Reklama
Klubowa Wystawa Sznaucerów w Głogowie - 10.12.2000r.
Sznaucer miniaturowy biały
sędzia: Ulf Brathen [DK]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
3 CYPIS Małe z Bolechowic - - -
pośrednia
4 ZAPPA v.d.Spikke - - -
otwarta
307 AKSEL Ligustra - - -
championów
5 DANDYS Germanika - - -
6 SEIKO z Gniazda Brodaczy - - -
SUKI
młodzieży
7 ANTONIA BPN Bianko Olgas - - -
8 ZARZADILLA Bianco Olgas - - -
pośrednia
9 CYMELIA Samantino Polonica - - -
10 DONNA v.Sierra - - -
11 FILA Sandra - - -
otwarta
12 JUKA z Gniazda Brodaczy doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB


Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
sędzia: Oksana Vertinska [LV]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
45 RAMZES Brevis - - -
szczeniąt
46 SEGAL Złodziejska Zgraja - - -
młodzieży
47 FORD FOCUS Gambler doskonała I Mł.Zw.Kl.
48 FREDI z Pogorzeliska - - -
49 GREG H od Siwego Kota - IV -
50 NEMO Fauna Konus - III -
51 QLIJXY ONE Vis a Vis - II -
pośrednia
52 DOKTOR Cerber doskonała I CWC
53 YVES MONTAND Scedir doskonała II -
otwarta
54 EDYP Ambo Meliores - - -
55 GOLDEN Daneta - - -
56 Matraszepe RAY BAN - - -
championów
57 ABAD z Pogorzeliska - - -
58 CHARLI Cerber - I -
59 HASIM Tafika - II -
honorowa
60 EGO Szalona - I -
SUKI
baby
61 RITA Brevis - - -
szczeniąt
62 JOKO PIKNA ALFA od Felsztyna - II -
63 SYZUGIA Prima - I -
młodzieży
64 GERA "M" od Siwego Kota - - -
65 GERMANIKA Cerber - - -
66 JULKA Pyrlandia - - -
67 LYSA Dyas - - -
68 Sasqiehanna XANTIA - - -
pośrednia
69 AVA Ósmy Cud Świata - - -
70 BARBARA BOUCHET Scedir nieobecna - -
71 BUFFY Vis a Vis - - -
72 ERKOLINA Pol-Rot - - -
73 ESTER z Pogorzeliska - - -
74 FLAMENCO Halloween - - -
75 FLORI z Pogorzeliska - - -
76 FUNNY Empora - - -
77 Sasquehanna XARA doskonała I CWC
otwarta
78 ABIGAJ - - -
79 ARIELE D'AMOUR Halloween - - -
80 AS IT IS Vis a Vis - - -
81 BRENDA z Pogorzeliska - - -
82 CIAPA z Pogorzeliska - - -
83 ELIZA Mataruks - - -
84 ENEA Cerber - - -
85 FILADELFIA Halloween - - -
86 FILIS TREACY z Lubuskich Jezior - - -
87 FIZIA Pigmej - - -
88 IZIS z Wilczej Skarpy - - -
89 OMIKA Brevis - - -
90 ORANIA Brevis - - -
91 SISI v.Schloß Letitia - - -
championów
92 BAJADERKA TRE Totem - I -
93 BUŁAWA BULINA Dzikie Pola - - -
94 ERIDIANA Brodaty Wyagabunda - - -
95 FIFI Pigmej - - -
96 GOLD-VIVI Tafika - - -
97 LEDA od Siwego Kota - - -
98 ZARINA v.Traumsee - - -
honorowa
99 GILKA Canis Barbatus - - -


