Reklama
Klubowa Wystawa Sznaucerów i Affenpinczerów w Głogowie - 2003r.
Sznaucer miniaturowy biały
sędzia: Jaroslav Matyas [SK]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
131 Mikes-uti DEVIL - - -
132 SUERTE Kapilara doskonała I Mł.Zw.Kl.
pośrednia
133 ORIN Bianco Olgas doskonała I CWC
otwarta
134 URMEL von der Satans Meutc doskonała I CWC
championów
135 Pepalfa's CRYSTAL SNOW UNIT doskonała III -
136 EMIL Ulicnik doskonała IV -
137 FERDYNAND Samantino Polonica doskonała - -
138 JAZZ z Gniazda Brodaczy doskonała II -
139 Matraszepe KNIGHT RIDER doskonała I CWC, Zw.Kl.
SUKI
szczeniąt
140 ATA z Cedry nieobecna - -
młodzieży
141 Matraszepe HASTA LA VISTA doskonała I -
pośrednia
142 VANESSA Hebanowa Sfora nieobecna - -
otwarta
143 BILA Ligustra bardzo dobra I -


Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
sędzia: Andrzej Mania [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
207 GAMBETTO z Parady Gangsterów wybitnie obiecująca II -
208 OLSEN Bella Praga wybitnie obiecująca III -
209 PEPE SAILOR z Dixie wybitnie obiecująca I -
szczeniąt
210 NICKY od Siwego Kota wybitnie obiecująca I -
211 TOBI z Wilczej Skarpy wybitnie obiecująca II -
młodzieży
212 ALWAYS AN OPTIMIST doskonała I Mł.Zw.Kl., BOB Junior, BOB
213 COPER z Centrum Europy doskonała III -
214 EBOR Leksaland doskonała IV -
215 EKLER Leksaland doskonała -
216 Made in Spain PUENTE ROMANO - - -
217 SONNY z Wilczej Skarpy doskonała - -
218 Sasquehanna MOMENT doskonała II -
pośrednia
219 DOLLAR de Janca doskonała I CWC
220 WEKTOR Dyas doskonała II -
otwarta
221 FOSTER-REMKHNY v.d. Atilidi nieobecny - -
222 GANDALF Cereus doskonała I CWC
223 KANGAROO v.d. Brunnengarten nieobecny - -
224 MAESTRO v.d. Brunnengarten doskonała III -
225 MANTI z Ziąbelowej Gromadki doskonała II -
championów
226 GIANT BOLERO z Dixie doskonała III -
227 LUIGI z Parady gangsterów doskonała II -
228 Sasquehanna FOREMNIAK doskonała I CWC, Zw.Kl.
weteranów
229 ATTILA z Dixie doskonała III -
230 Bandsman's WHY NOT doskonała II -
231 GORBI Pigmej doskonała I -
SUKI
baby
232 BEZA Dyas wybitnie obiecująca I -
233 CHELSEA Dyas wybitnie obiecująca - -
234 GULIETTA z Parady Gangsterów wybitnie obiecująca II -
235 HAWANA Mandragora wybitnie obiecująca - -
236 O-LA-LA Bella Fraga wybitnie obiecująca III -
237 QUEEN vom Grauen Papagei wybitnie obiecująca IV -
szczeniąt
238 CYRKONIA Planeta Saturn wybitnie obiecująca III -
239 MATASZKA "M" od Siwego Kota wybitnie obiecująca II -
240 OFIS od Felsztyna wybitnie obiecująca I -
młodzieży
241 AVI Leksaland doskonała II -
242 MONTELLA z Ziąbalowej Gromadki doskonała III -
243 REZA Robo nieobecna - -
244 SILVER SOCKS YUYU doskonała I Mł.Zw.Kl.
pośrednia
245 ADELKA Fauna Konus doskonała - -
246 FANTASTIC FLOVER Maly Kavalir doskonała IV -
247 IKA Pigmej doskonała II -
248 MARGOT Halloween doskonała III -
249 TIPI ON TOP Staszel doskonała I -
250 WANTA Dyas doskonała - -
otwarta
251 HERA Pigmej doskonała III -
252 OTYLLIA FADE DAY Inowrocławski Dwór doskonała I CWC, Zw.Kl.
253 ROXANA Cyrkonia doskonała - -
254 SONIA Złodziejska Zgraja doskonała - -
255 Sasquehanna FARMA doskonała II -
championów
256 Blythewood KEEP THE FAITH nieobecna - -
257 CHER Cereus nieobecna - -
258 EMILY von Soldbah doskonała II -
259 GERA "M" od Siwego Kota doskonała - -
260 LEDA od Siwego Kota doskonała IV -
261 Matraszepe AMPHORA doskonała I -
262 S-RUBI Vis a Vis doskonała III -


Sznaucer miniaturowy czarny
sędzia: Jaroslav Matyas [SK]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
