Reklama
Klubowa Wystawa Sznaucerów w Sopocie - 15.09.2001r.
Sznaucer miniaturowy biały
sędzia: Jaroslav Matyas [SK]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
1 Pepalfa's CRYSTAL SNOW-UNIT wybitnie obiecująca - -
młodzieży
2 BOSAR Gamma doskonała - -
pośrednia
3 TAJSON Niger Lux doskonała - -
championów
4 FERDYNAND Samantino Polonica doskonała II -
5 JAZZ z Gniazda Brodaczy doskonała I CWC, Zw.Kl.
weteranów
6 ARIEL z Atutowej doskonała - -
SUKI
szczeniąt
7 LEA Małe z Bolechowic wybitnie obiecująca - -
championów
8 CIOTKA Germanika doskonała III -
9 GAJA Niger Lux doskonała I -
10 JUKA z Gniazda Brodaczy doskonała II -


Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
sędzia: Jaroslav Matyas [SK]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
46 LAKI Słupska Piękność wybitnie obiecująca I -
szczeniąt
47 ALDO Wesoła Ferajna wybitnie obiecująca II -
48 NATAN NORTHERN Nadpilickie Bestyjki wybitnie obiecująca I -
młodzieży
49 FLER PARK DAFFODIL doskonała II -
50 GACEK Empora nieobecny - -
51 LEXUS Grasant doskonała I Mł.Zw.Kl.
52 Santa Knyrys OLAF doskonała III -
pośrednia
53 GENRI BLACK doskonała I CWC
54 TORO Hebanowa Sfora doskonała II -
otwarta
55 ALI Off-Iga doskonała I -
championów
56 A LOVER'S RAMPAGE Vis a Vis doskonała II -
57 Bartzaga's OBELIX doskonała III -
58 Kamrat COLORADO doskonała IV -
59 LARY Mandragora nieobecny - -
60 Scedir YVES MONTAND doskonała I CWC, Zw.Kl.
weteranów
61 EGO Szalona - I -
baby
62 LIRA z Pogorzeliska wybitnie obiecująca II -
63 RULETKA Kosmaty Skrzat wybitnie obiecująca I -
szczeniąt
64 HERA Pigmej nieobecna - -
65 Santa Kniris HAPPY LADY wybitnie obiecująca I BOB Puppy
66 WIKA ze Wzgórza Wejhera nieobecna - -
młodzieży
67 INTRO Staszel - II -
68 KAJA z Pogorzeliska - IV -
69 Kamrat I'M ITALIA - III -
70 MORTICIA Mafioso doskonała I Mł.Zw.Kl., BOB Junior
pośrednia
71 ARIA Morska Rapsodia doskonała II -
72 FABLE od Arfim doskonała III -
73 JOKO PIKNA ALFA od Felsztyna doskonała I CWC
74 ROXA z Ustki doskonała IV -
75 Sasquehanna SIRCA nieobecna - -
otwarta
76 ASTRA od Skocznej Damy bardzo dobra - -
77 BRENDA z Pogorzeliska doskonała - -
78 CHER Cereus nieobecna - -
79 CIAPA z Pogorzeliska doskonała - -
80 ELZA Mataruks doskonała II -
81 FLEUR Dynastia z Chabrowej bardzo dobra - -
82 INKA INDONESIA Nadpilickie Bestyjki doskonała III -
83 IZIS z Wilczej Skarpy doskonała IV -
84 Sasquehanna XANTIA doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
championów
85 ALL ABOUT ME Vis a Vis nieobecna - -


