Reklama
Klubowa Wystawa Sznaucerów i Affenpinczerów w Łodzi - 19.09.2004r.
Sznaucer miniaturowy biały
sędzia: Szamil Abrakimov [RU]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
1 FERDYNAND BIS z Korzystnej doskonała III -
2 LAMBORGINI Svarcava doskonała II -
3 Matraszepe REVOLUTION doskonała I Mł.Zw.Kl.
pośrednia
4 JEFF Cyrkonie doskonała I -
5 SILVER SHADOW Hebanowa Sfora doskonała II -
otwarta
6 BERYL Niczypór doskonała I -
7 SUERTE Kapilara - III -
8 VOO DOO Hebanowa Sfora - II -
championów
9 JAZZ z Gniazda Brodaczy doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
SUKI
młodzieży
10 DAFNE Alba Astra - - -
pośrednia
11 SAMANTA Hebanowa Sfora doskonała I CWC, Zw.Kl.
otwarta
12 ABBY Alba Astra bardzo dobra II -
13 ATENA z Cedry doskonała I CWC


Sznaucer miniaturowy czarno srebrny
sędzia: Szamil Abrakimov [RU]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
14 AKS Sfora Mikrusów wybitnie obiecująca I -
15 FILON Mandragora nieobecny - -
16 HELIOS Maranga z Ramzesówki nieobecny - -
szczeniąt
17 DANGEROUS D'ARTAGNAN Hajan Polonia wybitnie obiecująca I BOB Puppy, BIS Puppy III
18 DARTH VADER Hajan Polonia wybitnie obiecująca II -
młodzieży
19 BINGO Błekitny Blask Księzyca doskonała II -
20 GROT Dyas - - -
21 Sasquehann GROG doskonała I Mł.Zw.Kl., BOB Junior, BIS Junior
pośrednia
22 ALWAYS AN Optymist doskonała I CWC
23 COPER z Centrum Europy doskonała III -
24 DIAMENT Maranga z Ramzesówki - - -
25 GAMBETTO z Parady Gangsterów doskonała IV -
26 OLSEN Bella Fraga doskonała II -
otwarta
27 ATOS Pzysuska Gwiazda - - -
28 BODO z Jelenich Skałek - - -
29 EBOR Leksaland doskonała - -
30 MAREY z Ziablowej Gromadki - - -
31 NIXON Helloween doskonała III -
32 PIP'N THAT'S MY STORY doskonała I CWC
33 Sasquehanna MOMENT doskonała II -
34 SONNY z Wilczej Skarpy - - -
championów
36 MIZAR MAVERICK Nadpilickie Bestyjki nieobecny - -
37 Sasquehann FOREMNIAK doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB, BIS
38 SEGAL Złodziejska Zgraja bardzo dobra II -
SUKI
baby
39 JODI Sasquehanna Kosmate Łapy wybitnie obiecująca I -
40 MILKA Doman wybitnie obiecująca II -
szczeniąt
41 DARIA DI-DI Planeta Saturn wybitnie obiecująca I -
młodzieży
42 AISHA Błekitny Skarabeusz - - -
43 Chottans ONLY FOR HERMES doskonała IV -
44 JOGA Pigmej doskonała - -
45 JOSEFA Brodaty Wagabunda - - -
46 O LA LA Bella Fraga doskonała I Mł.Zw.Kl.
47 RUSAŁKA Tafika - - -
48 Sasquehanna GORZAŁKA doskonała II -
49 Sasquehanna HURICANA - - -
50 Sasquehanna JEŻYNA doskonała III -
51 Sasquehanna KARUZELA - - -
pośrednia
52 ESKAPADA Esseni doskonała - -
53 HEIDI HOPE Mandragora doskonała - -
54 JASMINA Brodaty Wagabunda doskonała II -
55 LIZA Polandia doskonała - -
56 MAJORKA Ziąbalowa Gromadka doskonała IV -
57 OSTRYGA Bella Fraga doskonała I -
58 WYNONA Helowwen doskonała III -
otwarta
59 BEZA Dyas - - -
60 GALAXY Prometheus - - -
61 GWIAZDA Przelot - - -
62 JULKA Szpar-Mar nieobecna - -
63 NICEA Helloween doskonała II -
64 OTYLLIA FACE DAY Inowrocławski Dwór doskonała I CWC, Zw.Kl.
65 WIKI Brevis -
weteranów
66 LENA Mandragora doskonała I Best Veteran