144 AMERICAN EXPRESS vom Hella Hof wybitnie obiecująca I -
145 ARCANINE Hermes wybitnie obiecująca II -
szczeniąt
146 ELIGIBLE FOR YOU Vis a Vis wybitnie obiecująca III -
147 UNISON Rezlark wybitnie obiecująca II -
150 MYLA of Ankrys wybitnie obiecująca I -
młodzieży
148 DA VINCI Misurata doskonała III -
149 Gloris AIR FORCE ONE doskonała II -
151 ZODIAK Dyas doskonała I Mł.Zw.Kl.
pośrednia
152 AMAL Drinkbar doskonała II -
153 TOY-BOY Misurata doskonała I CWC
otwarta
154 Dreyfus Xana's Androis doskonała III -
155 KING KARLY von Hassel doskonała I CWC
156 LORD Ankrys doskonała IV -
157 Matraszepe ARIEL bardzo dobra - -
158 Matraszepe PONTIAC doskonała II -
159 PTYŚ Majowe Gniazdo bardzo dobra - -
championów
160 Gloris CYCLAMEN doskonała III -
161 Gloris KAPITAN KID nieobecny - -
162 JAMES BOND Rezlark doskonała I CWC, Zw.Kl.
163 Gloris KERMIS doskonała IV -
164 LUCKY LEE Rezlark doskonała II -
165 YASPER Androis doskonała - -
SUKI
baby
166 JETTE JOOP v.d. Konigssaule wybitnie obiecująca II -
167 NAOMI GRAND Hajan wybitnie obiecująca III -
168 ZAHRA Hermes wybitnie obiecująca I -
169 ZETA-JONES Hermes wybitnie obiecująca IV -
szczeniąt
170 nieobecna - - -
171 UTOPIA Rezlark wybitnie obiecująca I -
172 VIA MODERNA Rezlark wybitnie obiecująca II -
młodzieży
173 EVITA Tamagra doskonała - -
174 MARA AMRI Androis doskonała III -
175 PRISCILLA z Uramu nieobecna - -
176 QUEEN OF THE RING Hajan doskonała - -
177 TIK-TAK Misurata doskonała II -
178 VESUNNA Nergal bardzo dobra - -
179 WIKI z Hojfaru doskonała I Mł.Zw.Kl.
180 ZOJA Dyas doskonała IV -
181 ZUZA Dyas doskonała - -
pośrednia
182 EDITH ENIGMA Batangas doskonała II -
183 ELISABETH QUEEN Black Samba doskonała III -
184 HIDYI An-Kacz nieobecna - -
185 IX v.d.Konifssaule doskonała IV -
186 NISSAN LAUREL Gambler doskonała - -
187 PASJA Gordius doskonała - -
188 TAYSA Misurata doskonała - -
189 TRULY YOURS Rezlark doskonała I CWC, Zw.Kl.
otwarta
190 ANGEL von Gloria Viva doskonała II -
191 Gloris IMPRESSIVE doskonała - -
192 Gloris CALL ME nieobecna - -
193 Made in Span HERMES bardzo dobra - -
194 NESCA Mandragora doskonała - -
195 QUINDY Hajan doskonała IV -
196 RACHEL Cyrkonia bardzo dobra - -
197 TOFEE Rezlark doskonała I CWC
198 WIND OF VICTORY Hermes doskonała - -
199 WONDERFULLY BLACK Hermes doskonała III -
championów
200 DONATELLA Androis doskonała I CWC
201 GENIUS GIRL Androis nieobecna - -
202 GODDESS GRACE GLASHA Boruzele doskonała - -
203 HEAVINESS v.d. Konigsaule doskonała III -
204 LAYLA Ti-Fio doskonała II -
205 OLYMPIA Rezlark doskonała IV -
weteranów
206 BETTINA Ariba doskonała - -


Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
sędzia: Ulf Brathen [DK]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
263 CERAN Tostom wybitnie obiecująca - -
szczeniąt
264 SEMIR Wzgórze Redłowskie wybitnie obiecująca I -
