Reklama
Zwycięzcy Klubu - sznaucer miniaturowy czarny
2013
Escarambon ES MAS FUTBOL TORRES
(Eternal Gambler I BELIEVE IN YOU x Escarambon BETTY BARCELONA)
hod. Maria Jesus Filloy Requeijo, wł. Dorota Skoczylas-Andrzejczyk, Ewa Waszczuk
Zwycięzca Klubu


ROLANDA Rezlark
(Mirta's Haus OZZIE OSBOURNE x FOLK DANCE Rezlark)
hod. Larisa Rezkova, wł. Tatiana Figura
Zwycięzca Klubu
2012
JAROD Hbanowa Sfora
(Char N’Co ONE MORE FOR THE ROAD x AYLA Northumberland)
hod. S.i M.Wąsowskie, wł. Monika Malitka
Zwycięzca Klubu
I BELIVE IN ANGELS Nan Eldar
(Char N’Co ONE MORE FOR THE ROAD x FANCY Rezlark)
hod. Dorota Wójcicka, wł. Agnieszka Durlik
Zwycięzca Klubu

UGANDA Dyas Poland
(Gently Born EDDY MOTION x EMMI Dyas)
hod. Andrzej Grabałowski, wł. Iwona Okraska
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu + BOB Junior
2011
SHOT GUN-N di Monte Gentile
(Gloris ULTRAFACT x KIWI JAM-N di Monte Gentile)
hod. Roberto Corteggiani, wł. Monika Opoka
Zwycięzca Klubu
PRINCESS STAR Hermes
(Unjedi STONE x FIONA Czarne Diamenty)
hod. Marek Wardach, wł. Marek Wardach
Zwycięzca Klubu + BOB
Gently Born EDDY MOTION
(Magventas Guus Hiddink x Made in Spain ELLE)
hod. Anna Vlasova, wł. Andrzej Grabałowski
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu + BOB Junior
NIRVANA Tyras Akvamarinas
(SOLO OKI DOKI Iz Kupchino x Bastinda Akvamarinas)
hod. Marina Shishkina, wł. Diana i Mindaugas Jurkuvenai
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
2010
Made in Spain XPLUS
(Made in Spain VEGASICILIA x Made in Spain DIME-QUE-SI)
hod. Pons Arino Angel, wł. Aleksandra Lolo
Zwycięzca Klubu + BOB
NAOMI Hermes
(Dreamkiss TITLE HOLDER x WIKI z Hojfaru)
hod. Marek Wardach, wł. Andrzej Gera
Zwycięzca Klubu
SQUAD STEREO Wawelskie Wzgórza
(PRIMO SEMPRE SUBARU Hajan Polonia x BASZA Liga Mistrzów)
hod. Monika Sołtys, wł. Barbara Boryczka
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
CLEOPATRA Dyas Poland
(ITAM FENNA D'el Casa di Vita x EMMI Dyas)
hod. Andrzej Grabałowski, wł. Beata Dąbrzalska
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu + BOB Junior + BIS Junior III
2009
Zwycięzca Klubu + BOB
ŁAN-FAN z Tartaku
(GALLANT Hermes x EDITH ENIGMA Batangas)
hod. Joanna Frycze, wł. Joanna Frycze
Zwycięzca Klubu + BOB
Zwycięzca Klubu
FIONA Czarne Diamenty
(Made in Spain DEXTER x ZETA-JONES Hermes)
hod. Dominika Walas, wł. Marek Wardach
Zwycięzca Klubu
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu + BOB Junior
SHOT GUN-N di Monte Gentile
(Gloris ULTRAFACT x JAM N di Monte Gentile)
hod. Roberto Corteggiani, wł. Monika Opoka
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu + BOB Junior
2008
MOHER Corigentia
MOHER Corigentia
(Sasquehanna FOREMNIAK x WHO IS NEXT Hermes)
hod. Katarzyna Tuszyńska, wł. Marta Świderska
Zwycięzca Klubu + BOB
PINUS NIGRA Mengo Celebration
PINUS NIGRA Mengo Celebration
(FIFTI--FIFTI Rezlark x EUROSTAR Rezlark)
hod. Oksana Kmiecik, wł. Oksana Kmiecik
Zwycięzca Klubu
ŁAN-FAN z Tartaku
ŁAN-FAN z Tartaku
(GALLANT Hermes x EDITH ENIGMA Batangas)
hod. Joanna Frycze, wł. Joanna Frycze
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
Eternal Gambler FLICKA QLIN
Eternal Gambler FLICKA QLIN
(Char N'Co ONE MORE FOR THE ROAD x IX v.d.Koenigssaule)
hod. Krystyna Toczyłowska, wł. Joanna Wójcińska
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu + BOB Junior
2007
Made in Span DEXTER
(Made in Spain LERELE x Made in Spain JAQUE MATE)
hod. A. J. Pons, wł. M. Wardach
Zwycięzca Klubu + BOB + BIS III
AYLA Northumberland Polonia FCI
(DIABLE v.d. Havenstadt x ZIRA z Hofjaru )
hod. M. Wantuch, wł. S. Wąsowska
Zwycięzca Klubu
ILUVATAR COUNT OF Dolina Rivendell
(Matraszepe GERONIMO x LADY DI Dyas)
hod. I. Podolska, wł.S. Kollarova
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
BETTI Dyas
(QUINO de Pichera x YOKO ONO Androis CS)
hod. A. Grabałowski, wł. A. Grabałowski
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
2006
LIDER Dyas
LIDER Dyas
(QUINO de Pichera x YOKO ONO Androis CS)
hod. A. Grabałowski, wł. H. Janiszewska
Zwycięzca Klubu + BOB
Brak zdjęcia
?

