Reklama
Klubowa Wystawa Sznaucerów w Legionowie - 5.10.2002r.
Sznaucer miniaturowy biały
sędzia: Barbara Szczepkowska [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
46 SUERTE Kapilara - - -
młodzieży
47 CAŁY BIAŁY z Atutowa doskonała I Mł.Zw.Kl.
pośrednia
48 Pepalfa's CRYSTAL SNOW UNIT doskonała I CWC, Zw.Kl.
championów
49 FERDYNAND Samantino Polonica doskonała I CWC
50 JAZZ z Gniazda Brodaczy - - -
SUKI
szczeniąt
51 Pepalfa's CRYSTAL SNOW-XY wybitnie obiecująca II -
52 PAMELA Małe z Bolesławic wybitnie obiecująca I -
młodzieży
53 CANDIA Niger Lux - - -
pośrednia
54 BROMBA - - -
55 LEA Małe z Bolechowic doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
championów
56 CEREBRYNA Samantino Polonica - - -
57 GAJA Niger Lux - - -
58 JUKA z Gniazda Brodaczy - - -


Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
sędzia: Genadij Sipiagin [RU]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
59 MARCEPEK MEGALOPOLIS Nadpilickie Bestyjki - I -
60 MARCK MERVEILLEUX Nadpilickie Bestyjki - III -
61 MIZAR MAVERICK Nadpilickie Bestyjki - II -
szczeniąt
62 CROTOS Czarne Diamenty obiecująca II -
63 INTER Pigmej nieobecny - -
64 WEKTOR Dyas wybitnie obiecująca I -
młodzieży
65 BALARD Planeta Saturn - - -
66 JOCKER Cisowa Góra doskonała - -
67 NISSAN BLUEBIRD Gambler doskonała III -
68 Sasquehanna FOREMNIAK doskonała I Mł.Zw.Kl.
69 Sasquehanna CAPRI doskonała IV -
70 WEZYR Brevis doskonała - -
71 WRANGLER Brevis bardzo dobra - -
72 X-TERNAL SILVER Hermes doskonała II -
pośrednia
73 BASTER Diplo doskonała IV -
74 KANGO Grasant doskonała III -
75 LUIGI z Parady Gangsterów doskonała I CWC, Zw.Kl.
76 MAESTRO v.d.Brunnengarten doskonała II -
77 TRONG Holendra bardzo dobra - -
78 WIKING Hebanowa Sfora doskonała - -
otwarta
79 EMIR Cereus doskonała I CWC
80 FIRS ze Śródmieścia bardzo dobra - -
81 NATAN NORTHERN Nadpilickie Bestyjki doskonała II -
82 SAJMON z Orłowskiego Klifu bardzo dobra - -
championów
83 EIFEL Dominator doskonała CWC -
84 Scedir YVES MONTAND doskonała II -
honorowa
85 Bandsman's WHY NOT doskonała I -
86 EGO Szalona doskonała II -
SUKI
baby
87 ABBA Złodziejska Zgraja wybitnie obiecująca I -
szczeniąt
88 BELLA od Skocznej Damy obiecująca III -
89 IKA Pigmej wybitnie obiecująca II -
90 WANTA Dyas wybitnie obiecująca I -
młodzieży
91 Sasquehanna FANFARA doskonała IV -
92 Sasquehanna FOLGA doskonała III -
93 Sasquehanna FARMA doskonała II -
94 Sasquehann FLASZKA doskonała I Mł.Zw.Kl.
pośrednia
95 ELWIRA Cerebus doskonała III -
96 HERA Pigmej doskonała I CWC
97 KORA z Centrum Europy doskonała II -
98 NANA Samantino Polonica bardzo dobra - -
99 RAXA Dyas bardzo dobra - -
otwarta
100 Blythewood KEEP THE FAITH doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
101 INKA INDONESIA Nadpilickie Bestyjki - - -
102 Kamrat I'M ITALIA doskonała IV -
103 MAREA Tostom doskonała - -
104 OKTAWA Hebanowa Sfora doskonała III -
105 POLA Cykoria nieobecna - -
106 PRIMA SYZYGIA doskonała II -
107 RITA Brevis - - -
108 SINDI Złodziejska Zgraja bardzo dobra - -
109 TOLA Hebanowa Sfora bardzo dobra - -
championów
110 CHER Cereus doskonała III -
111 ORANIA Brevis doskonała II -
112 Sasquehanna XANTIA nieobecna - -
113 YOKO PIKNA ALFA od Felsztyna doskonała I CWC
honorowa
114 OTO MERCEDES Helloween nieobecna - -