265 UBU KRÓL z Wilczej Skarpy wybitnie obiecująca II -
266 UNION Northumberland wybitnie obiecująca III -
młodzieży
267 A'ARAGORN GRAND Hajan doskonała - -
268 ALERT CHARM Absinthe To Willken doskonała - -
269 BRITI Spod Rudnowskich Lasów doskonała - -
270 DELACROIX Knizete doskonała - -
271 ELDORADO Nefrej Tari doskonała/td> - -
272 EUKALIPTUS Mengo Celebration doskonała I Mł.Zw.Kl., BOB Junior
273 FAJNY FACET Corigentia doskonała II -
274 HEKTOR Psotna Brać doskonała - -
275 PARYS Etruria Polonia doskonała - -
276 RINGO Mijagoz doskonała III -
pośrednia
277 Blythewood THE BUCK STOPS HERE doskonała I -
278 FRANK ZAPPA Marzemu nieobecny - -
279 GRAND GRIMM Hajan doskonała II -
280 Locksley Aurifex doskonała III -
otwarta
281 BENEFIT Rezlark doskonała III -
282 Blythewood PICTURE THIS doskonała - -
283 Sasquehanna HARCERZ nieobecny - -
284 HUGO BOSS vom Kossower Land doskonała IV -
285 KAPSEL z Jędrusiowej Zagrody doskonała - -
286 PARTNER Etruria Polonia doskonała - -
287 Sasquehanna CAMPARI doskonała - -
288 Sasquehanna GENIUSZ doskonała II -
289 Sasva'ri DEBUSSY doskonała I CWC, Zw.Kl.
championów
290 EMILIAN Etruria doskonała I -
291 EMIRAT Etruria doskonała II -
292 FLASH Majalu nieobecny - -
293 GROGGIE Kosmate Łapy doskonała IV -
294 INTI INKA Nefer Tari doskonała III -
295 RAMOS Tostom doskonała - -
296 VITO Emi nieobecny - -
weteranów
297 Blythewood RANGER doskonała I -
298 LARY z Miasta Piastów doskonała II -
SUKI
baby
299 ARTYSTKA Etruria Polonia nieobecna - -
300 PRIMAVERA Tafika obiecująca - -
301 VINCENZA z Parady Gangsterów obiecująca - -
szczeniąt
302 COCO CHANEL Piwowar wybitnie obiecująca I -
303 TOLA Northumberland wybitnie obiecująca II -
młodzieży
304 A'ALYZA ZARIA GRAND Hajan doskonała I -
305 A'ARWENA GRAND Hajan doskonała IV -
306 BALERINA Piwowar doskonała III -
307 CARMEN di Emergo doskonała - -
308 COCO CHANEL di Emergo doskonała - -
309 HIGUERA Essentia doskonała II -
310 ORKA Ekado doskonała - -
311 WIZYTÓWKA Etruria Polonia doskonała - -
pośrednia
312 GRAND GRIVA Hajan doskonała II -
313 POLOPORYNA Tostom doskonała I CWC
314 SHARON Northumberland doskonała III -
315 WYBRANKA Etruria Polonia doskonała IV -
otwarta
316 FIORELLA Tostom doskonała I CWC
317 Helar's KIKI DEE nieobecna - -
318 LIZA-LIGIA Łezkowe Pole doskonała II -
319 MANUELA Ad Operam doskonała III -
championów
320 A'ARAUCARIA TOSCANA Hajan doskonała II -
321 BEAVERLI BOGEMA BEST Boruzele doskonała - -
322 EMIGRACJA Etruria doskonała IV -
323 FIRST COQUETTE Piwowar doskonała I CWC, Zw.Kl.
324 FURORA Etruria doskonała III -
325 IMA SUMAK Nefer Tari doskonała - -
326 Sasquehanna NOKIA doskonała - -
327 Sasquehanna NOKTA doskonała - -
weteranów
328 FRAJDA od Bordowego doskonała I -


Sznaucer olbrzym czarny
sędzia: Javier Sanchez Fernandez [ES]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