Sznaucer miniaturowy czarny
sędzia: Ulf Brathen [DK]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
szczeniąt
13 KANKAN BOY Rezlark - - -
młodzieży
14 JACK RANGER Rezlark doskonała II -
15 JAMES BOND Rezlark doskonała I Mł.Zw.Kl., BOB Junior
pośrednia
16 Gloris KERMIS doskonała I CWC
otwarta
17 GORAN Tangram - - -
18 NAPOLEON v.Hella-Hof doskonała III -
19 QUANDARY Androis doskonała II -
20 SUDAN PRIM Samantino Polonica - - -
21 YASPER Androis doskonała I CWC
championów
22 UNIEK v.d.Spikke doskonała II -
23 VOICES WITHIN v.d.Spikke doskonała III -
24 Kelly's YESSIE YAMES doskonała I CWC, Zw.Kl.
SUKI
baby
25 Gloris EMMY - - -
szczeniąt
26 RIDING v.Hella-Hof - - -
młodzieży
27 CARMEN Ekado bardzo dobra - -
28 ISSADORA Rezlark doskonała IV -
29 JO-ANNE v.d.Brunengarten doskonała III -
30 IVONNE GIRL Androis doskonała I CWC
31 WEGA z Ziemi Oleśnickiej bardzo dobra - -
32 ZARSA v.d.Havenstad doskonała II -
pośrednia
33 BLONDI Niger Lux - - -
34 HAVANA Hermes doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB BIS III
35 YOKO ONO Androis doskonała II -
306 KATRINA Tmavi Knir doskonała III -
otwarta
36 DOLLY Samantino Polonica doskonała II -
37 FILA Osada Ojców - IV -
38 GLORIA VIVA Rezlark doskonała III -
39 INEZ Mafioso - - -
40 JESSIKA Ti-Fio - - -
41 JUKA - - -
42 PETRONELLA Misurata doskonała I CWC
championów
43 GINA Tangram doskonała I CWC
44 TESSI z Uramu nieobecna - -


Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
sędzia: Andrzej Mania [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
100 MISTER SOLO z Ostrówka - - -
młodzieży
101 AKSEL Matis Jek - - -
102 BALDUR Esseni doskonała I Mł.Zw.Kl., BOB Junior, BIS Junior II
103 DEIMOS Vis Mega Dorti - - -
104 DEX Vis Mega Dorti - - -
105 INTI INKA Nefer Tari - III -
106 RAMOS Tostom - II -
107 VITO Erni Pat - IV -
pośrednia
108 CEZAR Arkas - III -
109 EMIRAT Etruria - II -
110 LUCKY STAR Hajan doskonała I CWC
111 PUNTO Jak Chciała Natura - - -
otwarta
112 ALWIN Radesz nieobecny - -
113 ARAMIS z Jordanowskich Ogrodów - - -
114 ARGUS Kozia Bródka nieobecny - -
115 ATOS z Jordanowskich Ogrodów - - -
116 BEST-BASKO Gdyński Deptak - II -
117 BIL spod Rudnowskich Lasów - - -
118 BRAVO Essentia - - -
119 Bandsman's CATAPULT doskonała I CWC
120 DODI w Zgodzie z Planem - - -
121 DRAGO Ładny Dzień - - -
122 EMILIAN Etruria - - -
123 HIREK z Wilczej Skarpy - - -
124 Matraszepe JAGUAR - III -
125 KILLER GEORGE Mafioso - IV -
126 TODI Srebrna Pasja - - -
championów
127 ATOLL vom Brauther Land doskonała IV -
128 CAPRICCIO Mafioso doskonała III -
129 DONATTO de Pieda Caida - - -
130 FLASH Majalu doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB, BIS II
131 MAXI CAZZ Zo-To doskonała - -
132 Blythewood PICTURE THIS doskonała II -
133 RING LEADER Moldau North doskonała - -
134 SALUT vom Hinterhof - - -
SUKI
baby
135 BELLA z Olszynki - - -
136 FURORA Etruria - I -
137 LUSSI Łeczkowe Pole - II -
młodzieży
138 BEITI z Reymontowskiego Ogrodu - - -
139 COCO Gazby - - -
140 ERIS Staszel - - -
141 ETNA w Zgodzie z Planem - - -
142 HOPKA HOŁKA Kamrat doskonała IV -
143 IMA SUMAK Nefer Tari doskonała III -
144 LAFIRYNDA Prima - - -
145 ORIANA od Bastera - - -
146 Sasquehanna PHANTA doskonała I Mł.Zw.Kl.
147 WINONA RYDER Pik Pari doskonała II -
pośrednia
148 AYA Zo-To - III -
149 BAJKA z Jasnego Pola - - -
150 CAJA z Olszynki - II -
151 CHARLIE Arkos - IV -
152 EMIGRACJA Etruria doskonała I CWC
otwarta
153 AKSA Kozia Bródka - - -
154 BARCHETTA Essentia doskonała I CWC
155 DORA Ładny Dzień - - -
156 EROIKA Ad Operam - - -
157 FANTA Kozia Bródka - - -
158 NADZIEJA Cerber doskonała II -
159 TEKLA Srebrna Pasja - - -
160 TOPSI Srebrna Pasja - - -
championów
161 BYSTRA NACJA Alwis doskonała I CWC, Zw.Kl.
162 DANTANA v.Blumchen - III -
163 DORIS DAY od Kawy - II -
164 GABI GAGA Alwis - - -
165 KILIA Nefer Tari - - -
166 Sasquehanna NOKIA - - -