Sznaucer miniaturowy czarny
sędzia: Libuse Ubrova [CZ]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
67 CHALLENGER Hermes wybitnie obiecująca I BOB Baby, BIS Baby
szczeniąt
68 Eternal Gambler MOONLIGHT SHADOW wybitnie obiecująca I BOB Puppy
młodzieży
69 ALL PACINO Inter Dog doskonała II -
70 BILLY von Gloria-Viva doskonała I Mł.Zw.Kl.
71 TABACCO Grasant doskonała III -
72 YARPEN ZIGRIN Czarna Miłość doskonała IV -
pośrednia
73 AMERICAN EXPRESS v. Hella-Hof doskonała III -
74 AMIK Czarna Mimi - IV -
75 DOG DE LUX z Gniazda Złotych Lwów doskonała II -
76 ROYAL BOY Alwis doskonała I CWC
77 UNISON Rezlark - - -
otwarta
78 DON'T FORGET ME v.d.Spikke doskonała I CWC
championów
79 Gloris KERMIS doskonała II -
80 GOLD OSKAR Boruzele IV -
81 KANKAN BOY Rezlark nieobecny - -
82 LUCKY LEE Rezlark doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
83 Salamanka's DREAM OF BREED - III -
SUKI
baby
84 ETERNA BLACK Empayer wybitnie obiecująca II -
85 EVRA Mandragora nieobecna - -
86 INA Batangas wybitnie obiecująca I -
200 Savali ON -LINE wybitnie obiecująca III -
młodzieży
87 BESKA Liga Mistrzów doskonała II -
88 CZACZA Gordius bardzo dobra IV -
89 HANA Batangas bardzo dobra - -
90 YOSCA z Hofjaru doskonała III -
91 ZETA JONES Hermes doskonała I Mł.Zw.Kl.
pośrednia
92 NIKA spod Wiszącej Skały doskonała III -
93 OLIWKA z Bractwa Odważnych doskonała II -
94 PRISCILLA POKEROWY ŻYWOT z Uramu bardzo dobra IV -
95 ULTIMA Gordius bardzo dobra - -
96 ZAHRA Hermes doskonała I CWC
otwarta
97 PATTI z Uramu nieobecna - -
98 PUMA Gordius - IV -
99 VESUNNA Nergal doskonała III -
100 VIA MODERNA Rezlark doskonała I CWC, Zw.Kl.
101 WIKI z Hofjaru doskonała II -
championów
102 OLYMPIA Rezlark doskonała I CWC
weteranów
103 BETTINA Ariba doskonała I Best Veteran


Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
sędzia: Libuse Ubrova [CZ]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
szczeniąt
104 ADONIS ARES Laryland wybitnie obiecująca IV -
105 BYSTRY BORYS Etruria Polonia wybitnie obiecująca III -
106 DAR WALENTEGO Piwowar wybitnie obiecująca II -
107 DUMNY WALENTY Piwowar wybitnie obiecująca I BOB Puppy, BIS Puppy II
108 GROM z Grodzkiego Zakątka - - -
młodzieży
109 HIGH LIFE Corigentia doskonała I Mł.Zw.Kl., BOB Junior
110 HORUS Pokerowy Żywot doskonała III -
111 KENNY Blythewood doskonała II -
pośrednia
112 AMIS Karakara doskonała III -
113 AMOR Vis Mega Dorti doskonała II -
114 CERAN Tostom doskonała IV -
115 DIAMANTE Nefer Tari doskonała I CWC
116 Matraszepe IGOR - - -
117 TERRY Psotna Brać - - -
otwarta
118 EL DORADO Nefer Tari nieobecny - -
119 EUKALIPTUS Mengo Celebration doskonała I CWC
120 FAJNY FACET Corigentia doskonała II -
121 HEKTOR Psotna Brać doskonała III -
122 HEMINGWAY Essentia nieobecny - -
123 LOCKSLEY Aurifex - - -
124 PARYS Etruria Polonia doskonała IV -
125 YO-YO vom Hellahof - - -
championów
126 Blythewood THE BUCK STOPS HERE doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
127 EMILAN Etruria nieobecny - -
128 INTI INKA Nefer Tari doskonała II -
129 RAMOS Tostom doskonała III -
weteranów
130 LARY z Miasta Piastów doskonała I Best Veteran, BOB Wet
SUKI
baby
131 FANDANGO z Parady Gangsterów wybitnie obiecująca III -
132 LOVELY NEFER Northumberland wybitnie obiecująca II -
133 TOSIA Doman wybitnie obiecująca I BOB Baby
szczeniąt
134 A'YSZA ARROW Laryland wybitnie obiecująca III -
135 ASPIRYNA Tostom wybitnie obiecująca II -
136 CARMEN Adekatos nieobecna - -
137 CSANDRA Ekado nieobecna - -
138 DIVA WALENTYNKA Piwowar wybitnie obiecująca I -
młodzieży
139 ADIABATA Tam Tam doskonała II -
140 ALKARINQUE PRINCESSA OF Dolina RIvendell - - -
141 ANABELLA Aurifex - - -
142 ARTYSTKA Etruria Polonia nieobecna - -
143 DALIA Krzywa Łapka nieobecna - -
144 DZIELNA Etruria Polonia - - -
145 GAPA Ranczo Baka doskonała III -
146 HOLLY od Hieny doskonała IV -
147 ICE TEA Essentia - - -
148 PRIMA Cacuszko doskonała I Mł.Zw.Kl.
149 SHIELA Vis Mega Dorti - - -
pośrednia
150 ALISON Karakara - IV -
151 ARISA Art. Medium doskonała I CWC
152 COCO CHANEL Piwowar doskonała III -
153 URSA Ekado doskonała II -
otwarta
154 DAFNE DAG Aleksja doskonała I CWC
155 GEORGINIA z Reymontowskiego Ogrodu - - -
156 GRAND GAZZARA Hajan doskonała IV -
157 MAJA Warkos doskonała III -
158 Sasquehanna POLO COCTA - - -
159 POLOPIRYNA Tostom doskonała II -
160 WIZYTÓWKA Etruria Polonia - - -
championów
161 EROIKA Ad Operam doskonała II -
162 FIORELLA Tostom doskonała III -
163 FURORA ETRURIA Polonia doskonała - -
164 LIZA Łezkowe Pole - - -
165 Sasquehanna NOKIA doskonała IV -
166 PENCYLINA Tostom - - -
167 SHARON Northumberland doskonała I CWC, Zw.Kl.
weteranów
168 KILIA Nefer Tari doskonała I -