Sznaucer miniaturowy czarny
sędzia: Elke Ahrendts [DE]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
11 KIDO Misurata wybitnie obiecujaca I BOB Baby
12 nieobecny - - -
młodzieży
13 ARIS STANLEY z Fauny Goliata bardzo dobra III -
14 LUCKY LEE Rezlark doskonała I Mł.Zw.Kl., BOB Junior
15 VIPP Misurata doskonała II -
16 VITAR Misurata nieobecny - -
pośrednia
17 GOLD OSKAR Borużele doskonała I CWC
otwarta
18 ATIK nad Cedronem bardzo dobra II -
19 Gloris Kermis doskonała I CWC
20 WIGOR Barba Sapiens nieobecny - -
21 YASPER Androis CS nieobecny - -
championów
22 Kelly's YESSIE YAMES doskonała I CWC, Zw.Kl.
23 Rafael's TAGANIEGO ROGA doskonała II -
24 UNIEK v.d.Spikke nieobecny - -
weteranów
25 ATHOS Sigillum - - -
SUKI
baby
26 BELLA GERAND ALII z Garmy Goliata obiecująca V -
27 KARITA Misurata obiecująca IV -
28 LEJLA Misurata wybitnie obiecująca III -
29 WIND OF VICTORY Hermes wybitnie obiecująca I -
30 WONDERFULLY BLACK Hermes wybitnie obiecująca II -
szczeniąt
31 OLYMPIA Rezlark - I -
młodzieży
32 Gloris Emmy doskonała I Mł.Zw.Kl.
33 VIGA Misurata - II -
pośrednia
34 Backout's LENORE doskonała IV -
35 GRANDIOSE GALA Borużele doskonała II -
36 KONTESSA Rezlark doskonała III -
37 ZARSA v.d.Havenstad doskonała I CWC
otwarta
38 PESTKA Majowe Gniazdo bardzo dobra III -
39 PETRONELLA Misurata doskonała II -
40 YOKO ONO Androis nieobecna - -
41 YVONNE GIRL Androis doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
championów
42 HAVANA Hermes doskonała I CWC
43 PRECELLA Misurata doskonała III -
44 Tmavi Knir KATRINA doskonała II -
weteranów
45 DELIA DATI Samantino Polonica nieobecna - -


Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
sędzia: Elke Ahrendts [DE]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
szczeniąt
86 EINSTEIN Essentia nieobecny - -
87 EL NINIO Essentia nieobecny - -
88 ESCOBAR Essentia obiecująca II -
89 Kamrat OTO PIOTRUŚ PAN wybitnie obiecująca I -
młodzieży
90 Sasquehanna EUZEBIO doskonała II -
91 GRANT GERMANIKA Mataruks doskonała I Mł.Zw.Kl.
92 POGO Kosmaty Skrzat doskonała III -
pośrednia
93 BALDUR Esseni bardzo dobra II -
94 INTI INKA Nefer Tari bardzo dobra IV -
95 RAMOS Tostom bardzo dobra III -
96 VITO Emi Pat doskonała I CWC
otwarta
97 BEST BASKO Gdyński Deptak doskonała III -
98 EMIRAT Etruria doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB, BIS
99 FIDON Majalu bardzo dobra - -
100 JAŃCIO z Wilczej Skarpy doskonała II -
101 KOCK OUT Mafioso nieobecny - -
102 MAYLO Zaginione Szczęście doskonała IV -
103 TIMON Sopocki Deptak nieobecny - -
104 TOBI Sopocki Deptak bardzo dobra - -
championów
105 CAPRICCIO Mafioso doskonała III -
106 EMILIAN Etruria doskonała II -
107 FLASH Majalu doskonała I CWC
108 RING LEAGER Moldau North doskonała IV -
SUKI
baby
109 APPLAUSE BOGEMA BESTA Boruzele nieobecna - -
szczeniąt
110 AMARU Nefer Tari obiecująca - -
111 ATANI Nefer Tari obiecująca V -
112 EVITA Essentia wybitnie obiecująca I -
113 FIORELLA Tostom wybitnie obiecująca III -
114 FIRST COQUETTE Piwowar wybitnie obiecująca II -
115 FLORYDA Tostom obiecująca - -
młodzieży
116 A'ARAUCARIA TOSCANA Hajan doskonała II -
117 ALMA z Bobolandu Lubawa doskonała - -
118 ASPARIA ARETTA Hajan doskonała I Mł.Zw.Kl.
119 CECILLE Aurifex nieobecna - -
120 FOKA Etruria nieobecna - -
121 FURORA Etruria nieobecna - -
122 GINA GERMANIKA Mataruks doskonała - -
123 LALA z Doliny Roztoku doskonała III -
124 LIZA-LIGIA Łezkowe Pole doskonała - -
125 LUSSI Łezkowe Pole doskonała - -
pośrednia
126 FREJDA Jesienna Sonata bardzo dobra II -
127 HEIDI bardzo dobra I -
128 LILA z Doliny Roztoku dyskwalfikacja - -
otwarta
129 ALTAJA Sabazjos bardzo dobra - -
130 CAJA z Olszynki bardzo dobra - -
131 DORIA Jesienna Sonata bardzo dobra - -
132 FEBE Majalu nieobecna - -
133 GIGA Warkos doskonała II -
134 IMA SUMAK Nefer Tari doskonała I CWC
135 OKLAHOMA Kosmaty Skrzat bardzo dobra - -
136 SENTA Pumisie bardzo dobra - -
championów
137 Sasquehanna BRAVA doskonała IV -
138 BYSTRA-NACJA Alwis doskonała III -
139 EMIGRACJA Etruria doskonała II -
140 GABI GAGA Alwis doskonała - -
141 KILIA Nefer Tari bardzo dobra - -
142 Sasquehanna NOKIA doskonała I CWC, Zw.Kl.