Sznaucer miniaturowy czarny
sędzia: Barbara Szczepkowska [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
115 BANDIT v.d.Havenstad wybitnie obiecująca I -
116 EGON Batangas wybitnie obiecująca II -
117 NUMBEB ONE Yaco wybitnie obiecująca III -
szczeniąt
118 LORO Ankrys wybitnie obiecująca I -
119 NICO Ekado wybitnie obiecująca II -
młodzieży
120 KRIS Ankrys doskonała I Mł.Zw.Kl.
121 SZAMAN z Uramu nieobecny - -
pośrednia
122 PET PREMIUS Boruzele doskonała I CWC
123 VALENTINO Hermes doskonała - -
otwarta
124 LUCKY LEE Rezlark doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
championów
125 Gloris KERMIS doskonała I CWC
126 GOLD OSKAR Borużele doskonała II -
127 KANKAN BOY Rezlark nieobecny - -
SUKI
baby
128 EDITH Batangas - - -
szczeniąt
129 IX v.d.Konigssaule wybitnie obiecująca I BOB Puppy, BIS Puppy III
130 NESCA Mandragora wybitnie obiecująca II -
131 PASJA Gordius wybitnie obiecująca III -
młodzieży
132 KAMA Ankrys doskonała IV -
133 NISSAN LAUREL Gambler doskonała III -
134 NISSAN VANETTE Gambler - - -
135 UZI UNO z Makdani - - -
136 WHO IS NEXT Hermes doskonała I Mł.Zw.Kl., BOB Junior, BIS Junior III
137 WIND OF VICT0RY Hermes doskonała II -
pośrednia
138 CZIKA Fraga doskonała III -
139 LAYLA Ti-Fio doskonała II -
140 WONDERFULL BLACK Hermes doskonała I CWC, Zw.Kl.
otwarta
141 Gloris EMMY doskonała II -
142 GRANDIOSE GALA Boruzele doskonała I CWC
championów
143 KESSI z Uramu nieobecna - -
144 ZARSA v.d.Havenstad doskonała I CWC


Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
sędzia: Tatiana Sipiagina [RU]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
1 PARTNER Etruria Polonia wybitnie obiecująca I -
2 PARYS Etruria Polonia wybitnie obiecująca II -
szczeniąt
3 LOCKSLEY AURIFLEX ROKI - - -
młodzieży
4 Sasquehanna GENIUSZ doskonała I -
6 KAPSEL z Jędrusiowej Zagrody doskonała II -
7 LION RINO Redondo doskonała IV -
8 PROSPER Emergo doskonała III -
pośrednia
5 HIPPY del Berrocal doskonała I CWC
9 BISZON Nola Prima - - -
10 FLAP Tostom doskonała II -
11 Kamrat OTO PIOTRU-PAN doskonała III -
otwarta
12 GRANT GERMANIKA Mataruks bardzo dobra IV -
13 MAYLO Zaginione Szczęście doskonała III -
14 RAMOS Tostom doskonała I -
15 Sasquehanna EUZEBIO doskonała II -
championów
16 Bandsman's CATAPULT doskonała I CWC, Zw.Kl.
17 Blythewood RANGER nieobecny - -
18 EMILAN Etruria doskonała II -
19 EMIRAT Etruria nieobecny - -
20 FLASH Majalu doskonała III -
21 GROGGIE Kosmate Łapy doskonała IV -
honorowa
22 LARY z Miasta Piastów doskonała I BOB Wet, BIS Wet
SUKI
baby
23 SHARON Northumberland wybitnie obiecująca I BOB Baby
24 WILEJKA Etruria Polonia obiecująca - -
25 WIZYTÓWKA Etruria Polonia wybitnie obiecująca II -
26 WYBRANKA Etruria Polonia obiecująca III -
szczeniąt
27 FEMI od Fijołków wybitnie obiecująca II -
28 GRAND ABRA Hajan nieobecna - -
29 LADY GRAY Aurifex nieobecna - -
30 PENCYLINA Tostom nieobecna - -
31 POLOPIRYNA Tostom wybitnie obiecująca I -
młodzieży
32 DANICA Hajan doskonała I Mł.Zw.Kl.
33 MALAGA Ad Operam doskonała II -
pośrednia
34 AMARU Nefer Tari - - -
35 FIORELLA Tostom doskonała I CWC
otwarta
36 BEZA z Garści Wiatru nieobecna - -
37 CECILLE Aurifex nieobecna - -
38 FEBE Majalu nieobecna - -
39 GAYA Sztachetka doskonała II -
40 LALA z Doliny Roztoku doskonała III -
41 Prima LAFIRYNDA bardzo dobra IV -
42 SONIA Amicus Fidelis dobra - -
44 FURORA Etruria doskonała I CWC
championów
43 EMIGRACJA Etruria doskonała II -
45 Sasquehanna NOKIA doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB


Sznaucer olbrzym czarny
sędzia: Carlos Salas [ES]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
szczeniąt
145 FIDO Jamag-0l wybitnie obiecująca I -
młodzieży
146 AJAKS Szakra - - -
147 BALLARD Fandango doskonała III -
148 Keystone’s JIM MORRISON HAJKO doskonała II -
149 MIRROR z Tartaku doskonała IV -
150 ONLY YOU FROM Grandiflora - - -
151 PARSIVAL Nergal doskonała I Mł.Zw.Kl.
152 SAMI Sznaucery z Lusówka - - -
153 SEGAL Sznaucery z Lusówka - - -
pośrednia
154 BED BOY Masterton doskonała I CWC
155 BROK BAN Fandango - - -
156 DIABLO Jamag-Ol - - -
157 LUCKY z Tartaku - - -
158 MITRA Nergal - - -
159 SUDAN Rapa Nui bardzo dobra II -
otwarta
213 ADLER Bene Volus doskonała III -
160 ARAMIS Schody do Nieba doskonała II -
161 BART Bene Volus doskonała I CWC
162 HARRY z Tartaku - - -
163 HOKUS z Tartaku - - -
164 KAVIN z Tartaku - - -
165 KONYX'S z Tartaku - - -
166 LOHENGRIN Nergal - - -
167 ROCKY Winnica doskonała IV -
użytkowa
168 DIES IRAE Nergal doskonała I CWC, Zw.Kl.
216 GAWAIN Nergal doskonała III -
169 HYPERION Nergal doskonała II -
championów
170 DRAKKAR NOIRE Nergal doskonała II -
171 GARUDA Nergal doskonała III -
172 KOSMO z Tartaku doskonała I CWC
173 LORD Pigmej doskonała IV -
honorowa
174 AIWEN z Tartaku - - -
SUKI
baby
175 IZABELA Neiro Garden - - -
szczeniąt
176 Savali ELECTRA wybitnie obiecująca I -
177 MARINA z Frysztaka wybitnie obiecująca II -
młodzieży
178 BAGHEERA Fandango doskonała I Mł.Zw.Kl.
179 BI-DI-BI-DI BIEDRONKA BEZNOGA Masterton - - -
180 CHEZARINA Berendey doskonała II -
181 ROKSANA Hajko-Nerita - - -
182 ROMI SCHNAIDER Hajko-Nerita - - -
183 SAGA Sznaucery z Lusówka - - -
184 SAKWA Rapa Nui doskonała III -
185 STASHA Rapa Nui doskonała IV -
pośrednia
186 BONA z Sokolego Gaju doskonała IV -
187 CELIE Bokamaro doskonała III -
188 Gloris CHRISTMAS FAIRY-TALE doskonała II -
189 MADEIRA Sobos Karaliene doskonała I CWC
otwarta
190 BORN TO MAKE YOU HAPPY Grandiflora - - -
191 Cerni Strazhnik RUSSIAN MIRACLE - - -
192 HAPPINES z Tartaku doskonała I CWC
193 KRIZJA-SARI z Tartaku - - -
194 LAMA Debora - - -
195 LIZA Debora - - -
196 MONA LISA Grasant - - -
użytkowa
197 JUKA z Wilczej Skarpy - - -
championów
198 Gloris RASPBERRY JAM doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB, BIS
199 HEKATE Nergal doskonała II -
200 NEFRA Nanda Devi doskonała III -