Sznaucer olbrzym czarny
sędzia: Alexander p. Shapir [UA]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
169 JAZON Jamag-Ol - I -
170 PRIMER Zbój z Raduszki - II -
młodzieży
171 FOX Dyas - - -
172 KANTEMIR Temisto - - -
173 KASJADOR Temisto - - -
174 KAZAN Temisto - - -
175 Rus Astershvarc ZEUS - - -
176 TOP SPEED Ka-Vanga - - -
pośrednia
177 AMPER Duch Wysokiego Napiecia - - -
178 BOKAMARO Iburg - - -
179 CEZAR Maranga z Ramzesówki - - -
180 ONTARIO z Tartaku doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB, BIS II
181 PRISCO z Tartaku - - -
otwarta
182 BED BOY Masterton - - -
183 ELAN de Pichera - - -
184 LUCKY z Tartaku - - -
185 ORIENT z Tartaku - - -
186 PREKURSOR z Tartaku - - -
187 VISANT Brodaty Wagabunda - - -
użytkowa
188 DUX von der Imnitzer Flur - - -
189 GAWAIN Nergal - - -
190 HYPERION Nergal - - -
championów
191 ADLER Bene-Volus - - -
192 FIDO Jamag-Ol - - -
193 KOSMO z Tartaku - - -
194 Matraszepe QUITE RIGHT - - -
195 PARSIVAL Nergal - - -
SUKI
baby
196 JESSICA Jamag-Ol - - -
197 NELLIS Fandango - - -
198 PRINCESS CHOCO Barbabella - - -
199 PRINCESSA Zbój z Raduszki - - -
201 TARA Brodaty Wagabunda - - -
szczeniąt
202 AKME Nergal - - -
203 AURORA Nergal - - -
204 UNIKA z Tartaku wybitnie obiecująca I BOB Puppy
młodzieży
205 AMANDA Leston nieobecna - -
206 CZARA Maranga z Ramzesówki doskonała - -
207 FIESTA Dyas doskonała I Mł.Zw.Kl.
208 FIGA Dyas doskonała IV -
209 FIONA Toya doskonała III -
210 Rus Astershvarc ZEMFIRA bardzo dobra - -
211 SILKE z Tartaku doskonała - -
212 SVIETA z Tartaku doskonała II -
pośrednia
213 ANGARA Asterniger - - -
214 ANOUK AIMEE Asterniger - - -
215 BAGHIRA Cerna Magie - - -
216 DOXA z Frysztaka - - -
217 Gloris PUZZLE - - -
218 GRAY Jamag-Ol - - -
219 KIRA pod Radosnął Lipą - - -
220 OKLAHOMA z Tartaku - - -
221 OXA z Tartaku - - -
222 TARA Sznaucery z Lusówka - - -
223 UKULELE-LEYLA Brodaty Wagabunda - - -
224 ULENAT Brodaty Wagabunda - - -
225 UPSALA Brodaty Wagabunda - - -
otwarta
226 BI-DI BI-DI BIEDRONKA BEZ OGONKA Masterton - - -
227 CEDRA Ol-Au - - -
228 CZAFRA Szakra - - -
229 Gloris GREY'S KELLY - - -
230 Gloris ESMERALDA - - -
231 PRIMA z Tartaku - - -
232 ROMI SCHNAIDR Hajo-Nerita - - -
233 STASHA Rapa Nui - - -
234 Tara's IDEA - - -
użytkowa
235 DIKE Nergal - - -
236 HOLIDAY Grasant - - -
237 XAVERA Brodaty Wagabunda - - -
championów
238 HAPPINES z Tartaku - - -
239 KRIZJA SARI z Tartaku - - -
240 Savali ENIGMA - - -
weteranów
241 BRYNHILD Nergal doskonała I Best Veteran, BOB Wet III
242 CUMA CZAR Magii - - -