?
Made in Spain DEXTER
(Made in Spain LERELE x Made in Spain JAQUE MATE)
hod. A. J. Pons, wł. M. Wardach
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
?

?
2005
Gloris KERMIS
(XMAS v.d. Havenstadt x BON VOYAGE v.d. Spikke)
hod. O. Selivestrova, wł. J. Frycze
Zwycięzca Klubu + BOB + BIS
ZETA JONES Hermes
(INTER LEADER Rezlark x WONDERFULLY BLACK Hermes)
hod. M. Wardach, wł. D. Walas
Zwycięzca Klubu
CHALLENGER Hermes
(Kelly's YESSIE YAMES x ZARSA v.d Havenstad)
hod. M. Wardach, wł. M. Wardach
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
BELLADONNA TUK BARONESS OF Dolina Rivendell
(Gloris TOP GUN x LIVIA z Bractwa Odważnych)
hod. I. Podolska, wł. O. Adamik, I. Podolska
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
2004
LUCKY LEE Rezlark
(X-MAGIC MAN v.d Havenstad x VINESSA v.d Havenstad)
hod. L. Rezkova, wł. M. Wardach
Zwycięzca Klubu + BOB
VIA MODERNA Rezlark
(DA VINCI Brunnengarten x TIP-TOP OFELIA z Hofjaru)
hod. L. Rezkova, wł. R. Kłębukowski
Zwycięzca Klubu
BILLY Von Gloria-Viva
(JAMES BOND Rezlark x GLORIA VIVA Rezlark)
hod. A. C. Kubitz, wł. A. C. Kubitz
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
ZETA JONES Hermes
(INTER LEADER Rezlark x WONDERFULLY BLACK Hermes)
hod. M. Wardach, wł. D. Walas
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
2003
JAMES BOND Rezlark
(STANDING van de Havenstad x VINESSA van de Havenstad)
hod. L. Rezkova , wł. L. Rezkova
Zwycięzca Klubu
TRULY YOURS Rezlark
(TRAVELLER van de Havenstad x VINESSA van de Havenstad)
hod. L. Rezkova, wł. Efremov S. & Efremova T.
Zwycięzca Klubu
ZODIAK Dyas
(LUCKY LEE Rezlark x YOKO ONO Androis)
hod. A. Grabałowski, wł. A. Grabałowski
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
WIKI z Hojfaru
(PLAYBOY Rezlark x VARI z Hofjaru)
hod. J. Hoffmann, wł. M. Wardach
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu + BOB Junior + BOB
2002
LUCKY LEE Rezlark
(X-MAGIC MAN v.d Havenstad x VINESSA v.d Havenstad)
hod. L. Rezkova, wł. M. Wardach
Zwycięzca Klubu + BOB
WONDERFULLY BLACK Hermes
(X-MAGIC MAN v.d Havenstad x HAVANA Hermes)
hod. M. Wardach, wł. M. Szczepkowski
Zwycięzca Klubu
KRIS Ankrys
(Kelly's YESSIE YAMES x GINA Tangram)
hod. R. Aschmitatt-Meszka, wł. U. Władzińska
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
WHO IS NEXT Hermes
(X-MAGIC MAN v.d Havenstad x HAVANA Hermes)
hod. M. Wardach, wł. K. Tuszyńska, M. Ceregrzyn
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
2001
Kelly's JESSIE JAMES
(Broadacres SPECIAL REGAL x Kelly's EILEAN HAVE A DREAMX-MAGIC MAN)
hod. ?, wł. M. Wardach
Zwycięzca Klubu
YVONNE GIRL Androis
(DA VINCI v.d. Brunnengarten x SWEET SARA Moldau North)
hod. A. Horakova, wł. W. Świętek
Zwycięzca Klubu + BOB
LUCKY LEE Rezlark
(X-MAGIC MAN v.d Havenstad x VINESSA v.d Havenstad)
hod. L. Rezkova, wł. M. Wardach
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
Gloris EMMY
(XMAS v.d.Havenstad x Gloris BUTTERFLY)
hod. O. Selivestrova, wł. M.Kazanowska
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
2000
Kelly's JESSIE JAMES
(Broadacres SPECIAL REGAL x Kelly's EILEAN HAVE A DREAMX-MAGIC MAN)
hod. ?, wł. M. Wardach
Zwycięzca Klubu
YVONNE GIRL Androis
(DA VINCI v.d. Brunnengarten x SWEET SARA Moldau North)
hod. A. Horakova, wł. W. Świętek
Zwycięzca Klubu
JAMES BOND Rezlark
(STANDING van de Havenstad x VINESSA van de Havenstad)
hod. L. Rezkova , wł. L. Rezkova
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
HAVANA Hermes
(UNIEK v.d Spikke x OPIUM v.d Spikke)
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu + BOB Junior + BOB
1999
Kelly's JESSIE JAMES
(Broadacres SPECIAL REGAL x Kelly's EILEAN HAVE A DREAMX-MAGIC MAN)
hod. ?, wł. M. Wardach
Zwycięzca Klubu
VINESSA v.d. Havenstad
(O´NEAL van de Havenstad x QUEEN van de Havenstad)
hod. C. de Meulenaer, wł. L. Rezkova
Zwycięzca Klubu + BOB
X-MAGICMAN v.d. Havenstadt
(UNIVER v.d. Havenstadt x UTOP v.d. Havenstadt)
hod. C. de Meulenaer, wł. L. Rezkova
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
?

