERM Landolfia - - -
24 JAKO PRAG RAMON - - -
25 LORO Od Siwego Kota doskonała I CWC
26 ZIBI RABI Z Nad Dojcy - - -
320 Sasquehanna KOSMITA - - -
championów
27 Bandsman’s NEWS BREAK doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
28 EGO Szalona doskonała II -
29 USKINKAID-NA Del Guidante nieobecny - -
weteranów
30 TOTO z Wilczej Skarpy - - -
SUKI
szczeniąt
31 Aqui IT'S SHOWTIME nieobecna - -
32 Sasquehanna DOMI - II -
321 ALL ABOUT ME Vis a Vis - I BIS Puppy
322 INA z Ulicy Koziej - III -
136 AS IT IS Vis a Vis nieobecna - -
młodzieży
33 AKELA HITY Od Martynity - - -
34 BABSI SILVER Mały Kavalir - - -
35 BONNIE Blue Convivo - - -
36 COSTARICA Kamrat - - -
37 DASZA Pigmej - - -
38 EVITA Ml Rosz - - -
39 GANDI Od Felsztyna - - -
40 GIGI AMOROSO Emi Pat - - -
41 JEDYNA z Centrum Europy - - -
42 Kamrat CASABLANCA doskonała Mł.Zw.Kl. -
43 MALINKA Samantino Polonica - - -
otwarta
44 AGA Ml Rosz - - -
45 AGRAFKA Majowe Gniazdo - - -
46 BUCHARA Rom Jan - - -
47 CORA z Puchaczego Ostępu - - -
48 DIANKA Chov Pauli doskonała IV -
49 FIFI Mont Ost - - -
50 FIRST LADY Grasant doskonała I CWC, Zw.Kl.
51 FRYGA z Ulicy Koziej - - -
52 GOLD VIVI Tafika doskonała II -
53 LEDA Od Siwego Kota doskonała III -
54 RUPIA Szymkul - - -
55 Sasquehanna RUTKA - - -
323 BOHEMIA Rom Jan - - -
championów
56 FUNNY GIRL Grasant nieobecna - -
57 LENA Mandragora doskonała I CWC
58 Ruedesheim's MAKIN'A SPLASH nieobecna - -
59 XARA Pigmej doskonała II -
weteranów
60 GILKA Canis Barbatus - - -
61 IGA Pigmej - - -


Sznaucer miniaturowy czarny
sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
62 MAT QUIN Samantino Polonica - - -
63 X-MAGIC MAN v.d.Havenstad doskonała I Mł.Zw.Kl., BOB Junior, BIS Junior
324 RAKIL Betancuria - - -
otwarta
64 API Nad Cedronem - - -
65 BEEFEATER BLACK NELOR - - -
66 BIS Huculska Czata - - -
67 BISCUIT Ot Barbatsutsy - - -
68 FAVORlT BLACK z Bakalarza - - -
69 GRZDACZ Tl Fio - - -
70 Kelly’s YESSIE YAMES doskonała I CWC, Zw.Kl.
71 STANLEY MAGQUI Samantino Polonica - - -
72 TAO Tangram - - -
73 UPSTANDING v.d.Havenstad - - -
championów
74 DANDY BLACK z Bakałarza - - -
75 KIM HAERO Samantino Polonica - - -
76 MONTANA Samantino Polonica - IV -
77 RANGER-N - III -
78 Saqhill's INDIANA - I -
79 UNIEK v.d.Spikke - - -
SUKI
baby
80 HERMINA Skalna Szarotka - I -
81 SAMBA ESTRELLA Szansa na Sukces - - -
szczeniąt
82 DOLLY Samantino Polonica - I -
młodzieży
83 HECA Ti Fio - - -
84 HERA z Bractwa Odważnych - - -
85 KAJA SZNAU Jol Rut - - -
otwarta
86 ARTKA TRETI z Hojfaru - - -
87 DANCE z Rodzinnego Grona - - -
88 EROTICA BLACK z Bakałarza - - -
89 FIRST LADY BLACK z Bakałarza - - -
90 GRANDA Ti Fio - - -
91 ISSA Mafioso - - -
92 URIEL de Praules - - -
93 VINESSA v.d.Havenstad doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB, BIS II