329 Deilengen FLASH wybitnie obiecująca I -
330 Deilengen FRISKY FINCH wybitnie obiecująca II -
331 SPRINGER z Tartaku - - -
332 VIVAT HILARUS Barbabella obiecująca III -
szczeniąt
333 CHIVAS od Nevskog obiecująca II -
334 ELAN de Pichera obiecująca I -
335 GAMBIR Jamag-Ol obiecująca III -
młodzieży
336 Gently Born LEXUS doskonała - -
337 ONTARIO z Tartaku doskonała I Mł.Zw.Kl.
338 ORIENT z Tartaku doskonała - -
339 PREKURSOR z Tartaku doskonała - -
340 PRISCO z Tartaku doskonała - -
341 Rus Astersvarc BLOCK BASTER nieobecny - -
342 SAMSON Nergal doskonała III -
343 VOLT von der Satans Meute doskonała II -
344 YARE Nergal bardzo dobra - -
pośrednia
345 BED BOY Masterton bardzo dobra - -
346 Gloris CURRENT WINNER doskonała I CWC
347 FIDO Jamag-Ol bardzo dobra - -
348 MIRROR z Tartaku bardzo dobra - -
349 Rus Astershvarc YOUVENTUS doskonała II -
350 Rus Astershvarc JUNIKSTAYL nieobecny - -
351 SEGAL Sznaucery z Lisówka bardzo dobra - -
352 Tara's DARK DRAGON doskonała III -
353 VISTANT Brodaty Wagabunda bardzo dobra - -
354 Zalari Zur MURREY nieobecny - -
otwarta
355 ADLER Bene-Volus doskonała - -
356 BART Bene Volus doskonała - -
357 Gloris LARION doskonała - -
358 HACKER Grasant doskonała - -
359 KAVIN z Tartaku doskonała - -
360 LUCKY-LUK z Tartaku doskonała - -
361 PERSEUS REX Radinie doskonała II -
362 Rus Astershvarc YUDGIN doskonała IV -
363 SENEKA Rapa Nui doskonała - -
364 Tara's BAD BOY bardzo dobra - -
534 HOKUS z Tartaku nieobecny - -
534 Savali BODYGARD ZOVELY doskonała III -
użytkowa
365 DIES IRAE Nergal doskonała III -
366 GAWAIN Nergal bardzo dobra - -
367 GRAND znad Nysy Szalonej dobra - -
368 Gloris ARMAY ROSS doskonała I CWC
369 HYPERION Nergal bardzo dobra - -
370 KENEX'S z Tartaku bardzo dobra - -
371 LASER de Che Quin Gos bardzo dobra - -
372 MISSING Ravel bardzo dobra - -
373 Rus Astershvarc PIOTR REVY doskonała II -
championów
374 Gloris UNCONDITIONAL LOVE doskonała I -
375 Gloris NUMBER ONE doskonała II -
376 KOSMO z Tartaku nieobecny - -
377 Keystone's JIM MORRISON HAJKO doskonała - -
378 LORD Pigmej doskonała IV -
379 Rus Astershvarc SCHTIRLIZ doskonała III -
weteranów
380 BETHOWEN Hamada doskonała I -
381 CORLEONE nieobecny - -
SUKI
baby
382 SILKE z Tartaku obiecująca - -
383 TARANTULA-MONTANA Herbu Pobóg obiecująca - -
384 UKULELE-LEYLA Brodaty Wagabunda wybitnie obiecująca - -
szczeniąt
385 ANGARA Asterniger obiecująca - -
386 ANOUK AIMEE Asterniger - - -
387 GAJA Jamag-Ol obiecująca III -
388 GRAY Jamag-Ol wybitnie obiecująca II -
młodzieży
389 ANGI'S LITTLE LADY of Royal's Island doskonała II -
390 Gloris GREVIS KELLY bardzo dobra - -
391 KOBRA z Wilczej Skarpy doskonała III -
392 ODIL NEGRES de Brissard nieobecna - -
393 OKLAHOMA z Tartaku bardzo dobra - -
394 OXA z Tartaku doskonała IV -
395 PRIMA z Tartaku doskonała I Mł.Zw.Kl.
396 PRINCESSA PHARA z Tartaku bardzo dobra - -
397 Rus Astershvarc AVANTE bardzo dobra - -
398 Tara's IDEA bardzo dobra - -
pośrednia
399 Savali ELECTRA doskonała I -
400 LUCKY CHOIS Wind of Dream doskonała IV -
401 MALICE z Tartaku doskonała - -
402 MITRY MORI de Brissard nieobecna - -