Sznaucer olbrzym czarny
sędzia: Marek Lewandowski [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
167 AMSTEL znad Nysy Szalonej - - -
168 KAVIN z Tartaku - - -
169 KOSMO z Tartaku - - -
szczeniąt
170 LAMBEROK Nergal - - -
171 LOHENGRIN Nergal - - -
młodzieży
172 ALEKSEJ as Nevski doskonała I Mł.Zw.Kl., BOB Junior
173 GROT Ol-An - - -
174 HARRY z Tartaku - - -
175 KADMOS Nergal - - -
176 KASHMIR Nergal - - -
pośrednia
177 HYPERION Negal - - -
178 AL-RODAN Rapa Nui - - -
otwarta
179 DA CAPO v.Blackmoore - - -
180 DANTE'S PEAK v.Blackmoore - - -
181 DUX v.d.Imnitzer Flur - - -
182 EROS v.Rosengarten - - -
183 Matraszepe FAMOUS FAVORIT - - -
184 GAWAIN Negal doskonała I CWC
185 HERBERT-N del Grande Moro - - -
186 VEER v.LoBnizblick - - -
użytkowa
187 DIES IRAE Nergal doskonała I CWC
championów
188 AIWEN z Tartaku - - -
189 DRAKKAR NOIRE Nergal - - -
190 GARUDA Nergal doskonała I CWC, Zw.Kl.
191 Matraszepe PACEMAKER doskonała II -
SUKI
baby
192 KRIZJA-SARI z Tartaku - - -
szczeniąt
193 KANIX King's Mistress - - -
194 LINDA Debora - - -
195 MERYL STREEP Grasant - - -
196 NIKE Nergal - - -
197 Matraszepe ZINNIA - - -
młodzieży
198 AISHA ONE FOR ME Masterton - - -
199 ANGIE FOR CASH Masterton - - -
200 ARIZONA DREAM Masterton - - -
201 ATLANTIS v.Schlosserdreick - - -
202 HAPPINESS z Tartaku - - -
203 HAVRA z Tartaku doskonała I Mł.Zw.Kl.
204 HERA z Tartaku - - -
pośrednia
205 BRUNA Ol-Au - - -
206 HEBE Nergal - - -
207 HEKATE Nergal - - -
208 XAVERA Brodaty Wagabunda - - -
209 XYMENA Brodaty Wagabunda - - -
309 PIWOSZKA z Dobrej Ręki - - -
otwarta
210 ASTRAL Zrządzenie Losu - - -
211 BONEY M. Samantino Polonica - - -
212 BRENDA FUNNY GIRL Cerber - - -
213 DANCING QUEEN v.Rosengarten doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
214 DORIS Biskobolos - - -
215 HESTIA Nergal - - -
216 INGA Bilet do Raju - - -
217 MITA Wierny Pies - - -
championów
218 BRANWEN Nergal - - -
219 DIKE Nergal - - -
220 EVRA z Tartaku - - -
221 JUNONA Bilet do Raju - - -
222 NEFRA Nanda Devi - - -
223 VLINKER del Gervasio - - -
honorowa
224 ARMA Raplan - - -


Sznaucer olbrzym pieprz i sól
sędzia: Marek Lewandowski [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
225 HAPPY HARRICANE ze Zahrabske - - -
championów
226 ARON Aus der Uckermark - - -
227 ARON Polonus Rankon - - -
228 SULTAN v.d.Havenstad - - -
SUKI
młodzieży
229 UXI-JAMI v.Shloß Letitia - - -
otwarta
230 DAFI Góreczki - - -
231 JAMI v.Shloß Letitia - - -
232 KELLY v.Wasserturm - - -
233 NADINA z Grodu Książąt Pomorskich - - -
234 UDANA LALA Staszel - - -
użytkowa
235 O'HARA z Grodu Książąt Pomorskich - - -
championów
236 FARIDA FURKA Gdyński Deptak - - -
237 FAQORYTA SYMPA Ekstrawagancja - - -