322 AGNES Wal Sum - - -
326 VIANA de Praules - II -
championów
94 BETTINA Ariba - - -
95 KIRA HAERO Samantino Polonica - - -
96 SARAH STAR OF Samantino Polonica - - -


Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
sędzia: Andrea Horakova [CZ] - psy, Urszula Tarasiewicz [PL] - suki
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
97 AMAR Morwowa Pergola - - -
98 BARNABA Ma Lu Pi - - -
99 BOGART Ma Lu Pi - - -
100 Matraszepe JAGUAR - - -
szczeniąt
101 KURT Northumberland - I BIS Puppy II
młodzieży
102 ATOLL v.Baruther Land - - -
103 BOSS Cydr - - -
104 CARISMO Essentia - - -
105 CERUTTI Essentia - - -
106 DROP Góreczki - - -
107 HADŻI KARAT Alwis - - -
108 HIREK z Wilczej Skarpy - - -
109 MAXI CAZZ Zo To - - -
110 MOBI DICK Za To - - -
111 Sasquehanna NIKON - - -
112 SCORPIO Zaginione Szczęście - - -
327 KOSTER Naka - - -
otwarta
113 ARGO Tumza - - -
114 BAGGIO Essentia - - -
115 BINGO spod Rudnowskich Lasów - - -
116 BOLS Anwista - - -
117 BONAPARTE Essentia - - -
118 BOSS Anwista - - -
119 BRAVO Essentia - - -
120 Danann JAMES BOND II - - -
121 ERIF AZIR Cekino D'orco - - -
122 FLASH Majalu doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
123 FUDŻI FIDO Alwis - - -
124 JERRY LEE v.Sirius - - -
125 Matraszepe TOM THUMB - - -
126 Sasquehanna NORELCO - - -
127 Sasquehanna MONDEO - - -
128 TAPS Ada - - -
129 VICTORY FLASH Essentia - - -
130 WALDI Złota Liana - - -
328 BEST BAŚKO Gdyński Deptak - - -
championów
131 Blythewood RANGER - - -
132 CAPRICCIO Mafioso doskonała I CWC
133 RING LEADER Moldau North - - -
weteranów
134 JOHNY Amet - - -
SUKI
baby
135 ERA Góreczki - - -
szczeniąt
329 BETINA Cydr - - -
młodzieży
137 GREY Alex Kuj - - -
138 JASMINA Hajan - - -
139 JESSICA Hajan - - -
140 Kamrat TI TINA doskonała I CWC, Zw.Kl.
141 OLIMPIA Morska Rapsodia - - -
142 SAGITA Zaginione Szczęście - - -
143 Sasquehanna NOKIA - - -
144 Sasquehanna NOKTA - - -
330 Meryl's MEGASKRÓT - - -
otwarta
145 AMIKA Cydr - - -
146 BARCHETTA Essentia - - -
147 BLONDIE Czart - - -
148 CHERR Arbutus - - -
149 DONA z Wilczej Skarpy - - -
150 EMMI Szlachetka - - -
151 FAMA FANTA Alwis - - -
152 GABI GAGA Alwis - - -
153 KILIA Nefer Tari - - -
154 RADA Dogmar - - -
155 RADOŚĆ O PORANKU Kamrat - - -
156 REZA Góreczki - - -
157 RITA Góreczki - - -
158 Sasquehanna MERCEDES - - -
159 Sasquehanna NAOMI - - -
160 Sasquehanna BRAVA - - -
161 Sasquehanna BARBARA - - -
162 TYCUA TURBO Winnica - - -
163 VALLORY de Praules - - -
331 DOLLY z Wilczej Skarpy - - -
332 GROZA GAMA Alwis - - -
333 JULIA Wamarca - - -
334 Sasquehanna MARUTI - - -
championów
335 VENEZIA VIVA Essentia doskonała I CWC
164 APLAUSE Moondream - - -
165 BRENDA z Marzemu - - -
166 BYSTRA NACJA Alwis - - -
167 DAGA DUMA Alwis - - -
168 Sasquehanna BARBERA - - -
weteranów
169 MASZA MADINAT HABU - - -