403 ONLY ONE Wind of Dream doskonała - -
404 Tara's DAY DREAM doskonała III -
405 VICTORIA Dyas doskonała II -
otwarta
406 AMADEA Temisto bardzo dobra - -
407 BI-DI BI-DI BIEDRONKA BEZOGONKA Masterton bardzo dobra - -
408 Deilengen MATILDA doskonała III -
409 HEDDA z Tartaku nieobecna - -
410 HOLIDAY Grasant bardzo dobra - -
411 IZABELA Neiro Garden doskonała - -
412 NIKE Nergal nieobecna - -
413 ROKSANA Hajko-Nerita bardzo dobra - -
414 SAKWA Rapa Nui doskonała IV -
415 Savali GOOD LUCK doskonała - -
416 SLOANE De L'ecurie Syltemps doskonała II -
417 YUNONA Rus Frost doskonała I CWC
użytkowa
418 CHEZARINA Berendey doskonała - -
419 CLEOPATRA vom Schlosser Dreieck doskonała II -
420 DIKE Nergal doskonała - -
421 Deilengen SKY HIGH DIZZY doskonała IV -
422 Gently Born TSAREVNA LEBED doskonała I -
423 HEIRESS AT LAW Wind of Dream doskonała - -
424 JUKA z Wilczej Skarpy doskonała - -
425 NEAT NELLY Radinie nieobecna - -
426 Rus Astershvarc FLAMME doskonała III -
427 Savali GREYTFUL BIST doskonała - -
428 XAVERA Brodaty Wagabunda doskonała - -
championów
429 BAGHEERA Fandango doskonała II -
430 BORN TO MAKE YOU HAPPY Grandiflora bardzo dobra - -
431 Deilengen MARIA ANTUANETTA doskonała IV -
432 GIPSY vom Kossower Land nieobecna - -
433 Gloris CHRISTMAS FAIRY-TALE nieobecna - -
434 Gloris BRAKE DANCE doskonała I CWC
435 Grigus SEA SHELL nieobecna - -
436 HAPPINES z Tartaku doskonała III -
437 JARISA z Wilczej Skarpy bardzo dobra - -
438 KRIZJA-SARI z Tartaku doskonała - -


Sznaucer olbrzym pieprz i sól
sędzia: Javier Sanchez Fernandez [ES]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
439 Skansen's AMERICAN TOURIST nieobecny - -
pośrednia
440 STUART z Grodu Książąt Pomorskich doskonała I CWC, Zw.Kl.
otwarta
441 SALVADORE z Grodu Książąt Pomorskich nieobecny - -
weteranów
442 SULTAN v.d. Havenstad doskonała I -
SUKI
młodzieży
443 MATYLDA Mula Alwis bardzo dobra - -
444 TAJGA z Grodu Książąt Pomorskich bardzo dobra - -
otwarta
445 FINEZJA Staszel doskonała II -
446 HABANA de Barbanegra doskonała I CWC
447 KSENIA z Jezior Dębińskich nieobecna - -
championów
448 FAWORYTA SYMPA Ekstrawagancja doskonała I -
449 IGA Połkrza - - -


Sznaucer średni czarny
sędzia: Eugene Yersalimsky [RU]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
450 Meingret KRAFT wybitnie obiecująca - -
szczeniąt
535 Cherni Strazhnik ULTRAFASHION wybitnie obiecująca - -
młodzieży
451 BARBU Bakkara Flavago doskonała - -
452 BOHUN Bakkara Flavago bardzo dobra - -
453 MORGAN Mater Matuta dyskwalifikacja - -
454 Mohner's QULAQ doskonała - -
pośrednia
455 ALTAIR Bakkara Flavago - - -
456 ANTARES Bakkara Flavago doskonała I CWC
457 MATTI vom Grauen Papagei dobra - -
otwarta
458 VENI VIDI VICI Grand Calvera doskonała I CWC
championów
459 NORWIN v. Mandelroschen doskonała - -
460 OPAL z Puszczy Darżlubskiej doskonała - -
461 POKER D'AS De Nadore Cleville nieobecny - -
462 QUANDO v.Manzenback nieobecny - -
463 VELVET BLACK Grand Calvera doskonała - -
weteranów
464 JARL z Puszczy Darźlubskiej - - -
SUKI
baby
465 PETTY vom Grauen Papagei wybitnie obiecująca - -
