Reklama
Zwycięzcy Klubu - sznaucer miniaturowy pieprz i sól
2013
HALSON Tostom
(Blythewood JAGGED EDGE x POLOPIRYNA Tostom)
hod. Zofia Tosiak, wł. Wiesława Skulimowska
Zwycięzca Klubu + BOB
?


RAINBOW’S PECK OF GOLD FROM Dolina Rivendell
(BUENOS AIRES TANGO DANCER de Trufas Negras x XMAS TINKERBELL IN RIVENDELL Wisher)
hod. Izabela Podolska, wł. Mirek Harnik
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
2012
?

DEWIZA Tostom
(Blythewood JAGGED EDGE x AMERYKA Tostom)
hod. Zofia Tosiak, wł. Ewa i Tomasz Sitkiewicz
Zwycięzca Klubu + BOB
2011
HALSON Tostom
(Blythewood JAGGED EDGE x POLOPIRYNA Tostom)
hod. Zofia Tosiak, wł. Wiesława Skulimowska
Zwycięzca Klubu
GROFILINA Tostom
(Bandsman’s CATAPULT x POLOPIRYNA Tostom)
hod. Zofia Tosiak, wł. Dorota Szmurło
Zwycięzca Klubu
Savali ZEPPELIN
(Savali SHOK & SHIK x Savali JULY)
hod. Oksana Saliy, wł. Katarzyna Tuszyńska
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
DEWIZA Tostom
(Blythewood JAGGED EDGE x AMERYKA Tostom)
hod. Zofia Tosiak, wł. Ewa i Tomasz Sitkiewicz
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu + BOB Junior + BOB
2010
Zwycięzca Klubu
GLAMOUR VISION Piwowar
(DAR WALENTEGO Piwowar x POCAHONTAS Northumberland)
(hod. Katarzyna Budasz, wł. Natalia Woźniak)
Zwycięzca Klubu
Zwycięzca Klubu + BOB + BIS II
GROFILINA Tostom
(Bandsman's CATAPULT x POLOPIRYNA Tostom)
(hod. Zofia Tosiak, wł. Dorota Szmurło)
Zwycięzca Klubu + BOB + BIS
Zwycięzca Klubu + BOB + BIS II
HEPATIL Tostom
(Blythewood JAGGED EDGE x POLOPIRYNA Tostom)
hod. Zofia Tosiak, wł. Agnieszka Lesińska
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu + BOB Junior + BIS Junior
Brak zdjęcia
HUMIRA Tostom
(Blythewood JAGGED EDGE x POLOPIRYNA Tostom)
hod. Zofia Tosiak, wł. Zofia Tosiak
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
2009
Zwycięzca Klubu
Blythewood JAGGED EDGE
(Phil Adore's MEDICINE x Blythewood ENCHANTED EVENING)
hod. Joan Huber, wł. Małgorzata Supronowicz
Zwycięzca Klubu
Zwycięzca Klubu
ETOPIRYNA Tostom
(Bandsman's CATAPULT x POLOPIRYNA Tostom)
hod. Zofia Tosiak, wł. Grażyna Mikołajczyk
Zwycięzca Klubu
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu + BOB Junior + BOB + BIS Junior II + BIS III
TERCIUSZ Dentis
(LITERAT Etruria Polonia x FEMARA Tostom)
hod. Ewa i Tomasz Sitkiewicz, wł. Ewa i Tomasz Sitkiewicz
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu + BOB Junior + BOB + BIS Junior II + BIS III
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
Chelines LADY POWER
(Chelines WONDERFULL WORLD x Chelines LITTLE BOMB)
hod. Alberto Velasco-Sanchez, wł. Aneta Łazarewicz
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
2008
Zeta Br ASSEL'S YANKEE BRAZIL
(Assel X-TREME x Annfield GOLLY GEE)
hod. M.R.Silveira, wł. Katarzyna Tuszyńska
Zwycięzca Klubu
Zeta Br FUCSIA SHOWTIME
(Zeta Br FIRST EDITION x HAISSA von Cointreau)
hod. M.R.Silveira, wł. Katarzyna Tuszyńska
Zwycięzca Klubu + BOB

GROFILINA Tostom
GROFILINA Tostom
(Bandsman's CATAPULT x POLOPIRYNA Tostom)
hod. Zosia Tosiak, wł. Dorota Szmurło
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu + BOB Junior
2007
Zeta Br ASSEL'S YANKEE BRASIL
(Assel's X-TREME x Annfield GOLLY GEE)
hod. M. R. Silveira, wł. K. Tuszyńska
Zwycięzca Klubu
ETOPIRYNA Tostom
(Bandsman's CATAPULT x POLOPIRYNA Tostom)
hod. Z Tosiak, wł. G. Mikołajczyk
Zwycięzca Klubu + BOB + BIS
FERVEX Tostom
FERVEX Tostom
(Bandsman's CATAPULT x POLOPIRYNA Tostom)
hod. Z. Tosiak, wł. A. Pakuła
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
Brak zdjęcia
FEMARA Tostom
(Bandsman's CATAPULT x POLOPIRYNA Tostom)
hod. Z. Tosiak, wł. E. t. Sitkiewicz
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu + BOB Junior + BIS Junior
2006
Blythewood THE BUCK STOPS HERE
(Blythewood ROBERT MITCHUM x Blythewood DIVA OF THE OPERA)
hod. J. Huber, wł. M. Suproniwicz
Zwycięzca Klubu + BOB
SHARON Northumberland
(ULI Moldau North x Silvana TESSY)
hod. M. Wantuch, wł. D. Szumlicka
Zwycięzca Klubu