Sznaucer olbrzym czarny
sędzia: Andrzej Mania [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
szczeniąt
143 DIABLO Jamag-Ol wybitnie obiecująca I BOB Puppy
młodzieży
144 EVIR Misurata doskonała - -
145 KAVIN z Tartaku doskonała IV -
146 KENEX'S z Tartaku doskonała II -
147 KOSMO z Tartaku doskonała I Mł.Zw.Kl., BOB Juior
148 MITRA Nergal doskonała III -
149 ROCKY Winnica - - -
pośrednia
150 EDAR Misurata doskonała I CWC
151 HARRY z Tartaku doskonała III -
152 HOKUS z Tartaku doskonała II -
153 LAMEROK Nergal doskonała IV -
otwarta
154 BOB Akslo doskonała II -
155 ENNO v.d.Imnitzer Flur nieobecny - -
156 HONOS Nergal doskonała I CWC, Zw.Kl.
157 JANK Dyas doskonała III -
użytkowa
158 DIES IRAE Nergal doskonała I CWC
159 DUNAVOCGYE NASZALY ISTOK doskonała II -
160 HYPERION Nergal doskonała III -
championów
161 GARUDA Nergal doskonała I CWC
162 OSCAR Wild - II -
weteranów
163 AIWEN z Tartaku nieobecny - -
164 NESTOR Herbu Damroka - - -
SUKI
baby
165 LANGER TATOS ELLADA wybitnie obiecująca II -
166 MOCCA SABOS Karaliene wybitnie obiecująca III -
167 NIRWANA Misurata wybitnie obiecująca I BOB Baby
szczeniąt
168 PRISCILLA PRESLEY Radinie wybitnie obiecująca I -
młodzieży
169 DIANA nad Cedronem doskonała - -
170 DUMA Czarny Zadzior nieobecna - -
171 Gloris RASPBERRY JAM doskonała I Mł.Zw.Kl.
172 HONDA pod Radosną Lipą doskonała - -
173 JAGA z Wilczej Skarpy doskonała - -
174 JARISA z Wilczej Skarpu doskonała II -
175 JUKA z Wilczej Skarpy doskonała - -
176 KRIZJA SARI z Tartaku doskonała - -
177 MONA LISA Grasant doskonała III -
178 MORRIGAN Nerdal doskonała IV -
179 Matraszepe ZIMM'A nieobecna - -
pośrednia
180 ERA Misurata doskonała III -
181 HAPPINES z Tartaku doskonała I CWC
182 NIKE Nergal doskonała II -
otwarta
183 BIBA Cieknąca Broda doskonała III -
184 BONNEY Akslo doskonała II -
185 HAVRA z Tartaku nieobecna - -
186 HEKATE Nergal doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
187 REWIA Gravissa doskonała IV -
użytkowa
188 HESTIA Nergal doskonała I CWC
championów
189 CHANEL Hamada doskonała I -
190 HEBE Nergal doskonała II -
191 ORIN Misurata doskonała III -
192 OVER HEART doskonała IV -


Sznaucer olbrzym pieprz i sól
sędzia: Andrzej Mania [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
193 ODYS Staszel wybitnie obiecująca I BOB Baby
pośrednia
194 FERDYNAND Staszel - - -
championów
195 ARON Polonus Bankor - - -
SUKI
młodzieży
196 AXA Gauada - - -
championów
197 NOELA z Grodu Książąt Pomorskich - - -