Sznaucer olbrzym czarny
sędzia: Jaroslav Matyas [SK] - psy, Zbiegniew Ostrowski [PL] - suki
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
170 GARUDA Nergal wybitnie obiecująca I BIS Baby II
szczeniąt
171 IRYS Dyas wybitnie obiecująca I -
młodzieży
172 Dante's PEAK v.Blackmoore - III -
173 MISTER z Różowego Domku - II -
174 PREZYDENT PRIMO Brodaty Wagabunda doskonała I Mł.Zw.Kl.
otwarta
175 ASPEN Mał Mon - - -
176 ATLAS Pogromca Gryzoni - - -
177 BETHOWEN Hamada - II -
178 BOSS Koropiec - - -
179 DRACULA Ti Fio - - -
180 ELETHA Nergal - - -
181 IVO ISMIR z Aberwillów - III -
182 KROKUS Aki Japi - - -
183 Matraszepe PACEMAKER doskonała I CWC, Zw.Kl.
184 THUNDER v.d.Frankenfurt - IV -
użytkowa
185 DIES IRAE Nergal doskonała I CWC
186 Matraszepe ORPHEUS doskonała II -
187 PORTO z Jerzpaku doskonała III -
championów
188 AIWEN z Tartaku doskonała II -
189 BEST FRIEND Radinie - - -
190 DRAKKAR NOIRE Nergal doskonała I CWC
191 EYCK Herbu Bies - III -
SUKI
baby
192 JERMAK ŁURI IL - - -
młodzieży
193 ULISSES Nanda Devi - - -
194 XYMENA Brodaty Wagabunda - - -
195 AJSZ Jamag-Ol - III -
196 ALZA Jamag-Ol - IV -
197 ASTA Jamag-Ol - - -
198 BELINDA Samantino Polonica - - -
199 BIBA Cieknąca Broda - - -
200 DESTENY v.Blackmoore - - -
201 DOXA Htmaker - - -
202 EVRA z Tartaku doskonała I Mł.Zw.Kl.
203 LAWA Pigmej - II -
204 ODA Taki Miły - - -
otwarta
205 BRENDA FUNNY GIRL Cerber - - -
206 BUGI znad Serwantu - III -
207 CASSANDRA Triumetal - - -
208 DORIS Diskobolos - - -
209 ETAIN Nergal doskonała I CWC
210 GARDA z Domu Przy Stajni - IV -
211 GERA Ol An - - -
212 ILZA Bilet do Raju - - -
213 IRMA z Aberwillów - - -
214 JUNONA Bilet do Raju - II -
215 KIARA z Frysztaka - - -
336 DŻUMA Leśny Demon - - -
337 ZITELLA Dierzgród - - -
użytkowa
216 BRYNHILD Negal doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
217 DZINA Ti Fio - III -
218 GROZA Herbu Bies - II -
championów
219 ASHA z Tartaku doskonała III -
220 BRANWEN Nergal - - -
221 CHANEL Hamada doskonała IV -
222 CUMA Czar Magii doskonała I CWC
223 DIKE Nergal doskonała II -
224 NEFRA Nanda Devi nieobecna - -
weteranów
225 TINA Alwis - - -


Sznaucer olbrzym pieprz i sól
sędzia: Jaroslav Matyas [SK] - psy, Zbiegniew Ostrowski [PL] - suki
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
226 OSKAR z Grodu Książąt Pomorskich - - -
338 CYRUS z Turkusowych Szuwarów - - -
otwarta
227 NATAN z Grodu Książąt Pomorskich - - -
championów
228 BOSS z Turkusowych Szuwarów - - -
SUKI
młodzieży
229 CARINA z Turkusowych Szuwarów - - -
230 FAWORYTA SYMPA Ekstrawagancja doskonała I Mł.Zw.K.
otwarta
231 ALASKA z Marchewkowego Pola - - -
232 FANTA FAMA Gdyński Deptak - - -
233 FARIDA FURKA Gdyński Deptak - - -
234 LUKRECJA Staszel - - -
235 NADINA z Grodu Książąt Pomorskich - - -
championów
237 AZIA od Sivej Skaly doskonała I CWC, Zw.Kl.