AMERYKA Tostom
(Blythewood THE BUCK STOPS HERE x Sasquehanna NOKIA)
hod. Z. Tosiak, wł. Z. Tosiak
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu + BOB Junior
2005
FAJNY FACET Corigentia
(Bandsman's CATAPULT x EROIKA ad Operam)
hod. K. Tuszyńska, wł. A. Łazarewicz
Zwycięzca Klubu
A'ALAYA ZARIA GRAND Hajan
(A'ARAUCARIA TOSCANA Hajan x Sasquehanna CAMPARI)
hod. H. Janiszewska, wł. H. Janiszewska
Zwycięzca Klubu
PACO Hebanowa Sfora
(Blythewood THE BUCK STOP HERE x LADY GREY Aufirex)
hod. S. Wąsowska, wł. A. Kaczan
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
CZANTORIA Etruria Polonia
(Bandsman's CATAPULT x EMIGRACJA Etruria)
hod. A. Buks-Ziółkowska, wł. J. Cwynar
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
2004
Blythewood THE BUCK STOPS HERE
(Blythewood ROBERT MITCHUM x Blythewood DIVA OF THE OPERA)
hod. J. Huber, wł. M. Suproniwicz
Zwycięzca Klubu + BOB
SHARON Northumberland
(ULI Moldau North x Silvana TESSY)
hod. M. Wantuch, wł. D. Szumlicka
Zwycięzca Klubu
HIGH LIFE Corigentia
(Blythewood THE BUCK STOPS HERE x EROIKA ad Operam)
hod. K. Tuszyńska, wł. A. Łazarewicz
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
PRIMA Cacuszko
(HIPPY del Berrocal x Prima ALTARRIA)
hod. J. Szczepańska-Korpetta, wł. R. Popowski
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
2003
Sasvari DEBUSSY
(AIDAN De Chipirrusquis x Tutty-Frutty v.d. Pauwenland)
hod. E. Vadocz, wł. A. Szollosi
Zwycięzca Klubu
FIRST COQUETTE Piwowar
(CAPRICCIO Mafioso x POCAHONTAS Northumberland)
hod. K. Budasz, wł. O. Kmiecik
Zwycięzca Klubu
EUKALIPTUS Mengo Celebration
(BALDUR Esseni x ASPARIA ARETTA Hajan)
hod. O. Kmiecik, wł. A. Wiłkojć
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
A'ALAYA ZARIA GRAND Hajan
(A'ARAUCARIA TOSCANA Hajan x Sasquehanna CAMPARI)
hod. H. Janiszewska, wł. H. Janiszewska
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu + BOB
2002
Bandsman's CATAPULT
(Bandsman's NEWSPRINT x Bandsman's CAT BALLEW)
hod. C. L. Weinberger, wł. M. Suproniwicz
Zwycięzca Klubu
Sasquehanna NOKIA
(Bandsman's WILD CARD x Przemek's MINOLTA)
hod. M. Supronowicz, wł. Z. Tosiak
Zwycięzca Klubu + BOB
Sasquehanna GENIUSZ
(Blythewood PICTURE THIS x Sasquehanna PHANTA)
hod. M. Supronowicz, wł. T. Sobotka
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
DANICA Hajan
(BALDUR Esseni x JESSICA Hajan)
hod. H. Janiszewska, wł. I. Podolska
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
2001
EMIRAT Etruria
EMIRAT Etruria
(Blythewood RANGER x DORIS DAY od Kawy)
hod. A. Buks-Ziółkowska, wł. A. Stobiecka
Zwycięzca Klubu + BOB + BIS
Brak zdjęcia
Sasquehanna NOKIA
(Bandsman's WILD CARD x Przemek's MINOLTA)
hod. M. Supronowicz, wł. Z. Tosiak
Zwycięzca Klubu
GRANT GERMANICA Mataruks
(Blythewood PISTURE THIS x Kamrat RADOŚĆ O PORANKU)
hod. M. Skurat, wł. A. Bęś
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
ASPARIA ARETTA Hajan
(ULI Moldau North x JESSICA Hajan)
hod. H. Janiszewska, wł. O. Kmiecik
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
2000
FLASH Majalu
(Blythewood RANGER x ENIGMA Kosmaty Skrzat)
hod. M. Zarzycka, wł. A. Baciński
Zwycięzca Klubu + BOB
?

