Reklama
Klubowa Wystawa Sznaucerów i Affenpinczerów w Koszalinie - 23.07.2005r.
Sznaucer miniaturowy biały
sędzia: Jaroslav Matyas [SK]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
1 AMON Almajada - - -
2 PEPSI doskonała - -
pośrednia
3 E-MAIL Grasant doskonała I CWC, Zw.Kl.
otwarta
4 EL GRECO Grasant doskonała I CWC
championów
5 Pepalfa's CRYSTAL SNOW UNIT doskonała - CWC
6 JAZZ z Gniazda Brodaczy - - -
SUKI
szczeniąt
7 CALIBRA CRAZY GIRL Bianco olgas - - -
8 ICE TEE Grasant - - -
młodzieży
9 APOCALYPSA of Bianco Olgas doskonała II -
10 Mervar's HEAVENSENT AT GAMBLER doskonała I BOB Junior, Mł.Zw.Kl., BOB, BIS Junior II, BIS IV
pośrednia
11 ARIA Crystal Saga doskonała I -
otwarta
12 Pepealfa's CRYSTAL SNOW-XY doskonała I CWC
championów
13 ATENA z Cedry doskonała I CWC


Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
sędzia: Jaroslav Matyas [SK]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
14 KRAB Bella Fraga wybitnie obiecująca I -
szczeniąt
15 PONTIAC Grasant wybitnie obiecująca - -
młodzieży
16 DANGEROUS D'ARTAGNAN Hajan Polonia doskonała II -
17 DARTH VADER Hajan Polonia doskonała III -
18 GANG Leksaland - - -
19 GERMANIKA WINGED LOVE Orsini doskonała I Mł.Zw.Kl.
20 PIGMEJ Cyrkonia - - -
21 SZAPURS Narrator - - -
pośrednia
22 NERVIOS de Yeray doskonała I CWC
23 ZAK z Wilczej Skarpy doskonała II -
otwarta
24 BINGO Błekitny Blask Księżyca - - -
25 COMPLIMENT Rezlark - - -
26 Sasquehanna GORDON doskonała III -
27 Sasquehanna GROG doskonała II -
28 OLSEN Bella fraga doskonała - -
29 PIP'N THAT'S MY STORY doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB, BIS III
30 SONNY z Wilczej Skarpy - - -
31 TONIO z Wiczej Skarpy - - -
championów
32 ALWAYS an Optymist doskonała I CWC
33 Sasquehanna FOREMNIAK doskonała II -
weteranów
34 Bandsman's WHY NOT doskonała I -
SUKI
baby
35 ATENA z Doliny Niezapominajek wybitnie obiecująca I -
36 KREWETKA Bella Fraga wybitnie obiecująca II -
szczeniąt
37 Sasquehanna DZIECIELINA wybitnie obiecująca I -
młodzieży
38 ARONIA-DIA Due tyresto - - -
39 AYLA Vis a Vis doskonała III -
40 BABY GIRL u Hanki - - -
41 FIONA leksaland - - -
42 JODIE SASQUEHANNA Kosmate Łapy doskonała I Mł.Zw.Kl.
43 MARINA z Ziabalowej Gromadki - - -
44 MILKA Doman doskonała II -
pośrednia
45 HEPSA Redondo - - -
46 HUBA BUBA Dyas doskonała I CWC
47 JURATA Mataruks - - -
48 Fler Park PRIMAVERA - - -
49 SNOW FANTASY Grasant - - -
otwarta
50 BEZA Dyas - - -
51 CHALSEA Dyas - - -
52 Sasquehanna GORZAŁKA doskonała I CWC, Zw.Kl.
53 Boltres MIRANDA - - -
54 PANDA z Szalonych MikrusĂłw - - -
55 STATUS QUO Grasant - - -
championów
56 GRACE KELLY Grasnt - - -
57 OSTRYGA Bella fraga - - -
58 OTYLLIA FACE DAY Inowrocławski Dwór - - -
59 SONIA Złodziejska Zgraja - - -


Sznaucer miniaturowy czarny
sędzia: Jaroslav Matyas [SK]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
60 DARK PRINCE Hermes wybitnie obiecująca I BIS Baby
61 TORONTO KID Androis wybitnie obiecująca II -
szczeniąt
62 NON STOP Grasant wybitnie obiecująca - -
młodzieży
63 CHALLENGER Hermes doskonała I Mł.Zw.Kl.
64 DIABLE van de Havenstad doskonała III -
65 LIDER Dyas doskonała II -
66 SHOGUN Alwis doskonała IV -
pośrednia
67 ALL PACINO inter Dog doskonała I CWC
68 CYRANO Cerber doskonała II -
otwarta
69 ROYAL BOY Alwis doskonała I CWC
championów
70 JACK RANGER Rezlark doskonała II -
71 Gloris KERMIS doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB, BIS
SUKI
baby
72 EBONY Hermes wybitnie obiecująca I -
szczeniąt
73 NEFRETETE Grasant wybitnie obiecująca I -
młodzieży
74 BELLADONNA TUK BARONESS OF Dolina Rivendell doskonała I Mł.Zw.Kl.
75 CHILLI Misurata - - -
76 DARIA Misurata - - -
77 ETERNA BLACK Empayer - - -
78 WIKI z tartaku doskonała II -
79 SHARON Alwis - - -
pośrednia
80 EMMI Dyas doskonała I CWC
81 Savali ON LINE doskonała II -
otwarta
82 HANA Batangas - - -
83 VAMP v.d. Brunnengaerten - - -
84 VARISA z hofjaru - - -
85 VICE VERSA grasant - - -
86 ZAHRA Hermes doskonała I CWC
championów
87 LAYLA Ti-Fio doskonała II -
ZETA JONES Hermes doskonała I CWC, Zw.Kl.
weteranów
88 BETTINA Ariba doskonała I -


Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
sędzia: Joanna Szczepańska Korpetta [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
szczeniąt
89 GABUS LUDIANO z Derek wybitnie obiecująca II -
90 ORCUS Kenzo wybitnie obiecująca I -
młodzieży
91 DUMNY WALENTY Piwowar nieobecny - -
92 FIRE CRACKER Moldau north - - -
93 HAŁAS Narrator - - -
94 PACO Hebanowa Sfora - - -
pośrednia
95 HORUS Pokerowy Zywot doskonała I CWC
otwarta
96 CEDRUS Mengo Celebration doskonała III -
97 CELTIS MEngo Celebretion doskonała IV -
98 CERAN Tostom doskonała II -
99 FAJNY FACET Corigentia doskonała I CWC, Zw.Kl.
100 Kamrat LEMONIADOWY JOE - - -
championów
101 IT'S SUNNYBOY vom Kossower Land nieobecny - -
102 Blythewood THE BUCK STOPS HERE doskonała I CWC
weteranów
103 Blythewood RANGER doskonała - -
SUKI
baby
104 NIKE prawdziwy Skarb wybitnie obiecująca - -
105 ZONTANA KIWI Northumberland obiecująca - -
młodzieży
106 CZANTORIA Etruria Polonia doskonała I Mł.Zw.Kl.
107 EVENING STAR Moldau North - - -
108 EXA di Emergo - - -
109 RUSŁANA ti-Fio - - -
pośrednia
110 ASPIRYNA Tostom - - -
111 HIGH QUALITY Corigentia - - -
112 KARLOTTA vom Bluhmchen - - -
113 Sasquehanna WALKIRIA - - -
otwarta
114 Prima CACUSZKO doskonała I CWC
115 POLOPIRYNA Tostom doskonała II -
championów
116 A'ALAYA ZARIA GRAND Hajan doskonała I CWC, Zw.Kl.
117 FIORELLA Tostom doskonała IV -
118 FURORA Etruria doskonała II -
119 Sasquehanna NOKIA doskonała III -


Sznaucer olbrzym czarny
sędzia: Hans Bierwolf [A]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
120 Szczurołap z Dalekiej REMUS - - -
szczeniąt
121 ZEPPELIN z Tartaku wybitnie obiecująca I -
młodzieży
122 ALTER EGO Nergal - - -
123 AMBER Yaco - - -
124 IMPET Dyas doskonała I Mł.Zw.Kl., BIS Junior
125 MAJOR RED DOG Hajko Nerita - - -
126 NERO NABUCCO Fandango - - -
127 VERTUS z Tartaku - - -
128 XENON z Tartaku - - -
pośrednia
129 PRIMER Zbój z Raduszki doskonała I CWC
otwarta
130 ELAN de Pichera doskonała II -
131 JFK Hajko Nerita doskonała III -
132 PREKURSOR z Tartaku doskonała I CWC
użytkowa
133 FIDO Jamag-Ol - - -
134 KADET Rapa Nui - - -
135 ONTARIO z Tartaku doskonała I CWC, Zw.Kl., BOB, BIS II
championów
136 ADLER Bene Volus - - -
137 BED BOY masterton doskonała II -
138 HYPERION Nergal - - -
139 MIRROR z Tartaku doskonała I CWC
140 PRISCO z Tartaku - - -
SUKI
szczeniąt
141 ELANS 1ST LOVE Barbabella - - -
142 JORDANA Neiro Garden - - -
143 ZETA-JONES z Tartaku - - -
młodzieży
144 Absolut Expert CHAŁWA - II -
145 AURORA Nergal - - -
146 BRAVURA Asterniger - - -
147 Absolut Expert CZARNA ZMORA doskonała I Mł.Zw.Kl.
148 JUKOSTA Jamag-Ol - - -
149 LADY MARMELADE Hajko-Nerita - - -
150 LARA CROFT Hajko-Nerita - - -
151 MIDDAY RED DOG Hajko-Nerita - - -
152 NEELIA Fandango - - -
153 TARA Brodaty Wagabunda - - -
pośrednia
154 FIGA Dyas - - -
155 FIONA Toya - - -
156 JESSICA Jamag-Ol - - -
157 KALIFORNIA Hajko Nerita - - -
158 MERY pod Radosną Lipą - - -
159 PRINCESSA Zbój z Raduszki - - -
otwarta
160 GRAY Jamag -Ol - - -
161 HALLO Hajko-Nerita - - -
162 HEROINA Hajko-Nerita - - -
163 JANIS JOPLIN Hajko-Nerita - - -
164 OLGA z Tartaku - - -
165 Gloris PUZZLE - - -
166 ROMI SCHNAIDER Hajko-Nerita - - -
167 YAGA Dyas - - -
użytkowa
168 BORN TO MAKE YOU HAPPY Grandiflora - - -
169 CHANEL Hamada - - -
170 HAPPINES z Tartaku doskonała I CWC, Zw.Kl.
championów
171 Tara's IDEA doskonała I CWC
172 PRINCESSA PHARA z Tartaku - - -
173 ROKSANA Hajko Nerita - - -