?
1998
SUPER STAR Moldau North
(Leedomaine MINSTREL MAN OF MOLDAU x Leedomaine FAIR AND SQUARE OF MOLDAU)
hod. L. Stikarovska, wł. A. Horakova
Zwycięzca Klubu
Chinon's BABYDOLL
(HARRIS Des Landrys x Klondaike's EASY)
hod. H. Agerskov, wł. H. Agerskov
Zwycięzca Klubu
QUANDARY Androis
(RANGER N x MARILYN Androis)
hod. A. Horakova, wł. L. Sakar
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
TIP-TOP OFELIA z Hofjaru
(GOODBYE AGAIN v.d.Spikke x SUELEN Moldau North)
hod. J. Hoffmann, wł. L. Rezkova
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
1997
BOSMAN Wybraniec
(RASPUTIN Mafioso x GAJA Potentat)
hod. A. Dzięcioł, wł. M. Kostkowski
Zwycięzca Klubu
DAISY BLACK z Bakalarza
(Skansen's REGAL - TAMIRA z Wólki)
hod. M. Kotarska, wł. M. Jarka
Zwycięzca Klubu + BOB
UNIEK v.d. Spikke
(VUDU v.d. Spikke x SHARON v.d. Spikke)
hod. J., L. Smienk, wł. M. Wardach
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
EROTICA BLACK z Bakalarza
(Blyrhewood PRINCE PHILIP x TAMIRA z Wólki)
hod. M. Kotarska, wł. M. Kotarska
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
1996
DANDY BLACK z Bakalarza
(Skansen's REGAL - TAMIRA z Wólki)
hod. M. Kotarska, wł. J. Kotarska
Zwycięzca Klubu
ARCA HACAR Santino Polonica
(HALON ACALI Santino Polonica x CARLETTA QUARTA Santino Polonica)
hod. I. Surynowicz, wł. . I. Surynowicz
Zwycięzca Klubu
?

?
OPIUM v.d. Spikke
(Jebema's CANADA NITE ARCHANGEL x TARA v.d Spikke)
hod. J., L. Smienk, wł. M. Wardach
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
1995
Mayla QUICK STEP
(Mayla PODTOPx MAY FLOWERS v.d. Havenstad)
hod. T. Milia Pozzi, wł. I. Surynowicz-Strojel
Zwycięzca Klubu
?

?
?

?
?

?
1991
RASPUTIN Mafioso
(Starling's BLACK VELVET x ELIDA Morska Rapsodia)
hod. Okorowska, wł. Okorowska
Zwycięzca Klubu
DULCYNEA Samantino Polonica
(BAJA BONGO od Asi x CLEOPATRA Samantino Polonica)
hod. I. Surynowicz-Strojek, wł. Frąckiewicz-Bilska
Zwycięzca Klubu
?

?
?

?
Pink Design Group
Copyright © 2007-2015 E-sznaucery. All Rights Reserved.
Webdesign by Pink Design