Sznaucer średni czarny
sędzia: Arnold Dierkes [DE] - psy, Wojciech Myszkowski [PL] - suki
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
otwarta
238 Argos z Liptowskiej - - -
championów
239 ALCAPONE BEN Arkas - III -
240 BELLAMIE AMGREY Samantino Polonica - IV -
241 DUDI Agencja - - -
242 KEVIN v.Mandelroschen - II -
243 SHADOW BLACK Grand Calvera doskonała I CWC, Zw.Kl.
SUKI
otwarta
244 ANDRE BEVERLY Arkas - - -
245 BABY Graffiti - III -
246 DONNA Czarna Kadra - IV -
247 FLORENCJA Ba-Wi-Ga - - -
248 NINEL doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB, BIS
249 Viacirka's CHEYNNE SQUAW - - -
championów
250 AVRA Hebanowe Maskotki - II -
251 CARMEN Ba-Wi-Ga doskonała I CWC


Sznaucer średni piepz i sól
sędzia: Arnold Dierkes [DE] - psy, Wojciech Myszkowski [PL] - suki
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
252 ARAS Dele - III -
253 DRACO v.d.Panketeufelin - - -
254 JOHNY SOPOL Pik Pari doskonała I Mł.Zw.Kl.
255 JORDAN SOPOL Pik Pari - - -
339 AMOR Tipnes - - -
340 BAFI Dawko - - -
341 BOSMAN Dawko - - -
otwarta
256 ARES Skra Ormuzdowa doskonała - -
257 BENTO z Piastowskiej Alei bardzo dobra - -
258 Gloris ELIOT doskonała II -
259 HEROS Asesor doskonała IV -
260 LANCELOT Zbójecka Saga bardzo dobra - -
261 LOKIS Zbójecka Saga nieobecny - -
262 MAJSTER z Jamna doskonała III -
263 NOBEL z Jamna doskonała - -
264 PACO ze Starych Szkotów doskonała I CWC
265 SAJDER Wigonia nieobecny - -
266 TENOR Grzesiomiś doskonała - -
342 GRAF Dor-Hal doskonała - -
343 LARS Wisant - - -
użytkowa
267 SAADI DONG Rodeo doskonała II -
268 SAMAR Amicus Cesarus doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB, BIS III
championów
269 AKI z Klatovianskeho Udolia - - -
270 ALI Kamad doskonała II -
271 DANTE Punta Arenas - - -
272 DISKANT Peiran - - -
273 GRAF Asesor - - -
274 HOSSZUBEREKI CSASZAR Gamma - - -
275 JAMBO JET Jagiellonia doskonała I CWC
276 KORAL z Bilnego Stawu doskonała III -
277 SOLO Samo Szczęście - - -
278 TEXAS Rodeo - - -
279 TIGER Chapiro - - -
weteranów
280 BASKO Dor-Hal doskonała I BOB Wet
281 Gloris FAVORIT doskonała II -
SUKI
szczeniąt
282 ARIA Żulik wybitnie obiecująca I BIS Puppy III
młodzieży
283 BERA Ja Fa - - -
284 DAIQUIRI PEPPER Grand Calvera - - -
285 GRETA Bagraf - - -
286 JAPONKA SOPOL Pik Pari doskonała I Zw.Mł., BOB Junior
287 TENI Sławko - - -
288 TOSCA Słodki Sen - - -
289 TRACY Słodki Sen - - -
otwarta
290 ARISA Fliper - - -
291 BARBI z Piastowskiej Alei - - -
292 BONA Wesoły Wędkarz - - -
293 BRITA Amma - - -
294 FANTA Osobowosć - - -
295 FLORA Chatka Brodacza - - -
296 GRACJA VICTORIA Asesor - - -
297 JESICA LANGE Jagiellonia doskonała I CWC
298 LUNA Pieprzowa Dolina - - -
299 MIMI Rabat - - -
300 NEMESIS Horn Torques - - -
301 NORMA 300 z Jamna - - -
302 NOTA BENE z Jamna - - -
236 NOVA Horn Torques - - -
303 PANDA Sławko - - -
304 RONA Alwis - - -
305 SASKIA Apsodiar - - -
306 SIMKA Grzesiomiś - - -
307 SISSI Apsodiar - - -
championów
308 ALBA Spartacus doskonała I CWC, Zw.Kl.
309 ALIBABA MAMONA z Jamna - - -
310 BRIA ze Zahrabske - - -
311 KEJA Pago Pago - - -
312 RAPSODIA Rodeo - - -
313 SKY OF BLUE Apsodiar - - -
weteranów
314 ARICA Dor-Hal - - -
315 JESENIA Taldi - - -
316 WIEROOKKA Olże - - -
317 ZI ZI Siko - - -
Pink Design Group
Copyright © 2007-2015 E-sznaucery. All Rights Reserved.
Webdesign by Pink Design