Sznaucer olbrzym pieprz i sól
sędzia: Carlos Salas [ES]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
pośrednia
201 MAGNUS z Turkusowych Szuwarów - - -
202 MAX z Turkusowych Szuwarów - - -
otwarta
203 GASPAR Polandia - - -
championów
204 ARON Polonus Rankor - - -
205 BOSS z Turkusowych Szuwarów - - -
206 FERDYNAND Staszel - - -
SUKI
pośrednia
207 AXA Grauda - - -
208 IGA Połkrza - - -
209 KSENIA z Jeziot Dębińskich - - -
otwarta
210 BRYZA Polandia - - -
211 ELITA z Turkusowych Szuwarów - - -


Sznaucer średni czarny
sędzia: Jaroslav Matyas [SK]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
212 ATOS Ba-Wi-Ga - - -
otwarta
214 OMBRE z Puszczy Darżlubskiej - - -
215 OPAL z Puszczy Darżlubskiej - - -
272 Cherni Strazhnik ORFEY doskonała I -
championów
217 Meingret AIRAM RAMZES - - -
honorowa
218 BELLAMIE AMGREY Samantino Polonica - - -
219 JARL z Puszczy Darżlubskiej - - -
SUKI
baby
220 MEGANE Mater Matura - - -
pośrednia
221 Maingret DANCING OUEEN - - -
222 MAYA GRAND Favorit - - -
otwarta
223 AWANTURA Michałowy Kaprys - - -
224 Meingret GLORY ME - - -
championów
225 Meingret GOLDEN LEDI - - -
226 POLA z Puszczy Darżlubskiej - - -


Sznaucer średni pieprz i sól
sędzia: Jaroslav Matyas [SK]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
szczeniąt
227 AKIM Zielony Kącik - III -
228 GEORGE CLOONEY Pik Pari - II -
229 MOHNERS PEPPERMILL - I -
młodzieży
230 CZEKAN z Kresowej Stajni doskonała II -
231 ARGUS Grand Favorit doskonała I Mł.Zw.Kl.
pośrednia
232 SZWAGIER KOLASKA z Jamna doskonała I CWC
otwarta
233 Argenta's LOJTNANT LOKE doskonała I CWC
234 KATAHDIN Ironclad doskonała II -
235 NORIS Sidabrine Grandinele doskonała III -
236 REDAN z Jamna - - -
championów
237 Ave Concorde IDOL doskonała III -
238 DANTE PUNTA Arenas doskonała II -
239 OBOL z Jamna doskonała I CWC, Zw.Kl.
240 RUFUS Familia doskonała IV -
241 SAADI DONG Rodeo - - -
honorowa
242 BASKO Dor-Hal doskonała I -
243 LARS Wisant nieobecny - -
SUKI
szczeniąt
244 ARGENTA Zielony Kącik - III -
245 GRACE KELLY Pik Pari - I -
246 MONTANA z Krainy Szczęścia - II -
młodzieży
247 HESIA YAPI Pik Pari - - -
248 JAKSA Asesor doskonała III -
249 MILLENIA Hakavik doskonała I Mł.Zw.Kl.
250 URANIA Chatka Brodacza doskonała IV -
251 WALENTYNKA Rodeo doskonała II -
pośrednia
252 BAZOOKA-JAZZ STING Baltija doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB, BIS II
253 MAGIC MARIBELL ze Zahrabske doskonała II -
254 MANTRA Imbir doskonała IV -
255 NELA Magnum Cor doskonała IV -
256 SZANSA z Jamna doskonała III -
otwarta
257 AFERA Teraz Polska - - -
258 CARABOO PRINCESS Kolos Kai Agathos doskonała IV -
259 DEA Szara Róża - - -
260 FURIA z Doliny Soninków - - -
261 PANNA PEPPER z Jamna doskonała III -
262 PANNA PUNIA z Jamna doskonała II -
263 SONATA z Jamna - - -
264 TOFFI Torgues doskonała I CWC
championów
265 ALBA Spartacus doskonała I CWC
266 JAPONKA SOPOL Pik Pari doskonała II -
267 KEJA Pago-pago doskonała IV -
268 TOSCA Torques doskonała III -
269 VICTORIA Rodeo - - -
honorowa
270 BABA z Jamna doskonała I BOB Wet, BIS Wet III
271 DINA Dor-Hal doskonała II -
Pink Design Group
Copyright © 2007-2015 E-sznaucery. All Rights Reserved.
Webdesign by Pink Design