Sznaucer średni czarny
sędzia: Jaroslav Matyas [SK]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
238 PALJAS v.Mandelroschen - - -
309 Cherni Strazhnik OFREY - - -
pośrednia
239 FRAM z Hojfaru - - -
240 GUCIO z Lubuskich Jezior - - -
otwarta
241 BRUTUS Lśnienie - - -
242 MAKAR ot Barbatsutsy - - -
243 NORWIN v.Mandelroschen - - -
championów
244 HENRY v.Bildstockl - - -
245 LEON v.Mandelroschen - - -
SUKI
młodzieży
246 POLA z Puszczy Darżlubskiej - - -
pośrednia
247 CAPRI COLA Wojkat - - -
248 JOLLA SHOW Super Bass - - -
otwarta
249 COCA An-Kacz - - -
championów
250 AVRA Hebanowe Maskotki - IV -
251 CARMEN Ba-Wi-Ga - III -
252 LARINA v.Mandelroschen doskonała I CWC, Zw.Kl.
253 NINEL - II -
honorowa
254 AVIA Ranczo z Podlasia - - -


Sznaucer średni pieprz i sól
sędzia: Jaroslav Matyas [SK]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
255 DUDI Gagatek nieobecny - -
256 FANFAN Flavago dobra III -
257 IGOR SOPOL Pik Pari nieobecny - -
258 KENTAVR Ave Concorde nieobecny - -
259 LOJTNANT LOKE Argenta's doskonała I Mł.Zw.Kl.
260 VAN PRINCE Wally Rodeo doskonała II -
pośrednia
261 IDOL Ave Concorde doskonała I CWC
262 INTER Asesor doskonała III -
263 LOSK Ave Concorde doskonała II -
otwarta
264 ASAN Miczel Rex - - -
265 BUGSY Behamot - - -
266 CZARDASZ Gagatek doskonała III -
267 DAF Dawko doskonała IV -
268 DERICK z Nurtu Stobrawy doskonała I CWC
269 K-CASANOVA Jagiellonia - - -
270 MELON Medal Canis - - -
271 RIGOLETTO Borodatij Djavol doskonała II -
użytkowa
272 LANCELOT Zbójecka Saga doskonała II -
310 SAADI-DONG Rodeo doskonała I CWC
championów
273 ARAS Dele doskonała - -
274 ARES Skra Ormuzdowa doskonała III -
275 DANTE Punta Arenas doskonała II -
276 JAMBO JET Jagiellonia doskonała - -
277 KORAL z Bielnego Stawu nieobecny - -
278 PACO ze Starych Szkotów doskonała IV -
279 SOLO Samo Szczęście doskonała I CWC, Zw.Kl.
honorowa
280 BASKO Dor-Hal doskonała I -
281 BOSS Busso doskonała II -
282 Gloris FAVORIT doskonała III -
SUKI
szczeniąt
283 PETRA Medal Canis bardzo dobra I -
młodzieży
284 FATIMA Szara Róża - - -
285 PANNA MANIA z Jamna doskonała III -
286 PANNA PEPPER z Jamna doskonała II -
287 PANNA PUNIA z Jamna - - -
288 RAYA-RAFA z Jamna doskonała IV -
311 VICTORIA Rodeo doskonała I Mł.Zw.Kl.
pośrednia
289 EMMA Czarne Ślepia Alfiny - - -
290 TRELS Eura For Rezlark doskonała I CWC
291 USANTA Eveldi - - -
otwarta
292 BONITA Nunoland - - -
293 FRYGA z Lubuskich Jezior - - -
294 HIGH QUALITY Grand Calvera - - -
295 KAMASUTRA Jagiellonia - - -
296 LUNA Pieprzowa Dolina - - -
297 NUTA Canis doskonała I CWC
298 ONA Medal Canis - - -
299 PASJA Tamerlan - - -
championów
300 ALBA Spartacus doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
301 AVE CONCORDE Je Vous Souviens doskonała IV -
302 JAPONKA SOPOL Pik Pari doskonała II -
303 SKY OF BLUE Apsodiar doskonała III -
honorowa
304 ORAYA v.d.Grauen Eminenz dobra - -
305 WIEROOKKA Olże - - -
Pink Design Group
Copyright © 2007-2015 E-sznaucery. All Rights Reserved.
Webdesign by Pink Design