Sznaucer średni czarny
sędzia: Ulf Brathen [DK]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
szczeniąt
198 MEINGRET GUD STAYL nieobecny - -
pośrednia
199 Chermi Strazhnik ORFEY doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
200 PABLO z Puszczy Darżlubskiej bardzo dobra - -
otwarta
201 CONNY An-Kacz - - -
202 ROS O MAC Tapsaga bardzo dobra - -
championów
203 JARL z Puszczy Darżlubskiej doskonała I CWC
SUKI
baby
204 Meingret DANCING QUIN wybitnie obiecująca I -
szczeniąt
205 Meingret GLORY ME obiecująca I -
młodzieży
206 AWANTURA Michałowy Kaprys bardzo dobra I -
pośrednia
207 HEXA Graffiti doskonała II -
208 POLA z Puszczy Darżlubskiej doskonała I CWC
otwarta
209 BABY Graffiti nieobecna - -
210 BIBA Graffiti nieobecna - -
211 HAGA Graffiti doskonała I -
championów
212 ODA z Puszczy Darżlubskiej doskonała I CWC, Zw.Kl.


Sznaucer średni pieprz i sól
sędzia: Ulf Brathen [DK]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
szczeniąt
213 LED Torques wybitnie obiecująca II -
214 SZWAGIER KOLASKA z Jamna wybitnie obiecująca I -
młodzieży
215 AZER Nasza Pasja bardzo dobra II -
216 IRONCLAD Katahdin doskonała I Mł.Zw.Kl.
pośrednia
217 Argenta's LOJRNAN LOKE doskonała III -
218 BORYS Enbar doskonała II -
219 TESSAR Torques nieobecny - -
220 TOP TARGET UNIVER Boruzele doskonała I CWC, Zw.Kl.
221 VEGA Rodeo bardzo dobra IV -
otwarta
222 FELIX Flavago doskonała III -
223 FERAX Szara Róża doskonała II -
224 OBOL z Jamna doskonała I CWC
225 ROLY od Klopsiary nieobecny - -
użytkowa
226 SAADI-DONG Arenas doskonała I CWC
championów
227 DANTE Puenta Arenas doskonała II -
228 DINAMUNDE DIPLOMAT doskonała I CWC
229 PACO ze Starych Szkotów nieobecny - -
230 SOLO Samo Szczęście doskonała III -
weteranów
231 BASKO Dor-Hal doskonała I -
232 ERAN RICARD STING doskonała II -
SUKI
baby
233 BAZOOK-JAZZ STING Baltija wybitnie obiecująca II -
234 MAGIC MARIBELL ze Zahrabske wybitnie obiecująca III -
235 TUTTI-FRUTTI z Jamna wybitnie obiecująca I -
szczeniąt
236 SONATA z Jamna wybitnie obiecująca II -
237 SZANSA z Jamna wybitnie obiecująca I -
młodzieży
238 LUCKY Żulik doskonała I Mł.Zw.Kl.
pośrednia
239 AFERA Teraz Polska nieobecna - -
240 BERA-TUNIA Enbar doskonała III -
241 PANNA MANIA z Jamna doskonała II -
242 PANNA PEPPER z Jamna doskonała IV -
243 TOSCA Torques doskonała I CWC
otwarta
244 ASTRA Logart dobra - -
245 CARABOO PRINCESS Kalos Kai Agathos nieobecna - -
246 ELIZA z Nurtu Stobrawy bardzo dobra - -
247 EMI Czarne Ślepia Alfiny doskonała II -
248 OMEGA Dane - III -
249 PANNA PUNIA z Jamna - IV -
250 RAYA-RAFA z Jamna nieobecna - -
251 VICTORIA Rodeo doskonała I CWC
championów
252 ALUBABA MAMONA z Jamna doskonała III -
253 BEZA Amma nieobecna - -
254 DINAMUNDE DAIQUIRI doskonała II -
255 JUNA Solu Elfas doskonała IV -
256 KEJA Pago-Pago nieobenca - -
257 NESCA z Jamna doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
258 PASJA Tamerlan doskonała - -
259 SKY OF BLUE Apsodiar doskonała - -
weteranów
260 BABA z Jamna - - -
261 DALIA Dor-Hal - - -
262 RAPSODIA Rodeo - - -
263 WIERODKKA Olże - - -
Pink Design Group
Copyright © 2007-2015 E-sznaucery. All Rights Reserved.
Webdesign by Pink Design