Sznaucer olbrzym pieprz i sól
sędzia: Alexander p. Shapir [UA]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
243 ULISSES z Grodu Książąt Pomorskich wybitnie obiecująca I BOB Baby
championów
244 BOB STUART z Grodu Książąt Pomorskich doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
SUKI
baby
245 ULTRA z Grodu Książąt Pomorskich - - -
młodzieży
246 Diudi's BON BIBELOT - - -
247 Gloris BELLONA - - -
248 Silver Senator PERLA - - -
otwarta
249 TAJGA z Grodu Książąt Pomorskich doskonała I CWC, Zw.Kl.
championów
250 THALIA z Grodu Książąt Pomorskich doskonała I CWC


Sznaucer średni czarny
sędzia: Maria Zembijakova [SK]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
251 BRAKE AMICUS PROBATUS BB nieobecny - -
młodzieży
252 CZAKA Flavago nieobecny - -
253 YURI vom Mandelroschen doskonała I Mł.Zw.Kl.
pośrednia
254 BOHUN Bakkara Flavago doskonała I CWC
otwarta
255 Cherni Strażhnik UP-TO-DATE doskonała I CWC, Zw.Kl.
SUKI
młodzieży
256 YAMIRA vom Mandelroschen doskonała I Mł.Zw.Kl.
pośrednia
257 Meingret INKA DZHIPSY nieobecna - -
championów
258 Cherni Strażnik RAISSA doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
259 POLA z Puszczy Darżlubskiej doskonała II -


Sznaucer średni pieprz i sól
sędzia: Maria Zembijakova [SK]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
260 ARTYSTA Szara Róża wybitnie obiecująca II -
261 GALEON Punta Arenas wybitnie obiecująca III -
262 GUCIO JAZZ Punta Arenas wybitnie obiecująca I -
szczeniąt
263 FABRIZIO FABIO Berganza wybitnie obiecująca I BOB Puppy
młodzieży
264 ABIS od Kileiszka doskonała I Mł.Zw.Kl., BOB Junior, BIS Junior III
265 ATOS Lądecka Dolina doskonała III -
266 FOCUS Amma doskonała IV -
267 FRODO Amma doskonała V -
268 FRODO Gagatek doskonała II -
pośrednia
269 CEKIN Siemowit doskonała III -
270 ROLLS ROYCE Oaza Brodacza doskonała - -
271 UMBERTO MAX Sentyment doskonała I CWC
otwarta
272 Argenta's LOJTNANT LOKE doskonała I CWC, Zw.Kl.
273 ETOS Punta Arenas doskonała II -
274 FILON Punta Arenas doskonała III -
275 INTER Asesor - - -
276 MARS Hakavik - - -
championów
277 ARGUS Grand Favorit doskonała III -
278 DANTE Punta Arenas doskonała II -
279 Kathadin IRONCLAD doskonała I CWC
weteranów
280 NEM ze Strasznej Kamiennicy doskonała I Best Veteran
SUKI
baby
281 GAJA MAGIS Punta Arenas wybitnie obiecująca II -
282 GUARANA MAGIC Punta Arenas wybitnie obiecująca III -
283 MATRITSA Sen-Zhermen wybitnie obiecująca I BOB Baby
szczeniąt
284 FLORYDA STRONG LADY Berganza - - -
młodzieży
285 BENITTA Hakavik doskonała II -
286 ZADRA Wesoły Brodacz doskonała I Mł.Zw.Kl.
pośrednia
287 DOXA Alojand doskonała II -
288 MELISS Szara Róża doskonała III -
289 NANU HAPPY vom Schanuzer Stern doskonała IV -
290 TOLERANT TESSIE ze Zahrabske doskonała I CWC
otwarta
291 ARIA Nasza Pasja doskonała IV -
292 CELLA Robinia doskonała III -
293 FIONA Punta Arenas doskonała I CWC
294 PUMA Tamerlan doskonała V -
295 MILLENIA Hakavik - - -
296 ULISSA Sntyment doskonała II -
championów
297 GRACE KELY Pik Pari doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB
298 MAGIC MIRRABELL ze Zahrabske doskonała II -
299 SZANSA z Jamna - - -
weteranów
300 PASJA Tamerlan doskonała I -
301 PETRA Tamerlan doskonała II -
Pink Design Group
Copyright © 2007-2015 E-sznaucery. All Rights Reserved.
Webdesign by Pink Design