466 TAMA Replika nieobecna - -
szczeniąt
467 Meingret IRIS NORA wybitnie obiecująca - -
młodzieży
468 BISETTE BAKKARA Flavago doskonała - -
469 BUENOS BAKKARA Flavago - - -
470 OSME UNIVER Silu Elfas nieobecny - -
471 ZOFIRA STAR Meingret dyskwalifikacja - -
otwarta
472 HAGA Graffiti doskonała - -
473 MAINGRET Dancing Queen - - -
474 VICTORY IN BLACK Grand Calvera doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
championów
475 Cherni Strazhnik RAISSA doskonała I CWC
476 Mengret GLORY ME doskonała - -
477 POLA z Puszczy Darżlubskiej doskonała - -


Sznaucer średni pieprz i sól
sędzia: Eugene Yersalimsky [RU]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
478 FIDEL Pik Pari wybitnie obiecująca I -
479 ROLSS-ROYCE Oaza Brodacza wybitnie obiecująca II -
młodzieży
480 AKIM Zielona Kącik bardzo dobra - -
481 ETOS Punta Arenas doskonała II -
482 FILON doskonała I -
pośrednia
483 Mohner's PEPPERMILL doskonała I CWC
484 PROMPT PANTHER ze Zahrebske doskonała II -
otwarta
485 ARAMIS Dolina Rosomaka bardzo dobra - -
486 Argenta's LOJTNANT LOKE doskonała II -
487 ENRICO Gagatek nieobecny - -
488 INTER Asesor bardzo dobra - -
489 Jataime Talhi MAJORFORCE doskonała I CWC, Zw.Kl.
490 LUCKY Torquest doskonała III -
491 SZWAGIER KOLASKA z Jamna doskonała IV -
championów
492 ARGUS Grand Favorit doskonała II -
493 BAJERN Big-Bend bardzo dobra - -
494 BATMAN PRESO Źródlana Dolina bardzo dobra - -
495 DANTE Puenta Arenas doskonała I CWC
496 JAMBO JET Jagiellonia doskonała III -
497 JASPER vom Kreuzbruch bardzo dobra - -
498 KATAHDIN Ironclad doskonała IV -
499 LANDELOT Zbójecka Saga doskonała - -
500 OBOL z Jamna doskonała - -
501 ROLLER z Jamna doskonała - -
SUKI
szczeniąt
502 MELLIS Szara Róża obiecująca - -
młodzieży
503 AHNES Zielona Kącik bardzo dobra - -
504 AVE CONDORDE YA doskonała I Mł.Zw.Kl.
505 FIFI MILADY Puenta Arenas nieobecna - -
506 FIONA Puenta Arenas - - -
507 Hoszubereki CSASZAR ZSAZSA doskonała - -
508 OMEGA Źródlana Dolina dobra - -
509 OSME UNIVER Silu Elfas doskonała III -
510 TOLERANT TESSIE ze Zahrebske doskonała IV -
pośrednia
511 ARGENTA Zielony Kącik bardzo dobra - -
512 GRACE KELLY Pik Pari doskonała I CWC
513 MASUMI z Krainy Szczęścia nieobecna - -
514 ZULA Polonia Major doskonała II -
otwarta
515 ARIA Nasza Pasja bardzo dobra - -
516 DAMA Gagatek doskonała - -
517 DENIS Gros Chara doskonała I CWC
518 JAKSA Asesor bardzo dobra - -
519 LISI Torquest nieobecna - -
520 MILLENIA Hakavik doskonała II -
521 PANNA PUNIA z Jamna nieobecna - -
522 SARABANDZA z Jamna nieobecna - -
523 SZANSA z Jamna bardzo dobra - -
524 TRELE MORELE z Jamna doskonała III -
championów
525 AIRA od Kobyliho potoka bardzo dobra - -
526 ALIBA MAMONA z Jamna doskonała II -
527 Denis Gros Cs "CHERRY" doskonała III -
528 MAGIC MARIBELL ze Zahrabske doskonała IV -
529 SASKIA Apsodiar doskonała - -
533 AVE CONCORDE LAKME doskonała I CWC, Zw.Kl.
weteranów
530 BABA z Jamna doskonała I -
531 DINA Dor-Hal doskonała II -
532 PETRA Tamerlan doskonała III -


Pink Design Group
Copyright © 2007-2015 E-sznaucery. All Rights Reserved.
Webdesign by Pink Design