?
BALDUR Esseni
(CAPICCIO Mafioso x INESS Brodaczowy Czar)
hod. B. Gomułka, wł. K. Budasz
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
Sasquehanna PHANTA
(Blythewood PRIMA x Sasquehanna NORITA)
hod. M. Supronowicz, wł. M. Supronowicz
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
1999
FLASH Majalu
(Blythewood RANGER x ENIGMA Kosmaty Skrzat)
hod. M. Zarzycka, wł. A. Baciński
Zwycięzca Klubu + BOB
?

?
?

?
Kamrat TI-TINA
(Sasquehanna TOMCIO PALUCH x KALA Jubakaja)
hod. J. Melkis, wł. B. Wąsowska
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
1998
Blythewood RANGER
(Folly's CIMARRON O'BLYTHEWOOD x Blythewood LOOK ME OVER)
hod. J. Huber, wł. M. Supronowicz
Zwycięzca Klubu + BOB
Sasquehanna BERBERA
(Blythewood SUPER SONIC x Blythewood GIFT TO PRZEMEK)
hod. M. Supronowicz, wł. M. Supronowicz
Zwycięzca Klubu
Sasquehanna BRANDO
(Blythewood SUPER SONIC x Blythewood GIFT TO PRZEMEK)
hod. M. Supronowicz, wł. H. Mieluk
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
Sasquehanna BARDOT
(Blythewood SUPER SONIC x Blythewood GIFT TO PRZEMEK)??
hod. M. Supronowicz, wł. A. Mizielska
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
1997
LARY Z Miasta Piastów
(Bandsman's WILD CARD x ALMA Daj Pół)
hod. J. Okoń, wł. D. Szumlicka
Zwycięzca Klubu
COFFEINE Mafioso
(BLONDY Sladoch z Duchny CS x Starling's HOT AND SWEET)
hod. H. Okorowska wł. M. Hyczko
Zwycięzca Klubu + BOB
?

?
DORIS DAY od Kawy
(MINI MAX v.d. Havenstad x Klondaikes DIZZY MISS LIZZY)
hod. B. Szczepkowska, wł. A. Buks-Ziółkowska
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
1996
CAPRICCIO Mafioso
(BLONDY Sladoch z Duchny CS x STARLING'S Hot and Sweet)
hod. H. Okorowska, wł. B. Szymczak, M. Pakulski
Zwycięzca Klubu
D'ARGENTA Mafioso
(BLONDY Sladoch z Duchny CS x TOP Secret Mafioso)
hod. H. Okorowska, wł. M.J. Kika
Zwycięzca Klubu
VIRTUOSO VIGOR Essentia
(Sasquehanna TOMCIO PALUCH x BYSTRA NACJA Alwis)
hod. B. Szymczak, wł. R. Wróbel
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
VENEZIA VIVA Essentia
(Sasquehanna TOMCIO PALUCH x BYSTRA NACJA Alwis)
hod. B. Szymczak, wł. K. Waligórski
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu + BOB Junior + BOB
1995
ASMODEUSZ od Kawy
(MINI MAX van de Havenstad x Klondaikes DIZZY MISS LIZZY)
hod. B. Szczepkowska, wł. G. Bąk
Zwycięzca Klubu
DOLCE VITA Mafioso
(BLONDY Sladoch z Duchny x TOP SECRET Mafioso)
hod. H. Okorowska, wł. B. Brzdąk
Zwycięzca Klubu
VERDI Anibe
(BLONDY SLADOCH z Duchny CS x PIRANIA NORMA z Fotela Babuni)
hod. W. Smoleński, wł. M. Smoleńska
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
?

?
1994
?

?
?

?
?

?
DOLCE VITA Mafioso
(BLONDY Sladoch z Duchny x TOP SECRET Mafioso)
hod. H. Okorowska, wł. B. Brzdąk
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
1993
WESTHLEY Mafioso
(BLONDY Sladoch z Duchny x Starling's HOT AND SWEET
hod. H. Okorowska , wł. A. Bielińska
Zwycięzca Klubu + BOB + BIS
Starling's HOT AND SWEET
(Soliman's ESKE x Densgate's A Penny SHORT)
hod. M. Staer-Nielsen, wł. H. Okorowska
Zwycięzca Klubu
?

?
?

?
1991
BLONDY Sladoch z Duchny
(Solimans FAMOUS DANISH TOPPER x TYNA Olkar)
hod. V. Fialova, wł. J. Okorowska
Zwycięzca Klubu + BOB + BIS
Starling's HOT AND SWEET
(Solimans ESKE x DEANSGATE'S a Penny Short)
hod. M. Nielsen, wł. H. Okorowska
Zwycięzca Klubu
?

?
?

?
Pink Design Group
Copyright © 2007-2015 E-sznaucery. All Rights Reserved.
Webdesign by Pink Design