Sznaucer olbrzym pieprz i sól
sędzia: Hans Bierwolf [A]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
młodzieży
174 ULISSES z Grodu Ksiazat Pomorskich - - -
SUKI
baby
175 WISH ME LUCK z Grodu Książąt Pomorskich wybitnie obiecująca - -
szczeniąt
176 Gloris BELLONA - - -
otwarta
177 Diudi's BOB BIBELOT - - -


Sznaucer średni czarny
sędzia: Hans Bierwolf [A]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
szczeniąt
178 CHICAGO Bohemia Cardinal - - -
młodzieży
179 DON DIEGO Flavago - - -
pośrednia
180 CZAKA Flavago - - -
181 RAMSES vom Grauen Papagei - - -
SUKI
młodzieży
182 DONNA CARMEN Flavago - - -
pośrednia
183 CHINGA Flavago - - -


Sznaucer średni pieprz i sól
sędzia: Joanna Szczepańska Korpetta [PL]
Nr kat. Nazwa psa Ocena Lokata Tytuły
PSY
baby
184 Sen-Zhermen OLIGARH wybitnie obiecująca - -
185 Top Target FANDORIN wybitnie obiecująca - -
młodzieży
186 BACHUS Zielony Kącik - - -
187 BASTER BASS Zielony kacik doskonała I Mł.Zw.Kl.
188 EMIR Polonia Major nieobecny - -
pośrednia
189 FLOPPER Amma doskonała I CWC
190 GATEWAY ENTER Gagatek - - -
191 GEORGE Punta Arenas - - -
192 GUCIO JAZZ Punta Arenas - - -
otwarta
193 ABIS od kieliszka doskonała I CWC
194 CEKIN Siemowit doskonała III -
195 ETOS Punta Arenas nieobecny - -
196 FOCUS Pik Pari doskonała IV -
197 MARS Hakavik doskonała II -
championów
198 ARGUS GRAND favorit doskonała II -
199 FILON Punta Arenas doskonała III -
200 Argenta's LOJTNANT LOKE doskonała I CWC, Zw.Kl.
weteranów
201 DANTE Punta Arenas doskonała I -
SUKI
baby
202 DONNA CHIQUITA IVANOVNA Baltija wybitnie obiecująca - -
203 DONNA VENTURA IVANVNA Baltija wybitnie obiecująca - -
204 VISTA HARMONIJA wybitnie obiecująca I -
młodzieży
205 AGAWA Hakavik - - -
206 BEBI od Kieliszka - - -
207 BLUE MOOn Alarm Beskyd doskonała II -
208 EDNA Polonia Major doskonała III -
209 Katahdin SILVER GULL doskonała I Mł.Zw.Kl., BOB Junior, BOB
210 UNDINA RUS TOP RATE doskonała IV -
pośrednia
211 BENITTA Hakavik nieobecna - -
212 GAJA MAGIC Punta Arenas - - -
213 GUARANA MAGIC Punta Arenas - - -
214 KAMA Buszer doskonała II -
otwarta
215 ARGENTA Zielony Kącik - - -
216 BERETTA Hakavik - - -
217 DOXA Alojand doskonała IV -
218 LISI Torques doskonała I CWC
219 Sen-Zhermen MATRITSA doskonała II -
220 MILLENIA Hakavik niobecna - -
221 ZADRA Wesoły Brodacz doskonała III -
championów
222 BAZOOKA-JAZZ STING Baltija - - -
223 FIONA Punta Arenas doskonała I CWC, Zw.Kl.
224 MAGIC MARIBELL ze Zahrabske - - -
225 SZANSA z Jamna - - -
226 ZULA Polonia Major - - -
weteranów
227 AJKA Jaksa - - -
228 JUNA Silu Elfas - - -
Pink Design Group
Copyright © 2007-2015 E-sznaucery. All Rights Reserved.
Webdesign by Pink Design